شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Argan - 2013-08-07 03:24 PM

(2013-08-07 03:10 PM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کجای بهبهان میشینید؟

خ تختی

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - titan - 2013-08-07 03:34 PM

منم همونجا میشینم شما تو پیام خصوصی فامیلتون رو بگید تا با هم قرار بزاریم ببینمتون.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - dadmehr - 2013-08-07 06:53 PM

(2013-08-07 02:00 PM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اینجا کسی اهل بهبهان نیست؟

من یه سوال دارم زاهدان کجای بهبهانه ؟؟؟

فکر کنم kabotar بهبهانیه

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - titan - 2013-08-07 07:14 PM

سلام دوست عزیز اشتباهن زدم زاهدان من بهبهان زندگی میکنم کاربری ببهبهان هم پسر عمه من هستند.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - dadmehr - 2013-08-07 07:37 PM

(2013-07-17 12:56 PM)Argan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
حقیقتش دوسال پیش برای اولین بار لوازم ماهیگیری از فروشگاه کلدون گرفتم
از یه کار بلد پرسیدم گفت باید قلاب بره کف رودخانه(بگذریم که بعضی ها مسخره ام می کردند و میگفتندکه مگه ماهی مرغه که بره از کف رودخانه غذا برداره؟)
هرچی ما انداختیم می رفت داخل علف ها یا اگر هم جایش درست بود باز هم قلاب رو جمع می کردم که خدایی نکرده در علف ها گیر نکرده باشه
پشه ها هم دریغ نکردند و روزگارم رو سیاه کردند
رفتم دستگاه صوتی ضد پشه خریدم با دل خوش که دیگه یه پشه پیدا نشه......خدا روز بد نده چنان بلایی به سرم آوردند که قید ماهیگیری را زدم
یکی از راه ها آتش است ولی در تابستان خوزستان غیر ممکن است
تنها یک بار قلابم کشیده شد که بعد از شوق فراوان دیدم که علف به قلابم گیر کرده

تا الان فقط از خمیر نیمه پخته نان به عنوان طعمه استفاده کردم

خلاصه اگر کمکی از شما بر می آید از ما دریغ نکنید

من اینو تو بخش ماهی گیری دیدم

فکر کنم این بنده خدا تو آب خروار ماهی میگیره Khansariha (329)Khansariha (329)Khansariha (329)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kavehatm - 2013-08-07 07:52 PM

(2013-08-07 07:14 PM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز اشتباهن زدم زاهدان من بهبهان زندگی میکنم کاربری ببهبهان هم پسر عمه من هستند.Khansariha (8)

کاری نداره که . برو تو مشخصات ثبت نامیت و شهر رو به بهبهان تغییر بده .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Argan - 2013-08-07 08:06 PM

(2013-08-07 07:37 PM)dadmehr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-17 12:56 PM)Argan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
از یه کار بلد پرسیدم گفت باید قلاب بره کف رودخانه(بگذریم که بعضی ها مسخره ام می کردند و میگفتندکه مگه ماهی مرغه که بره از کف رودخانه غذا برداره؟)
هرچی ما انداختیم می رفت داخل علف ها یا اگر هم جایش درست بود باز هم قلاب رو جمع می کردم که خدایی نکرده در علف ها گیر نکرده باشه
رفتم دستگاه صوتی ضد پشه خریدم با دل خوش که دیگه یه پشه پیدا نشه......خدا روز بد نده چنان بلایی به سرم آوردند که قید ماهیگیری را زدم

فکر کنم این بنده خدا تو آب خروار ماهی میگیره Khansariha (329)Khansariha (329)Khansariha (329)

نه داداش
زیر پل خیر آباد
دره گرمابه
سه گرگه
سد شهدا

ماهی توی آب نمونده چون همه رو با دینامیت زدندKhansariha (290)Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - titan - 2013-08-07 08:27 PM

سلام دوست عزیز لاسبید ماهی های خیلی خوبی داره اگه خواستی بری یه ندا بده تا با هم بریم.
(2013-08-07 07:37 PM)dadmehr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان

مگه شما هم بهبهانی هستین؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - dadmehr - 2013-08-07 10:49 PM

من همین دور ورم Khansariha (48)

اینکه گفتم تو اب خروار قبلا که بچه تر بودم (27 سالمه یعنی الان هم بچه ام ) با همسایمون میرفتیم ماهی میگرفتیم 5 متر ریسمون و یه قلاب و کمی هم خمیر و زردچوبه خخخخخخخخخخخخخ
البته این حرف شاید 18 یا 20 سال قبله وگرنه منو چه به ماهی گیری البته اون موقع اب خروار تو حاشیه شهر بود نه الان که جزئی از شهره و الودگیش کمتر
کره هم فکر کنم ماهی داشته باشه

زیرنویس :
ابخروار : یه کانال رو باز دفع فاضلاب و کنترل سیلابه !!!

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - titan - 2013-08-07 11:05 PM

من همین دورو ورام یعنی چی؟بهبهان؟ماهشهر؟دهدشت؟