شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - severus snape - 2012-12-21 11:11 AM

دیانا پی هزار تعداد 5 عدد میدونم وارد شیراز شده هر 5 عدد 40ژولی و 5.5 حالا اینکه بخواد بفروشه یا برای خودشون میخوان نمیدونم ولی اگه دیدم قصد فروش هم داره دقیقتر اطلاع رسانی میکنم
همین آقا یی که این ها رو وارد کرده تعداد 5 عدد آیر آرمز اس 410 هم قبلا وارد کرده بود که 2تاش رو فروخت احتمالا از این پی هزار ها هم 2تاییش قصد فروش داشته باشن،Khansariha (8)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - مهرداد - 2012-12-21 01:06 PM

(2012-12-21 09:37 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مهرداد جان Khansariha (8)
الان دوستانی که بازار رفتند و دیدند قیمت p1000 را 4.100 تومن هم اعلام کردند .
این آدم همون روز اولی که رفتم مغازه اش فهمیدم یه شبه مبخواد ره 100 ساله طی کنه چون مثلا مغازه تازه تاسیسش تو منطقه نسبتا باکلاسی بود (البته محله سابق ماست خخخ) اومکده کلاس بزاره فکر کرده هرچی گرونتر بفروشه کلاسش بلاتر میره خخخخخخ یادمه یک بسته ساچمه باراکودای 25 هزاری اونموقع را میگفت 40 تومن و خیلی چیزهای دیگه اصلا یه جورائی خوشش میاد که از همه گرونتر بزنه فکر میکنه توی اهواز اینطوری تک میشه خخخخخخخخخ. Khansariha (214)
ممنون از لطف شما علی جانKhansariha (8)
همین که عزیزانی چون شما این موضوع رو تایید میکنید کفایت میکنه.بی وجدان با یه اعتماد به نفسی میگفت p1000 هنوز وارد ایران نشده که انگار...
جلوی خودش که با شما تماس گرفتم و سراغ p1000 رو گرفتم وقتی که اسم آقا مسیح رو اوردم و گفتم موبایلش رو جواب نمیده بعد قطع تماس شما فوری گفت من شماره مسیح رو دارم.وقتی ازش شماره رو خواستم دیدم واقعا شماره رو داره.حالا از کجا پیدا کرده بود رو نمیدونم.Khansariha (367)
به محض اینکه پامو از در مغازش بیرون گذاشتم خود آقا مسیح تماس گرفت وقتی بهش گفتم این بی وجدان شماره تو رو از کجا گیر اورده اظهار بی اطلاعی کرد.

(2012-12-21 10:38 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والله بالاخره جنسش رو به همون قیمت و حتی بالاتر می فروشه لامذهب
وقتی فلان ساچمه گیر نیاد اون داشته باشه سوبله رد می کنه
دوربین لیپرز 6.24.50 داشت برای مشتری هایی که خوب پول می دن و چونه نمی زنن
می داد 550 تا 600 اون موقع تهران 350 تا 360 بود
جنسش رو تا تونسته جور کرده
متاسفانه در اینجا بیشتر از انگشت های دو دست مغازه نیست هر کی هم هر طوری خواست جنسش رو می فروشه
و وقتی تفنگت خراب میشه یا دوربین تفنگ رو می خوای تنظیم کنی فقط یکی رو معرفی می کنن که اون هم
وقتی باهاش حرف می زنی میگه هیچ کس کار منو نمی تونه انجام بده
در صورتی که چند بار کارش رز دیدم واقعا کار فنی ندیده Khansariha (256)
عبدلله جان این اتفاق مربوط به سه شنبه گذشته بود.یه دوربین سنتر 9*3 واسه یکی از همکاران از آقا مسیح گرفته بودم پایه یه تیکه چهار پیچ رو صابری کمتر از 30 نمیداد ولی من چهارشنبه همون پایه رو از آقای کبیریان(خیابون لشکر)20 تومن گرفتم.البته 25 میگفت که 5 تومن تخفیف داد.پایه یه تیکه سه پیچ هم داشت که 20 تومن میگفت.
این دوربین لیپرز رو چه موقع داشته؟چون تمام دوربینهاش که من دیدم بیشتر گامو و BSA و...
لیپرز و سنتر رو که من اسمشونو میاوردم هاج و واج نگاه میکرد.

(2012-12-21 11:11 AM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیانا پی هزار تعداد 5 عدد میدونم وارد شیراز شده هر 5 عدد 40ژولی و 5.5 حالا اینکه بخواد بفروشه یا برای خودشون میخوان نمیدونم ولی اگه دیدم قصد فروش هم داره دقیقتر اطلاع رسانی میکنم
همین آقا یی که این ها رو وارد کرده تعداد 5 عدد آیر آرمز اس 410 هم قبلا وارد کرده بود که 2تاش رو فروخت احتمالا از این پی هزار ها هم 2تاییش قصد فروش داشته باشن،Khansariha (8)Khansariha (214)
ممنون دوست عزیزKhansariha (8)
اگه آمارش رو گرفتید یه اطلاع بدید.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-12-21 02:11 PM

مهرداد جان ترکوندی تاپیک رو Khansariha (219)

داداش متاسفانه این فروشندگان موفقیتهایی هم اوایل کسب میکنند بدلیل همون موضوعی که مدیر محترم علی آقا فرمایش کردند چون فروشگاه در یک محله نسبتا غنی واقع شده مشتریهاش رو داره Khansariha (226)

ولی به امید خدا با افشاگریهای مهرداد جان از همین الان در دکونشو یه تخته بزرگ میبینم به انظمام یک اگهی که بعلت ورشکستگی کلیه اجناس این فروشگاه نصف قیمت بازار بفروش میرسد خخخخخخخKhansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2012-12-21 06:44 PM

والله مهرداد جان
من که خرید نمی کنم از این فرد
سر مسئله فروش سوماترا و ای تی 44 یه مقدار با مشکل مواجه شدیم
ای تی 44 من رو به عنوان نو فروخته بود به یه بنده خدا
سوماترا هم من گفته بودم مخزن وسط تعمیری هست به مشتری نگفته بود
دوربین بی اس ای از رو پی سی پی 65 باز کرده بود بسته بود رو 52
و اونم پس آورده بودش خلاصه یه وضعی بود
الا کل حال دقیقا پشت دوربین هاش 3 تا دوربین لیپرز داشت
که داشت دونه دونه به دوستم که خفیف داره می فروخت
تو همین موقعیت من بهش گفتم چنده گفت مال این آقاست و آورده واسه فروش Khansariha (290)
منم خندیدم و گفتم ما با هم هستیم Khansariha (399)
گفت آخریش بود دادم به ایشون Khansariha (290)
به دوستم گفتم این بسته بندی یکم مشکوکه این دوربین چینیه
اونم گفت هر چی هست داره کار می دیده خخخخخخخ
دوستم تازه بهش می گفت یکی دیگه می خوام اون آخری رو نفروشی ها خخخخخ
مهرداد جان چیز هایی زیادی هست برای گفتن ولی خب بهتره ........
اصلا قبل از این کار این فرد رشته کاریش بنکداری بوده که حالا این کارو استارت زده Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - مهرداد - 2012-12-21 07:23 PM

عبدلله جان نکنه اون بنده خدایی که ای تی 44 شما رو به عنوان نو بهش فروخته بوده منم.چون اورینگ ورودی لوله(محل ساچمه گذاری)رو نداشت. at شما کدوم مدلی بود؟Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2012-12-21 11:59 PM

ای وای
امیدوارم تفنگ من نبوده باشه Khansariha (290)
ای تی 44 10 تیر فایبر با سایلنسر Khansariha (8)
من تفنگ رو ببینم می شناسمش چون همه تفنگ های من نشونه های خاص خودشون رو دارن
نشونش هم اینه قسمت عقبی بدنه تفنگ که فلزی هست
یه سوراخ هست پشت گلنگدن (که همه تفگهای ای تی 44 -10 دارن)
اگه به لبه اون سوراخ نگاه کنی سه تا رنگ پریدگی خیلی جزئی داره که یکیش بیشتر مشهوده
و فقط به چشم خودم آشناست Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس رو از نت برداشتم که درست متوجه بشی کجای تفنگه
تفنگ رو فروختم چون مثل سوماترا دقت نداشت برام Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-12-22 11:42 PM

سلام بر برادران خودم Khansariha (8)

میگم یه سوال Khansariha (226)
اگه یه نفرو بشناسید که فصل شکار و غیر شکار حالیش نباشه و به هیچ گونه جانوری (مجاز و غیر مجاز - حلال و حرام - پرنده و خزنده و چرنده - تفنگ و دام و تله و تور و ... ) هم رحم نکنه و به نصیحت و راهنمایی شما هم گوش نکنه و کلا یه تهدید جدی بحساب بیاد چکارش میکنید؟Khansariha (226)

من خودم تا برج 11 (بهمن ماه) بیشتر شکار نمیکنم . چون میدونید خوزستان فصل تخم گذاری و زاد و ولد زودتر از نقاط سردسیره
ولی این رفیق ما کلا هیچ رحم و مروتی نسبت به جاندارن نداره Khansariha (367)
متاسفم که تا الان در عوض کردن روش اشتباه این شخص نتونستم تغییری بدم ولی کماکان تمام تلاشم رو بکار گرفتم Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - arash1324 - 2012-12-23 06:31 PM

سلام برادر
من هم يه بنده خدايي كه مشتري بود تو يكي از مغازهاي دوستان كه حدودا خردادماه بود و اومده ساچمه بخره تعريف مي كرد ميگفت گوسفندا رو برديم كوه كبك زياد هست من هم با رنجر 155 مي زنمشون . گفتم داداش الان كه فصل شكار نيست خنده اي كرد كه نشانه جهالتش بود و در جواب گفت كبك هاي كه من ميزنم استاق هستند . حالا استاق يعني كبكي ماده اي كه مشكل ژنتيكي داره و تخم نميزاره .خوب برادر به اين افراد چه ميشه گفت هر وقت اون صحنه يادم مياد غير از تنفر نسبت به اين آدم چيزي ديگه در من بوجود نمياد . يعني جهالت تا اين حد !

حالا شما هم يه درس به ايشون بده كه ديگه فراموش نكنه راهش هم ترسوندن هست اونهم بايد با بچه هاي محيط زيست كه آشنا هست بگيد ايشون رو حين جرم بگيره ولي ازشون قول بگير كه مي خواي درس عبرت بدي و بنده خدا رو ناكوت نكني بلكل . بلكه به راه راست هدايت بشه .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - THUNDER - 2012-12-23 06:40 PM

حبیب جان اگر خواستی ما لباس مامور محیط زیست میپوشیم میام نقشه رو اجرا میکنیم...خخخـ!

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-12-23 07:23 PM

آرش جان ممنون از راهنماییت Khansariha (69)
مثل اینکه مامور محیط زیست هم پیدا شد اولاد پیغمبرم که هست Khansariha (219)
سید ماشین شاسی بلند هم که دم دستمون موجوده فقط یه راننده کم داری Khansariha (266)

یه لحظه قیافه سه در چهار رفیقمو تجسم کردم نمیدونین چقدر خنده دار شده Khansariha (339)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)