شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-12-08 07:47 PM

سلام خدمت خوزستانیای عزیز Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
تصویر زیر یک خوتکای شکارشده معلق روی آبه که از فاصله 90 متر با بنجامین مارادور شکارشده Khansariha (399)
اینجا هم یک سد خاکی در 10 کیلومتری شهرستان هفتکله
در تصویر اول بالای تصویر سمت چپ شکار قابل رویته
بعلت وزش باد صبر کردم تا شکار به سمت من بیاد تصویر دوم مشخصتر شده
زیاد پرنده تو اون حوالی نبود چندتا کاکلی و تیهو یک فاخته و این خوتکا Khansariha (214)
براشون آرزوی رحمت دارم روحشون شاد Khansariha (226)Khansariha (8)
[تصویر: 13549834051.jpg]
[تصویر: 13549834062.jpg]

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - falakian - 2012-12-08 07:59 PM

ضمن کسب اجازه از بچه های خونگرم خوزستان. سلام.
مرسی حبیب جان ای ول داره شکارت . خیلی لذت بردم تو این فاصله بامارادور شکار کردن واقعا لذت بخش هست .
من هم برای شکار هات ارزوی مغفرت و برای باز ماندگان توفیق شکار شدن می طلبم. !!!!

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-12-08 08:04 PM

آقای فلکیان باعث افتخار ما خوزستانیاست حضور مهمان عزیزی چون شما Khansariha (8)
از لطفتون تشکر میکنم شما به بنده همیشه لطف داشتید Khansariha (8)
از ارسالهای زیباتون تو تاپیک مازندرانیای عزیز همیشه لذت فراوان بردم Khansariha (8)
دادا منتظر موندم نزدیک نیومد تیر اولم خطا رفت البته نزدیکتر بود تقریبا وسطای سد سرشو کرد زیر آب دیدم اون سمت اومد بیرون Khansariha (290)
بخیال خودش اونجا در امان میمونه خخخخخخ Khansariha (266)
از همون فاصله دخلشو اوردم Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-12-09 08:04 PM

محل شکار جدید که عملیات شناسایی طی یک حرکت نفوذی بخوبی انجام شد Khansariha (178)
اینجا محل تردد چندین مورد شکاره (شاید هم محل زندگی)Khansariha (399)
دوستان بزودی خبرهای ناگوار از ساکنین این آبگیر به اطلاعتون خواهد رسید [تصویر: 63izs7n.gif]
پیشاپیش براشون بخشش و مغفرت ارزومندم Khansariha (8)Khansariha (226)

[تصویر: 13550706051.jpg]
[تصویر: 13550706062.jpg]
[تصویر: 13550706063.jpg]

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - foolad - 2012-12-09 10:02 PM

داداش چطوری از آب درش آوردی بیرون؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - THUNDER - 2012-12-09 10:06 PM

با آهن ربا! خخخخخـ!
عین کابوی ها طناب انداخته اوردتش!

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - مهرداد - 2012-12-20 01:21 PM

(2012-12-20 01:21 PM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-14 06:05 PM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-14 11:45 AM)shahin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-04-28 03:39 PM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همشهریهای عزیز
جهت اطلاع دوستان عرض کنم مغازه دنیای شکار توی زیتون کارمندی (نبش فاضل) روی هر چی فروشنده گرونفروش مشهدی رو کم کرده.
پدر و پسر روی همدیگه رو تو بی وجدانی کم میکنن.
مثلا سوماترا رو 2,600 و ساچمه JSB:15.89 گرینی رو 58 تومن میدن.ضمنا اگه شما از ایشون یه pcp خریدید ولی کپسول رو از ایشون نگرفتید به هیچ عنوان واستون کپسول رو شارژ نمیکنن (اونم 35 تومن Khansariha (290)).(جل الخالق)Khansariha (367)
واقعا سر گردنه که میگن دقیقا همینجاست.انصافا هر چی که آقا جلال راجب همچون فروشنده هایی میگن نصف حقشونه.طرف چندتا pcp گذاشته تو مغازش فکر کرده خبریه و از بی اطلاعی مردم ساده سوءاستفاده میکنه.الحمدلله کنترلی که روی بازار نیست حتی روی مایحتاج ضروری مردم،حتی الامکان دوستان اطلاع رسانی کنن همچون خدانشناسهایی کمتر خون مردم رو تو شیشه کنن.
[size=medium]ضمنا هر کس تمام مغازه ایشون رو خرید و یه پاپاسی تخفیف گرفت پیش من جایزه داره.Khansariha (8)

این فروشگاه رو من اوایل افتتاحش رفتم،مال آقای صابری فر هست که گمونم شوشتری هم بود،واقعا اجناسش رو گرون میفروخت،من کلی باهاش بحث کردم،تنها چیز جالبی هم که داشت دوربین های مارک اوانیکس بود ولی به قیمت خونش میداد،منطقشم این بود که ما پول کرایه بارمون زیاد میشه!!!میگفت مثلا ساچمه ها سنگینن پول اضافه بار میخوره بهشون!!!خب اینهارو به چهار نفر که از قیمتها اطلاع ندارن میگن و میفروشن!کاریش نمیشه کرد،باید اطلاع رسانی بشه وقتی کمتر کسی خرید کنه مجبور میشن قیمتها رو بیارن پایین،
درسته شاهین جان.مال آقای صابری فر هست.یک ماه پیش واسه یکی از بچه های گل سایت دو بسته ساچمه فالکون گرفتم که قیمت زده بود بسته ایی 35،دو بسته رو 69 هم نمیداد.باراکودا هم الان بسته ای 40 میده،البته به قول خودش واسه ما.سوماترا 500 هم 2600.هفته پیش دزفول باراکودا رو بسته ای 30 و سوماترا 500 رو هم 2200 قیمت گرفتم.

(2012-05-14 07:09 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهرداد جان گفتی و کردی کبابم این مغازه آقای صابری ( کلبه شکار ) واقعا بعضی قیمتهاش حسابی پرت بودند . Khansariha (256)
این سوماترا 500 سی سی را من ازش یه عکسی هم دارم .
[تصویر: 13370093191.jpg]
اینم بگم بسیار کم اطلاع هستند ایشون ولی یکی دوتا از تفنگهاش رو قیمت بودند مثلا وایرخ 80 را زده بود 650 هزار که نمیدونم از قدیم داشت یا کمی کار کرده بود ولی ظاهری آک داشت که برام جالب بود البته یه 54 دست دوم تمیز داشت که ظاهرا کسی برا فروش امانت پیشش گذاشته بود بنظرم کمی اینم رو قیمت بود ولی بقیه اجناس همه پرت بودند شوتینگ رستی که تهران 220 میدن میگفت 300 و گان پاور را با یه دوربین معمولی میگفت 2.5 میلیون ؟! Khansariha (214)

(2012-05-14 08:22 PM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان هم 54،هم وایرخ 80 و هم گان پاور دست دوم بودن.یه دونه AR6 دست دوم هم داشت که یک ماه پیش من اونجا بودم صاحبش منصرف شده بود و اومد بردش.
همین BT65 SB قنداق چوبی رو 1400 و قنداق سنتتیک رو 1300 به من قیمت داد و بعد دو هفته میگفت 1700 و 1600.سوماترا رو هم 2200 قیمت داد که بعد دو هفته میگفت 2600.گان پاور دست دوم رو هم 1700 و بعد از دوهفته 2300.Khansariha (290)
حدود دو ماه پیش هم اونجا بودم یه بنده خدایی اومده بود واسه خرید وایرخ 80 که من راهنماییش میکردم در خصوص لول فنر وایرخ 80 که اگه به مشکل بر خورد چیکار کنه.آقا بعد از کلی ایما و اشاره ما رو کشوند کنار که چرا مشتری رو میپرونی.خلاصه با کلی منت 800 بهش داد در صورتی که همون موقع آقای رسولی میداد 750.
راستی میگفت دوستتون (منظورش شما بود) اومده اینجا گفته که لنگه مغازه شما توی تهران نیست.خخخخخخخخخخخخخ.
چند روز دیگه بهش یه سر میزنم ببینم باز چه سوپرایزی داره واسمون.

(2012-05-15 08:56 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-14 08:22 PM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی میگفت دوستتون (منظورش شما بود) اومده اینجا گفته که لنگه مغازه شما توی تهران نیست.خخخخخخخخخخخخخ.
چند روز دیگه بهش یه سر میزنم ببینم باز چه سوپرایزی داره واسمون.
آره مهرداد جان لنگه چنین مغازه اجق وجقی توی تهران هم نیست معلوم نیست بر چه اساسی قیمت گذاشته بود (کاملا عشقی) خخخخخخخ Khansariha (214)
در ادامه معرفی این چهره کلاش لازم دونستم مطلبی رو خدمت همشهریهای عزیز عنوان کنم.روزی که من(فروردین ماه) برای خرید at44 به فروشگاه ایشون رفتم قیمت رو بدون تلمبه به من 850 دادن در صورتی که یکی دو روز قبل از خرید 750 اعلام کرده بودن.ولی به هر حال چون به نسبت بقیه اجناسش رو قیمت بود و دیدم اگه فردا برم باز 100 تومن دیگه گذاشته روش با هماهنگی آقا مسیح مهلتش ندادم.ولی بعد متوجه شدم که ایشون رابط شارژ رو به من ندادن.با ایشون تماس گرفتم و ایشون قول دادن یکی واسه من تهیه کنن.تا اینکه چند روز پیش طی تماس تلفنی فرمودن که رابط شارژ رو تهیه کردن.من که مراجعه کردم میبینم میگه قابل شما رو نداره 40 تومن میشه.بهش میگم مرد حسابی این که جزء لوازم تفنگه و باید با اسلحه تحویل میدادی.به دروغ میگه من از روز اول گفتم ظاهر و باطن همینه(بهش میگم آخه مرد ناحسابی کی در مورد اسلحه آک همچون حرفی میزنه)
به هر حال از ادامه بحث با این آدم کثیف منصرف شدم و از خیر اون رابط هم گذشتم.حالا ببینید با مشتریهای بی اطلاع و کم اطلاع چه میکنه.به عنوان مثال یکی از دوستان خود من که از نظر مالی مشکلی ندارن قبلا تفنگهاش رو از جمله سوماترا 500،سواترا 300،گان پاور،at44 و bt65 و بعضی دوربینهاش رو زمان دلار 1000 تومنی(اون موقع بوشنل آشغال رو به اسم اصلی به 700 هزار و حتی بالای یک میلیون) از ایشون خریده بود.ولی من ذهن ایشون رو روشن کردم و گفتم خیلی ها موقعیت مالی شما رو ندارن و ادامه خرید شما از این آقا باعث تشویق همچون افردی میشه.که خدا رو شکر تفنگهای بعدیشون(ar6 و رین استورم) رو از جایی دیگه تهیه کردن.از دوستان بسیار عزیزم آقا مسیح و علی آقا خالزن هم یه دونه سایلنسر و دوربین لیپرز براشون تهیه کردم که خدا رو شکر بسیار راضی هستند و تازه متوجه شده که دوربین خوب یعنی چی اون هم با قیمت بسیار پایینتر.
راستی قبل از اینکه با ایشون بحث کنم سراغ دیانای p1000 رو ازشون گرفتم و حضرت آقا فرمودن هنوز یک قبضه وارد ایران نشده.گفتم ولی ظاهرا دوستان دیدن و قیمتش هم حدود 5 میلیونه،فوری گفت یه دونه میخوام.با این دوستمون تماس گرفتم و متوجه شدم واسه ایشون میخواسته و خدا میدونه قراره بوده با چه قیمتی به این بنده خدا بندازه.
تنها کاری که میتونیم انجام بدیم اینه که اطلاع رسانی کنیم و همچون افراد حرام خور و همچنین کسبه با شرف و با انصاف رو به دوستان و همشهریهای عزیز معرفی کنیم.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - THUNDER - 2012-12-20 01:51 PM

واااای! داداش مهرداد سر درد گرفتم! اعصابم به هم ریخت!
اگه اونجا بودم حتماً میرفتم این بی شرف رو ترور میکردم! عجب حروم خور هایی پیدا میشه!

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2012-12-21 09:37 AM

ممنون مهرداد جان Khansariha (8)
الان دوستانی که بازار رفتند و دیدند قیمت p1000 را 4.100 تومن هم اعلام کردند .
این آدم همون روز اولی که رفتم مغازه اش فهمیدم یه شبه مبخواد ره 100 ساله طی کنه چون مثلا مغازه تازه تاسیسش تو منطقه نسبتا باکلاسی بود (البته محله سابق ماست خخخ) اومکده کلاس بزاره فکر کرده هرچی گرونتر بفروشه کلاسش بلاتر میره خخخخخخ یادمه یک بسته ساچمه باراکودای 25 هزاری اونموقع را میگفت 40 تومن و خیلی چیزهای دیگه اصلا یه جورائی خوشش میاد که از همه گرونتر بزنه فکر میکنه توی اهواز اینطوری تک میشه خخخخخخخخخ. Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2012-12-21 10:38 AM

والله بالاخره جنسش رو به همون قیمت و حتی بالاتر می فروشه لامذهب
وقتی فلان ساچمه گیر نیاد اون داشته باشه سوبله رد می کنه
دوربین لیپرز 6.24.50 داشت برای مشتری هایی که خوب پول می دن و چونه نمی زنن
می داد 550 تا 600 اون موقع تهران 350 تا 360 بود
جنسش رو تا تونسته جور کرده
متاسفانه در اینجا بیشتر از انگشت های دو دست مغازه نیست هر کی هم هر طوری خواست جنسش رو می فروشه
و وقتی تفنگت خراب میشه یا دوربین تفنگ رو می خوای تنظیم کنی فقط یکی رو معرفی می کنن که اون هم
وقتی باهاش حرف می زنی میگه هیچ کس کار منو نمی تونه انجام بده
در صورتی که چند بار کارش رز دیدم واقعا کار فنی ندیده Khansariha (256)