شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nokiatitan - 2012-10-30 04:37 PM

سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم و اتفاقی این تاپیک رو دیدم و کلی خوشحال شدم . گفتم به همشهریای و هم استانیای عزیزم سلامی کرده باشم.Khansariha (8)
من مهدی هستم از اهواز
چاکر همه بروبچKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-10-30 04:45 PM

مهدی جان خوش اومدی Khansariha (61)

منم حبیب هستم آبادان Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2012-10-30 05:33 PM

سلام آقا مهدي خوش اومدي Khansariha (8)
حبيب جان فكر كنم تا الان در زمين هاي كشاورزي
به شكار نرفتيد Khansariha (8)
متاسفانه وقتي صاحب زمين رو نشناسيد بهتره وارد زمين نشيد
خب برخورد زياد خوبي ندارند
چرا؟؟ به علت اينكه اونها دوست هاي شكارچي دارن كه دعوتشون مي كنند برسر همون زمين ها
و نمي خواهند شكارگاه دوستاشون خراب بشه Khansariha (8)
ديگه بيشتر از اين جلو نرم كه خرابكاري مي شه Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nokiatitan - 2012-10-30 06:20 PM

چاکر داش حبیب گل و old.hunter عزیز
آقا حبیب شما که اهل آبودانی داداش برو سمت چوبده اونجا همه فصل سال همه چی داره اما مواظب باش.(گصبه)اونجا هم توی نخلستوناش صفای دیگه ای داره Khansariha (214)
کاملا درسته اما همه اینجوری نیستند داداش.بیشتر مشکلشون تخریب زمین هست چون بارها دیدم که با جیپ توی زمین تازه زرع شده رفتن و تمام تیرها و کرته بندی زمین رو خراب کرده بودن یا گندم اماده درو رو توی گشت و گذار می خوابونن که دیگه با کمباین قابل درو نیست و فقط باید دستی دروش کرد و یا مصبب آتش سوزی میشن !!

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - saeedglx - 2012-10-30 06:22 PM

نه دوست عزیز این طوری نیست.
ما خودمون کشاورزیم. هی کی میاد فکر میکنه محصولات خودشن از تو زمین بیرون میان و بلا نصبت مثل چی وارد زمین زراعی میشن و خرابی خیلی زیادی به بار میارن
اگر فصل برداشت باشه که تا چند نفری به جون محصولان نیفتن و کلی از زحمیت کشاورز با خودشون نبرن از اونجا نمیرن و اصلا به این موضوع فکر نمیکنن که این ها زحمت چند ماه این باباست

مثل این میمونه که یکی بره تو مغازه کسی و از تو دخلش چیزی برداره.حالا خودت رفتار صاحب مغازه رو تصور کن

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nokiatitan - 2012-10-30 07:03 PM

(2012-10-30 06:22 PM)saeedglx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه دوست عزیز این طوری نیست.
ما خودمون کشاورزیم. هی کی میاد فکر میکنه محصولات خودشن از تو زمین بیرون میان و بلا نصبت مثل چی وارد زمین زراعی میشن و خرابی خیلی زیادی به بار میارن
اگر فصل برداشت باشه که تا چند نفری به جون محصولان نیفتن و کلی از زحمیت کشاورز با خودشون نبرن از اونجا نمیرن و اصلا به این موضوع فکر نمیکنن که این ها زحمت چند ماه این باباست

مثل این میمونه که یکی بره تو مغازه کسی و از تو دخلش چیزی برداره.حالا خودت رفتار صاحب مغازه رو تصور کن

منم همینو گفتم اما old.hunter عزیز هم راست میگه.
من کارم دولتیه اما زمین زیاد داریم(خیلی زیاد)پسر عموم چندتا دوست شکارچی داره که میان تو زمیناش و شکار میکنن و البته چندباری هم اومدن تو زمینای ما که کلی براشون بد شدKhansariha (367)
اما کلا کشاورزا بیشتر بفکر محصولاتشون هستند چون ثمره زحمت چند ماهه و آینده خودشونه ولی مطمئن باش که همشون از خداشونه که شما پرنده های رو زمینشونو شکار کنی چون پرنده برای کشاورز یجور عافت حساب میشه

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-10-30 07:16 PM

آقا مهدی من وجب به وجب این اطراف رو گشتم الان دیگه چیزی نمونده بعلت خشکسالی
تو نخلستانها دراج هست که شدیدا با شکارش مخالفم Khansariha (8)
میمونه کفتر قمری و بلدرچین و یه چندتا شکار کوچولوی حلال گوشت . جاهای خوبی که هرسال میرفتم الان بدلیل شلوغی بیش از حد و تردد ماشین الات راهسازی و صنعتی کلا متروک از موجودات زنده شده(بجز انسان)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2012-10-30 07:28 PM

شايد شما درست بفرماييد
گفتم كه ادامه ندم چون ممكنه دلخوري پيش بياد Khansariha (8)
ولي من خودم چندين بار شاهد اين قضيه بودم
كه با ماشين يا موتورجلو خودم پيچيدن و تا ديدن آشنا هستم با كلي معذرت خوايي ووووو
بعدش هم دوست عزيز من تا اونجايي كه بتونم تو زمين شخم زده يا سبز نمي رم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nokiatitan - 2012-10-30 08:25 PM

(2012-10-30 07:16 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مهدی من وجب به وجب این اطراف رو گشتم الان دیگه چیزی نمونده بعلت خشکسالی
تو نخلستانها دراج هست که شدیدا با شکارش مخالفم Khansariha (8)
میمونه کفتر قمری و بلدرچین و یه چندتا شکار کوچولوی حلال گوشت . جاهای خوبی که هرسال میرفتم الان بدلیل شلوغی بیش از حد و تردد ماشین الات راهسازی و صنعتی کلا متروک از موجودات زنده شده(بجز انسان)Khansariha (8)

چی بسر اینجاها اوردن داداش؟Khansariha (367)
من که تا زمستون پارسال اونجا بودم! یعنی 7-8ماهه چکارش کردن؟روسایتا پرورش ماهی هم رفتی؟خبری نبود؟
(2012-10-30 07:28 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شايد شما درست بفرماييد
گفتم كه ادامه ندم چون ممكنه دلخوري پيش بياد Khansariha (8)
ولي من خودم چندين بار شاهد اين قضيه بودم
كه با ماشين يا موتورجلو خودم پيچيدن و تا ديدن آشنا هستم با كلي معذرت خوايي ووووو
بعدش هم دوست عزيز من تا اونجايي كه بتونم تو زمين شخم زده يا سبز نمي رم Khansariha (8)

اولا داداش دلخوری نداره همیشه آدم باید واقع بین باشه Khansariha (8)
دوما همه مثل شما فهمیده و باکمالات نیستند Khansariha (8)
اینقدر ادم غیر حرفه ای هست که نگو !تا هم بیاد یاد بگیره کلی خرابکاری کردهKhansariha (48)
اما کلا بهتره همیشه جای مطمئن و اشنا ادم بره که خدای نکرده مشکلی پیش نیادKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2012-10-31 01:17 AM

نه بابا ناراحت واسه چی داداش Khansariha (8)
من که ناراحت نشدم
باورکن شکار واسه من بهانه ست واسه بیرون زدن از خونه و با دوستان بودن
و آشنا شدن با افراد جدید و صبحونه یا نهار رو در دل طبیعت خوردن
خلاصه لذت بردن از یک روز تعطیل و غیر کاری Khansariha (219)