شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2012-10-15 10:12 AM

سلام خوشحال شدم و هستم غلامي جان Khansariha (8)
انشا الله يه مقدار هوا خنك تر بشه
بريم بيرون با دوستان يه گروپ توپ بگيريم Khansariha (219)
البته بگم ها من كه تير اندازي بلد نيستم ميام به عنوان سياهي لشكر خخخخ Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - gholami - 2012-10-15 10:35 AM

انشا الله
Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2012-10-15 11:16 AM

واقعا لطافت هوا داره به ذهنم تداعی میکنه Khansariha (8)
این ایام که یواش یواش هوا داره خنک میشه جون میده برای صبح زود بیرون زدن و هدفزنی واقعا دوستان جای مارا خالی کنید که خیلی دل تنگ شدیم . بیاد دوستان خونگرم وطنی پرچم بالا میره Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-10-15 04:09 PM

به به ...
ببینید چه عزیزی افتخار دادندKhansariha (219)Khansariha (8)
علی آقا قلبا ارادت داریمKhansariha (8)

باید خدمتتون عرض کنم آبادانیها دیروز باری اولین بار در سال جاری هوای پاییزی رو تجربه کردند که موجب تغییر روحیه شده . خودبخود مردم در این فصل رفتارشون هم تغییر میکنه حالا شما فرض بفرما باران در روحیه مردم استان چقدر تاثیر خواهد داشت

مخصوصا چند سال اخیر که شاهد خشکسالی بودیم امیدوارم که امسال برکت و بارندگی رو بعد از چند سال یکبار دیگه تجربه کنیم شاهد سرازسر شدن اب از چشمه ها باشیم و رودخانه ها رو پرآب و همه هم استانیهای عزیزمون رو شاداب ببینیم

(همه هم استانیهای خودم رو مخلصم شدید)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - foolad - 2012-10-20 06:45 PM

وای بچه ها امروز تو بیست متریم دو تا دراج تپل داشتن با هم دعوا می کردن! من فقط دهنم وا مونده بود

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Huntsman - 2012-10-20 06:56 PM

حتما تفنگم همرات نبوده که دعوارو ختم به خیر کنی . خخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-20 08:44 PM

فولاد جان تفنگ نبود
حداقل با تیر نگاه یا دستکم با یه فحش ابدار زمیگیرشون میکردی خخخ

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-10-20 09:47 PM

اینکه چیزی نیست فولاد جان تو نخلهامون دوتا دراج چند ساله دارن زندگی میکنند و نمیزارم کسی نگاه چپ بهشون بندازهKhansariha (214)

تقریبا میشه گفت هروقت میرم اونجا میبینمشون دارند باهم شوخی میکنندKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
گاهی وقتا شوخیهاشون خیلی زننده است Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)

............................................................................
راستی داشت یادم میرفت
اولین باران امسال رو بحضور کلیه دوستان تبریک عرض مینمایم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - foolad - 2012-10-21 03:07 PM

بابا دوربین هم همرام نبود لااقل تصویرشون رو شکار کنم.Khansariha (290)چون واقعا خوشگلن
منو که دیدن گفتن بریم ادامه ی دعوا داخل نی ها!
راستی بعدش هم یه تگرگ باحال زد که مجبور به فرار از سر مزرعه شدیم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kavehatm - 2012-10-21 03:34 PM

آقا فولاد توي اين محل كار جديد در صنعت نيشكر كارگر مارگر نمي خواهيد . اگه خواستيد در خدمتيم ها ...
البته كارگرش مسلحه ها از حالا گفته باشم .