شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-08-16 05:30 PM

(2012-08-16 10:19 AM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها یه خبر خوش امروز صبح دوربینم رسید
حالا هر کس که مایل هست وعده کنه بریم با هم یه صفایی بکنیم

تبریک میگم عزیز امیدوارم یه عمر برات کار بده Khansariha (8)
(2012-08-16 05:59 AM)majidmsa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه بجه های خوزستانی من هم از اهواز هستم راستش من یه تفنگ چینی دارم شش ساله که دارمش و ازش راضی هستم و خیلی باهاش شکار کردم الان هم براش فنر عوض کردم شد مثل روز اولش حالا هم میخوام یه تفنگ نو بگیرم 300 تومان دارم به نظرتون چه تفنگی بگیرم که هم دقتش خوب باشه و هم قدرتش.
از این به بعد هم عکس شکارهای خودم رو همراه با عکس تفنگ براتون میزارم.

دوست عزیز خوشامد میگم بهت Khansariha (61)
نگفتی اسلحه رو واسه چه منظوری میخوای
اگه برات مقدور نیست بودجه رو افزایش بدی همین شادو1000 که دوستم اقا فولاد فرمودن هم انتخاب بدی نیست

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - salehpourtaher - 2012-08-16 07:05 PM

دادا old hunter گل من متوجه نشدم که دوربینتون چیه داداش
طاعات عباداتم قبول باشه

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2012-08-16 08:23 PM

سلام مخلص همه Khansariha (8)
طاعات و عبادات شما هم قبول حق
من که bsa دارم داداش بیشتر خوشحالیم برای آمدن دوربین داداش smostfamبود Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - majidmsa - 2012-08-16 10:36 PM

(2012-08-16 09:26 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجيد جان خوش اومدي Khansariha (8)
بنظرم داداش خودت رو اذيت نكن يه كوچولو بصبر
يه مقدار مبلغ پولت بيشتر بشه بعد بزن تو كار ديانا 350 يا 52
اون وقت از تفنگت لذت ببر البته ببخش من نظر شخصيم رو گفتم Khansariha (8)

خیلی ممنون از راهنمایی ولی قیمت دیانا رو برام ننوشتی 350 و 52 قیمتشون چقدر هست الان.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-08-16 10:38 PM

سلام به روی ماه تک تک هم استانیهای بامرامم Khansariha (8)
هرجای دنیا که هستند Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - majidmsa - 2012-08-16 10:47 PM

(2012-08-16 05:30 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-16 10:19 AM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها یه خبر خوش امروز صبح دوربینم رسید
حالا هر کس که مایل هست وعده کنه بریم با هم یه صفایی بکنیم

تبریک میگم عزیز امیدوارم یه عمر برات کار بده Khansariha (8)
(2012-08-16 05:59 AM)majidmsa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه بجه های خوزستانی من هم از اهواز هستم راستش من یه تفنگ چینی دارم شش ساله که دارمش و ازش راضی هستم و خیلی باهاش شکار کردم الان هم براش فنر عوض کردم شد مثل روز اولش حالا هم میخوام یه تفنگ نو بگیرم 300 تومان دارم به نظرتون چه تفنگی بگیرم که هم دقتش خوب باشه و هم قدرتش.
از این به بعد هم عکس شکارهای خودم رو همراه با عکس تفنگ براتون میزارم.

دوست عزیز خوشامد میگم بهت Khansariha (61)
نگفتی اسلحه رو واسه چه منظوری میخوای
اگه برات مقدور نیست بودجه رو افزایش بدی همین شادو1000 که دوستم اقا فولاد فرمودن هم انتخاب بدی نیست

من اسلحه رو برای شکار میخوام که قدرت-دقت- و قدرت داشته باشه.لطفا اسلحه رو که معرفی میکنید قیمتشو هم بنویسید.با تشکر

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-08-16 10:58 PM

عزیز شما توی تایپیک مشاوره خرید مطرح کنید دوستان راهنمایی میکنند بنده هم در خدمتم Khansariha (8)
بعد اونجا حتما عنوان کنید چه نوع شکاری؟ دوربین هم میخوای روش ببندی یا نه؟تا چه حد بودجه تخصیص دادید و برای چه مسافتی مورد نیازتون هست Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2012-08-17 02:46 AM

داش مجيد گل سلام Khansariha (8)
والله واسه خريد اين تفنگ ها در اهواز بايد چيزي حول و حوش 700 تا 750 كنار بزاري البته نو اين تفنگ ها
مكمه دست دومش كمتر گيرت بياد
ولي ديانا يك عمر تفنگه و بهتره بگم جزء بهترين براند هاست
البته بازم نظر شخصيم رو بگم و شرمنده هستم
دنبال نام ديگه اي نباشي بهترهKhansariha (8)
هفته پيش يه ديانا 52البته 4.5 -500 معامله شد خيلي تميز بود
طرف براي خريد پي سي پي داشت مي فروختشKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kingpaco - 2012-08-18 02:59 PM

سلام Khansariha (8)
دوستان لطف کنند شماره تماس از چندتا از فروشندگان اهواز در اختیارم بذارن ممنون میشم
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - foolad - 2012-08-18 03:32 PM

این مغازه های اهواز حضوری هم به زور جوابت رو می دن .شماره تلفنشون به چه دردی می خوره؟
آدرسشون رو تو پست های قبلی نوشتم