شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - mmdsniper - 2012-05-16 07:19 PM

سلام
دوستان عزیز . انشاءالله که همه خوبن.
یه سئوال داشتم . این نمایشگاه از ساعت چند تا چند برگزار میشه .
من الان اهواز سر کارم . شاید جور شد یه سری زدم و شاید بر حسب اتفاق یکی از آقایان گرانفروش که در بالا ذکر شدند یه پیستون 460 داشت و به قیمت گرون به ما فروخت .
مخلص همه Khansariha (8)
یا حقKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2012-05-17 12:23 AM

سلام
از ساعت 17:30 الی 22

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2012-05-19 12:28 PM

سلام
از دوستان اهوازی کسی هست که پروانه شکار برای سلاح بادی 5.5 از اداره محیط زیست گرفته باشه؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2012-05-19 08:06 PM

سلام امروز رفتم نمايشگاه شكار فقط يك غرفه از تهران اونم از شركت زوبين خبري از غرفه ديگرى نبود حالا اونم يه چنتا تفنگ و تپانچه مسابقاتي و چند نمونه دوربين دو چشم شكاري چيز ديگه اي نداشت.اصلا ارزش رفتن نداشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - مهرداد - 2012-05-21 05:08 PM

(2012-05-19 08:06 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امروز رفتم نمايشگاه شكار فقط يك غرفه از تهران اونم از شركت زوبين خبري از غرفه ديگرى نبود حالا اونم يه چنتا تفنگ و تپانچه مسابقاتي و چند نمونه دوربين دو چشم شكاري چيز ديگه اي نداشت.اصلا ارزش رفتن نداشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

من هم دیشب یه سری اونجا زدم و مثل همیشه از سطح بسیار بالا نمایشگاههایی که توی اهواز برگزار میشن لذت بردم.Khansariha (290)
بله فقط شرکت زوبین غرفه داشت با چندتا تفنگ و تپانچه مسابقاتي و چند نمونه دوربين دو چشم شكاري.البته من قیمت بلیزارد و رین رو ازشون پرسیدم که به ترتیب 1800 و 2100 عنوان کردند و گفتتند که شهریورماه توی تهران نمایشگاه برگزار میکنن و ما رو هم دعوت کردن.البته دوستان تهرانی انتظار نداشته باشن که نمایشگاههای اونجا به اندازه اهواز با شکوه باشه.Khansariha (367)
ضمنا برگزاری هم زمان با نمایشگاه کودک و نوجوان جلوه خاصی به اون داده بود و هر چی ما دمق بودیم بچه ها کلی کیف کردن و یه حال اساسی به جیب باباهاشون دادن...

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - foolad - 2012-06-06 07:06 PM

دوستان کسی تا حالا تو اهواز زاج خوب خریده؟ آدرسی ندارید؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rezashirali - 2012-06-06 07:32 PM

من دیشب توی فروشگاه مرکزی شکار واقع در خیابان لشگر دیدم . البته ایرانی.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - shahin - 2012-06-06 10:42 PM

منم از لشکر خریدم به اسم آمریکایی،بد نبود خوبم نبود!چند نمونه دیگه هم داشت،به گفته ی دوستان ایرانی بهتره

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - yasin - 2012-06-09 09:59 PM

سلام دوستان هم استانی .
منم در سربندر زاج ساخت ترکیه دیدم البته روش نوشته ساخت آمریکا !!!!!
یکی از دوستان برای شکاری ازش استفاده کرده بد نیست . ولی بخاطر وجود نیترات سدیم در ترکیب اون ، زمان استفاده باید بسیار مراقب باشید تا با پوست بدن تماس پیدا نکنه
راستی یادم رفت خودمو معرفی کنم . اسمم یاسین بچه دزفولم ساکن و شاغل ماهشهر 29 ساله

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rezashirali - 2012-06-15 05:50 PM

خیلی هوس شکار کلاغ کردم . کسی توی خوزستان آدرس کلاغ ها رو بلد نیست؟؟؟