شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hosseinm - 2012-05-13 07:13 PM

تشکر از اطلاع رسانی شما
نه گفت چی میدن ؟؟ یا باز هم عنوان کرد هیچی معلوم نیست Khansariha (172)
به فروشگاههای دیگه هم سر زدین؟؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2012-05-14 10:42 AM

دوست عزیز تا اعلام رسمی هیچ چیزی معلوم نیست

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - shahin - 2012-05-14 11:45 AM

(2012-04-28 03:39 PM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همشهریهای عزیز
جهت اطلاع دوستان عرض کنم مغازه دنیای شکار توی زیتون کارمندی (نبش فاضل) روی هر چی فروشنده گرونفروش مشهدی رو کم کرده.
پدر و پسر روی همدیگه رو تو بی وجدانی کم میکنن.
مثلا سوماترا رو 2,600 و ساچمه JSB:15.89 گرینی رو 58 تومن میدن.ضمنا اگه شما از ایشون یه pcp خریدید ولی کپسول رو از ایشون نگرفتید به هیچ عنوان واستون کپسول رو شارژ نمیکنن (اونم 35 تومن Khansariha (290)).(جل الخالق)Khansariha (367)
واقعا سر گردنه که میگن دقیقا همینجاست.انصافا هر چی که آقا جلال راجب همچون فروشنده هایی میگن نصف حقشونه.طرف چندتا pcp گذاشته تو مغازش فکر کرده خبریه و از بی اطلاعی مردم ساده سوءاستفاده میکنه.الحمدلله کنترلی که روی بازار نیست حتی روی مایحتاج ضروری مردم،حتی الامکان دوستان اطلاع رسانی کنن همچون خدانشناسهایی کمتر خون مردم رو تو شیشه کنن.
[size=medium]ضمنا هر کس تمام مغازه ایشون رو خرید و یه پاپاسی تخفیف گرفت پیش من جایزه داره.Khansariha (8)

این فروشگاه رو من اوایل افتتاحش رفتم،مال آقای صابری فر هست که گمونم شوشتری هم بود،واقعا اجناسش رو گرون میفروخت،من کلی باهاش بحث کردم،تنها چیز جالبی هم که داشت دوربین های مارک اوانیکس بود ولی به قیمت خونش میداد،منطقشم این بود که ما پول کرایه بارمون زیاد میشه!!!میگفت مثلا ساچمه ها سنگینن پول اضافه بار میخوره بهشون!!!خب اینهارو به چهار نفر که از قیمتها اطلاع ندارن میگن و میفروشن!کاریش نمیشه کرد،باید اطلاع رسانی بشه وقتی کمتر کسی خرید کنه مجبور میشن قیمتها رو بیارن پایین،

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - مهرداد - 2012-05-14 06:05 PM

(2012-05-14 11:45 AM)shahin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-04-28 03:39 PM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همشهریهای عزیز
جهت اطلاع دوستان عرض کنم مغازه دنیای شکار توی زیتون کارمندی (نبش فاضل) روی هر چی فروشنده گرونفروش مشهدی رو کم کرده.
پدر و پسر روی همدیگه رو تو بی وجدانی کم میکنن.
مثلا سوماترا رو 2,600 و ساچمه JSB:15.89 گرینی رو 58 تومن میدن.ضمنا اگه شما از ایشون یه pcp خریدید ولی کپسول رو از ایشون نگرفتید به هیچ عنوان واستون کپسول رو شارژ نمیکنن (اونم 35 تومن Khansariha (290)).(جل الخالق)Khansariha (367)
واقعا سر گردنه که میگن دقیقا همینجاست.انصافا هر چی که آقا جلال راجب همچون فروشنده هایی میگن نصف حقشونه.طرف چندتا pcp گذاشته تو مغازش فکر کرده خبریه و از بی اطلاعی مردم ساده سوءاستفاده میکنه.الحمدلله کنترلی که روی بازار نیست حتی روی مایحتاج ضروری مردم،حتی الامکان دوستان اطلاع رسانی کنن همچون خدانشناسهایی کمتر خون مردم رو تو شیشه کنن.
[size=medium]ضمنا هر کس تمام مغازه ایشون رو خرید و یه پاپاسی تخفیف گرفت پیش من جایزه داره.Khansariha (8)

این فروشگاه رو من اوایل افتتاحش رفتم،مال آقای صابری فر هست که گمونم شوشتری هم بود،واقعا اجناسش رو گرون میفروخت،من کلی باهاش بحث کردم،تنها چیز جالبی هم که داشت دوربین های مارک اوانیکس بود ولی به قیمت خونش میداد،منطقشم این بود که ما پول کرایه بارمون زیاد میشه!!!میگفت مثلا ساچمه ها سنگینن پول اضافه بار میخوره بهشون!!!خب اینهارو به چهار نفر که از قیمتها اطلاع ندارن میگن و میفروشن!کاریش نمیشه کرد،باید اطلاع رسانی بشه وقتی کمتر کسی خرید کنه مجبور میشن قیمتها رو بیارن پایین،
درسته شاهین جان.مال آقای صابری فر هست.یک ماه پیش واسه یکی از بچه های گل سایت دو بسته ساچمه فالکون گرفتم که قیمت زده بود بسته ایی 35،دو بسته رو 69 هم نمیداد.باراکودا هم الان بسته ای 40 میده،البته به قول خودش واسه ما.سوماترا 500 هم 2600.هفته پیش دزفول باراکودا رو بسته ای 30 و سوماترا 500 رو هم 2200 قیمت گرفتم.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2012-05-14 07:09 PM

مهرداد جان گفتی و کردی کبابم این مغازه آقای صابری ( کلبه شکار ) واقعا بعضی قیمتهاش حسابی پرت بودند . Khansariha (256)
این سوماترا 500 سی سی را من ازش یه عکسی هم دارم .
[تصویر: 13370093191.jpg]
اینم بگم بسیار کم اطلاع هستند ایشون ولی یکی دوتا از تفنگهاش رو قیمت بودند مثلا وایرخ 80 را زده بود 650 هزار که نمیدونم از قدیم داشت یا کمی کار کرده بود ولی ظاهری آک داشت که برام جالب بود البته یه 54 دست دوم تمیز داشت که ظاهرا کسی برا فروش امانت پیشش گذاشته بود بنظرم کمی اینم رو قیمت بود ولی بقیه اجناس همه پرت بودند شوتینگ رستی که تهران 220 میدن میگفت 300 و گان پاور را با یه دوربین معمولی میگفت 2.5 میلیون ؟! Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - مهرداد - 2012-05-14 08:22 PM

علی جان هم 54،هم وایرخ 80 و هم گان پاور دست دوم بودن.یه دونه AR6 دست دوم هم داشت که یک ماه پیش من اونجا بودم صاحبش منصرف شده بود و اومد بردش.
همین BT65 SB قنداق چوبی رو 1400 و قنداق سنتتیک رو 1300 به من قیمت داد و بعد دو هفته میگفت 1700 و 1600.سوماترا رو هم 2200 قیمت داد که بعد دو هفته میگفت 2600.گان پاور دست دوم رو هم 1700 و بعد از دوهفته 2300.Khansariha (290)
حدود دو ماه پیش هم اونجا بودم یه بنده خدایی اومده بود واسه خرید وایرخ 80 که من راهنماییش میکردم در خصوص لول فنر وایرخ 80 که اگه به مشکل بر خورد چیکار کنه.آقا بعد از کلی ایما و اشاره ما رو کشوند کنار که چرا مشتری رو میپرونی.خلاصه با کلی منت 800 بهش داد در صورتی که همون موقع آقای رسولی میداد 750.
راستی میگفت دوستتون (منظورش شما بود) اومده اینجا گفته که لنگه مغازه شما توی تهران نیست.خخخخخخخخخخخخخ.
چند روز دیگه بهش یه سر میزنم ببینم باز چه سوپرایزی داره واسمون.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2012-05-15 08:56 AM

(2012-05-14 08:22 PM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی میگفت دوستتون (منظورش شما بود) اومده اینجا گفته که لنگه مغازه شما توی تهران نیست.خخخخخخخخخخخخخ.
چند روز دیگه بهش یه سر میزنم ببینم باز چه سوپرایزی داره واسمون.
آره مهرداد جان لنگه چنین مغازه اجق وجقی توی تهران هم نیست معلوم نیست بر چه اساسی قیمت گذاشته بود (کاملا عشقی) خخخخخخخ Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2012-05-16 09:29 AM

سلام
دوستان قراره یک نمایشگاه شکار در اهواز از تاریخ 30 اردیبهشت تا 3 خرداد در محل نمایشگاه دائمی برگزار بشود
به نظرتون چی میشه اونجا گیر اورد و قیمتها چگونه است؟؟؟؟؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2012-05-16 10:42 AM

(2012-05-16 09:29 AM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان قراره یک نمایشگاه شکار در اهواز از تاریخ 30 اردیبهشت تا 3 خرداد در محل نمایشگاه دائمی برگزار بشود

باید دید نمایشگاه چی چیزهای میاره و در چه زمینه و سطحی میباشد . Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - مهرداد - 2012-05-16 11:55 AM

(2012-05-16 10:42 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-16 09:29 AM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

باید دید نمایشگاه چی چیزهای میاره و در چه زمینه و سطحی میباشد . Khansariha (214)

علی جان،من یک ماه پیش مغازه همین آقای صابری فر معروف(سمسارزاده ما اهوازیها،هر چند سمسارزاده به مراتب از ایشون با وجدانتره)بودم که مسئول برگزاری نمایشگاه اومد اونجا و از اونها دعوت کرد که غرفه داشته باشن.اگه قراره باشه نمایشگاه با حضور همچون افرادی برگزار بشه همون بهتر که نباشه.