شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - whitewolf - 2016-10-15 10:22 PM

سلام خدمت دوستان خودم کسی از بچه ها اهل ایزه هست یا نه؟ یه مغازه شکار ب نام انزان شکار میشناسه ؟صاحبش چجور ادمی هست ؟ میخاستم یه تفنگ ازش بردارم ولی هیچکسو آشنا ندارم یه سری اطلاعات راجبش میخام ممنون میشم جواب بدینKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکسش

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - mehdikalami - 2016-10-16 10:55 AM

[quote='rmkarami01' pid='269844' dateline='1473058792']
سلام خدمت دوستان
اگر با کرال پانچر جدید آشنایی دارید لطفا یه راهنمایی بکنید at44 بگیرم یا کرال پانچر

دوست عزیز با توجه به تجربه ای که از کار با این دو سلاح دارم ، کرال پانچر پرو یه سر و گردن از ای تی 44 بالاتره .هم کیفیت ساخت بالاتری داره ، هم قدرتش بیشتره و هم دقت بیشتری از ای تی داره.تعداد شاتش بالاست و مخزن بزرگتری داره ، ولی یه مقدار سنگینه.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ghasemkaab - 2016-11-28 06:27 PM

سلام.
ببخشید تو اهواز شماره صابری فر رو دارین. میخاستم وایروخ 80 4.5 یا دیانا 52 کالیبر 5.5 بگیرم چنتا فروشگاه رفتم نداشتن. این
09168103397
شماره تلفنمه.

ممنون میشم کسی شماره اش رو بده

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - shang - 2017-01-10 06:55 PM

سلام دوستان
اهواز کدوم مغازه بشقاب تراپ ب قیمت میده؟و چند میده؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - sabahi - 2017-01-11 11:35 AM

سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان بزرگوار
ممنون میشم کسایی که فشنگ پرمیکنن راهنمایی کنند که چه باروتی بهترین گزینه هست الان باروت سیاه استفاده میکنم ولی بورد خوبی نداره

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2017-01-13 08:56 PM

بهترين و سالم ترين باروت در حال حاضر فقط و فقط باروت فابريك هست دوست عزيز

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - RAK - 2017-01-13 10:32 PM

(2017-01-11 11:35 AM)sabahi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان بزرگوار
ممنون میشم کسایی که فشنگ پرمیکنن راهنمایی کنند که چه باروتی بهترین گزینه هست الان باروت سیاه استفاده میکنم ولی بورد خوبی نداره
با سلام.
باروت سیاه برای فشنگ ساچمه زنی
اخوی هر باروتی برای کار خاصی ساخته میشه
نرخ سوزش هر باروت برای تفنگ ساچمه زن در گیج های مختلف همینطور برای گلوله در کالیبرهای مختلف متفاوته در نتیجه نوع باروت هم فرق میکنه
باروت سیاه قدرت کمی داره و خیلی کند سوزه برای عهد صفویه هست نه برای ساچمه زنی
برای شارژ یک فشنگ ساچمه زنی باید اندازه 2/3 پوکه خرجش کنی که این کار اصلا اصولی و استاندارد نیست و خطر ناکه
بهترین و در دسترس ترین باروت باروت سهمیه ای هست میزان 1.7تا1.8 گرم شارژ مناسبو به شما میده

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2017-01-24 07:41 PM

سلام و ارادت خدمت همشهریان و دوستان گرامیKhansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
باشگاه قدس اهواز واقع در خیابان کمپانی محلی در جهت تمرین رشته تیراندازی بنچ رست فیلد تارگت در نظر گرفته شده Khansariha (215)
دوستان علاقه مند به این دو رشته جهت عضویت میتوانند همه روزه از ساعت 17 الی 20 به دفتر هیئت تیراندازی استان مراجعه فرمایند
ادرس . چهار راه ابادان . خیابان کمپانی مجتمع ورزشی قدس
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام
کپی کارت ملی و شناسنامه
4 قطعه عکس
بیمه ورزشی تیراندازی
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
جهت گرفتن بیمه ورزشی
ادرس . امانیه مجموعه ورزشی تختی . بخش پزشک ورزشی Khansariha (256)
موفق باشید
دوستان کسی از حاج عبدالله خبری نداره Khansariha (214)
چند وقت پیش 24 متری رویت شده بود با فیلیتر اب تصویه کن Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - saeedkarimima - 2017-01-24 08:17 PM

(2016-11-28 06:27 PM)ghasemkaab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
ببخشید تو اهواز شماره صابری فر رو دارین. میخاستم وایروخ 80 4.5 یا دیانا 52 کالیبر 5.5 بگیرم چنتا فروشگاه رفتم نداشتن. این
09168103397
شماره تلفنمه.

ممنون میشم کسی شماره اش رو بده

تو اهواز تفنگ بادی دیانا و وایرخ کلااااا کمیاب یا بهتره بگیم نایاب شده به هرکیم میخوای سفارش بدی قیمت نوجومی میده

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2017-01-25 10:27 AM

عاقا بنده حاج عاقا عبدالله رو رويت كردم .در صحت و سلامت كامل مشغول كسب روزي حلال هستند ايشون.Khansariha (8)