شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - afshen - 2016-05-13 04:11 PM

(2016-05-13 02:51 PM)aryan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من با اینکه مگنوم 350 دارم.ولی عشق پی سی پی یه چیزه دیگست.هفته گذشته رفتم تهران یه کرال پانچر مگا خریدم. مهشره اخره تفنگ ولی تو کپسول و تلمبه موندم.کپسول یکم هزینش بالاست.احتمالا تلمبه بخرم.نظر شما دوستان چیه

سلام دوست عزیز منهم ب لطف راهنمایی های حسین خان تصمیم ب خرید همین سلاح گرفتم. چند خریدی؟ نتیجه تصمیمت بابت تلنبه یا کپسول رو با ما هم اطلاع بده Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - aryan - 2016-05-13 05:52 PM

بنده رفتم خیابون فردوسی هم مدل چوبی داشت هم فایبر.وزنشون یکی هست3.25 ولی چون تفنگ قبلیم قنداق چوب بود .من قنداق فایبر گرفتم.برا تلمبه کرال زنگ زدم.نمایندگی گفت 450 ولی هفته اینده میارن هر جای دیگه زنگ زدم گفتن 550 در کل تلمبه به سرفه تره با 4تا5 دقیقه کپسول اسلحه پر میشه
میشه زنگ بزنی برات بفرستن.ولی به نظر من تا خودت نری از نزدیک مدلهای مختلف تفنگ نبینی بدرد نمیخوره.
منم اول نظرم رو bt یا at مدل کیو ای بود ولی وقتی از نزدیک دیدم و چک کردم.سنگینیشو دیدم.پشیمون شدم از هاتسان خریدن

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - afshen - 2016-05-13 09:43 PM

(2016-05-13 05:52 PM)aryan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده رفتم خیابون فردوسی هم مدل چوبی داشت هم فایبر.وزنشون یکی هست3.25 ولی چون تفنگ قبلیم قنداق چوب بود .من قنداق فایبر گرفتم.برا تلمبه کرال زنگ زدم.نمایندگی گفت 450 ولی هفته اینده میارن هر جای دیگه زنگ زدم گفتن 550 در کل تلمبه به سرفه تره با 4تا5 دقیقه کپسول اسلحه پر میشه
میشه زنگ بزنی برات بفرستن.ولی به نظر من تا خودت نری از نزدیک مدلهای مختلف تفنگ نبینی بدرد نمیخوره.
منم اول نظرم رو bt یا at مدل کیو ای بود ولی وقتی از نزدیک دیدم و چک کردم.سنگینیشو دیدم.پشیمون شدم از هاتسان خریدن

هزینه تفنگ چقدر شد؟
چند دفعه باید تلنبه زد تا مخزن کرال پر بشه؟ ممنونمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - aryan - 2016-05-14 01:01 AM

تفنگ شد 1580000 هزار برا تلمبه 4 تا 5 دقیقه گفتن پر میشه
عزیزان اهوازی میخواستم.بینم کسی قیمت ساچمه جی اس بی 25.39 گرینی اهواز قیمت نداره بده خیلی لازم دارم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - mohkam - 2016-05-14 08:47 AM

سلام دوستان. یه سوال دارم از عزیزانی که تجربه خرید از تهران رو دارند . میخوام بدونم تفنگ یا مثلا چوب ماهیگیری رو تو فرودگاه میزارن ببریم تو هواپیما یا باید تحویل بار بدیم؟ گیر که نمیدن...؟!
ممنون.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2016-05-14 08:51 AM

دوستان تلمبه برای شرایط اب و هوایی ما اصلا مناسب نیست و مرتب اورنگ میترکونه و برای هر بار شارژ باید انرژی زیادی صرف کنید و اون وقته که با یک بار استفاده از کپسول از خرید تلمبه پشیمان میشید و یه ضرر بیجا رو متحمل میشید . در نتیجه کپسول خیلی بهتر و راحت تر هست Khansariha (8)
:
(2016-04-30 08:47 PM)aryan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان فروشگا های اسلحه تو اهواز چطورا از نظر انصاف

Khansariha (367) تقریبا دو برابر قیمت تهران هست قیمت هاشون

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - aryan - 2016-05-14 02:02 PM

من که برا خرید تفنگ با فرودگاه تهران صحبت کردم.گفتن باید کارت باشگاه داشته باشی.هر جا که خرید کردین خودشون با باربری برات میفرستن
اره منم سعوال کردم.میگن تلمبه جواب نمیده.پس بهتره بفکر کپسول باشیم.اهواز کپسول 6 لیتری قیمت ندارین دوستان

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - arsallann - 2016-05-28 08:15 AM

درود به دوستان
پنجشنبه عصر رفتم اسکله بحرکان هندیجان برای ماهیگیری، تا صبح جمعه با سه تا لنسر کلا 9 تا ماهی کوچیک و یک دونه شانک خوب صید شد، دریا هم دریای قدیم خخخخ ، ولی در کل هوا عالی و خاطره ای خوب باقی ماند.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nakhjir - 2016-05-28 09:37 AM

درود بر شما
اخوي اطلاع ميداديد ، خدمت ميرسيديم، كلبه درويشيهم داشتيم شبو در خدمت مي بوديم. از اين كه در شهرستان هنديجان به شما خوش گذشته خوشحالم
البته اين فصل سال ماهي كلاً كم هست. و موقع مناسبي براي صيد نيست.
سپاس.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - arsallann - 2016-05-28 11:05 AM

شما لطف دارید و مرسی از مهمان نوازیتان ، چه موقعی از سال مناسبه برای ماهیگیری تو اسکله؟ سجافی هم به اینصورت هستش؟