شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - afshen - 2016-05-07 11:30 AM

سلام عزیزا☺ منهم دنبال دیانا 52 کال 5/5 هستم. لطفا کمک کنید

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2016-05-08 08:05 AM

(2016-05-07 11:30 AM)afshen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزا☺ منهم دنبال دیانا 52 کال 5/5 هستم. لطفا کمک کنید

همشهریان گل بیایید همت کنید دیگه از فنری دست بکشید برین دنبال پی سی پی Khansariha (8)
پی سی پی از همه لحاظ دقیق تره Khansariha (226) بزارید تعداد پی سی پی دار ها زیاد بشه یه دور همی راه بندازیم لذت ببریم . تمرین کنیم بریم مسابقه خودی نشون بدیم Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - afshen - 2016-05-08 06:15 PM

پی سی پی از لحاظ دقت قدرت و دوام و دوربین بهتره اما هزینه زیاد و درد سر های شارژش ادم رو پشیمون میکنهKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2016-05-08 11:37 PM

(2016-05-08 06:15 PM)afshen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پی سی پی از لحاظ دقت قدرت و دوام و دوربین بهتره اما هزینه زیاد و درد سر های شارژش ادم رو پشیمون میکنهKhansariha (226)

دوست من الان دیگه مشکل شارژ حل شده چندین نقطه اهواز شارژ میکنن ضمن اینکه هر شهری زندگی کنید تا اهواز یک ساعت بیشتر فاصله ندارید و مصرف شما هر چقدر هم زیاد باشه کمتر از دوماه یک بار نمیشه Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - aryan - 2016-05-09 04:17 PM

سلام.دوستان من با اینکه دیانا مگنوم 350 داشتم.رفتم یه دونه پی سی پی گرفتم.میدونم دردسرش بیشتر فنرییه ولی به دردسرش می ارزه.الان تو هر شهری مرکز اتشنشانی داره.همشون کپسول پر میکنن.
ولی برا خرید پی سی پی باید دقت کنین یه چیز خوب بگیرین.خداییش از نظر قدرت.دقت.برد خیلی از فنری سرتره اصلا لگد نداره.اخر تفنگ.ولی تا اونجا که خبر دارم.قدرت بالای 50ژول ممنوع

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - aryan - 2016-05-09 05:42 PM

سلام به دوستای اهوازی.کسی امار کپسول توی اهواز داره کجا کپسول 300 بار گیر میاد.یا اگه قیمت دارین.یا شماره ای دارین بزارین استفاده کنیم.شنیدم خیابون20 متری یا 30 متری گیر میاد.ممنون میشم کمک کنید

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - afshen - 2016-05-09 08:46 PM

من اهواز زندگی میکنم اگه لطف کنید تمامی مراکز شارژ رو بهم معرفی کنید ممنون میشم تا ببینم کدومش به محل سکونت من نزدیکتره. چند وقت دیگه قراره برم تهران میخوام ی تفنگ هم بخرم نظرم دیانا 52 است اگه نظرتون پی سی پیه لطف میکنید ی مدل بهم معرفی کنید که قیمت قدرت دقت و ماندگاریه مناسب داشته باشه. نظرتون درباره at لانگ چیه؟ راستی راسته که میگن با پمپ باید اقلا نیم ساعت وقت بزاری تا شارژ تفنگ تموم بشه. ی دوربین مناسب و کیف تفنگ دارم فکر کنم فقط خود سلاح به همراه کپسول شارژ و متعلقاتش رو نیازه بخرم چقدر هزینه برداره؟ چ مدل پی سی پی و چ کپسول با چه حجمی رو پیشنهاد می کنید؟ هربار شارژ کپسول چ تعداد شات مناسب میده؟ Khansariha (8)
ببخشید سوال ها زیاد شد و البته اینجا پرسیدم چون همشهری ها میدونن خوزستان مراکز راهنمایی و فروش خوبی نداره.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - cornet - 2016-05-09 11:33 PM

سلام داداش. با حسین آقا کاربری ziaeinho و علی آقا اسحاقی مشورت کن، حتما انتخاب کامل و بدون پشیمانی داری. انشالله از تیراندازی با pcp لذت میبری Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2016-05-10 11:44 AM

(2016-05-09 05:42 PM)aryan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستای اهوازی.کسی امار کپسول توی اهواز داره کجا کپسول 300 بار گیر میاد.یا اگه قیمت دارین.یا شماره ای دارین بزارین استفاده کنیم.شنیدم خیابون20 متری یا 30 متری گیر میاد.ممنون میشم کمک کنید

اریان جان Khansariha (8)
سعی کن از دوستانی که داخل سایت فعالیت میکنند در این رابطه . تهیه کنیKhansariha (8) که خرید خوب با قیمت مناسب داشته باشی
کپسول های زیادی با مارک مختلف در بازار هست که کیفیت خوبی ندارن و مناسب استفاده شما نیست Khansariha (256)
(2016-05-09 08:46 PM)afshen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اهواز زندگی میکنم اگه لطف کنید تمامی مراکز شارژ رو بهم معرفی کنید ممنون میشم تا ببینم کدومش به محل سکونت من نزدیکتره. چند وقت دیگه قراره برم تهران میخوام ی تفنگ هم بخرم نظرم دیانا 52 است اگه نظرتون پی سی پیه لطف میکنید ی مدل بهم معرفی کنید که قیمت قدرت دقت و ماندگاریه مناسب داشته باشه. نظرتون درباره at لانگ چیه؟ راستی راسته که میگن با پمپ باید اقلا نیم ساعت وقت بزاری تا شارژ تفنگ تموم بشه. ی دوربین مناسب و کیف تفنگ دارم فکر کنم فقط خود سلاح به همراه کپسول شارژ و متعلقاتش رو نیازه بخرم چقدر هزینه برداره؟ چ مدل پی سی پی و چ کپسول با چه حجمی رو پیشنهاد می کنید؟ هربار شارژ کپسول چ تعداد شات مناسب میده؟ Khansariha (8)
ببخشید سوال ها زیاد شد و البته اینجا پرسیدم چون همشهری ها میدونن خوزستان مراکز راهنمایی و فروش خوبی نداره.

افشین جان Khansariha (8)در خصوصی برای شما پیغام گذاشتم جهت بیشتر شدن اطلاعاتتون در مورد یک سلاح به تاپیک مربوطه سلاح مراجعه کن و مطالعه کن بعد از انتخاب و تایین بودجه با هم مشورت میکنیم و یک انتخاب خوب انجام میدیم Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - aryan - 2016-05-13 02:51 PM

سلام دوستان من با اینکه مگنوم 350 دارم.ولی عشق پی سی پی یه چیزه دیگست.هفته گذشته رفتم تهران یه کرال پانچر مگا خریدم. مهشره اخره تفنگ ولی تو کپسول و تلمبه موندم.کپسول یکم هزینش بالاست.احتمالا تلمبه بخرم.نظر شما دوستان چیه