شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - afshen - 2016-04-26 06:29 AM

سلام حضرات پی سی پی سوار. هزینه های شارژ چقدره؟ موندم بین خرید دیانا 52 و پی سی پی Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - aryan - 2016-04-26 06:50 AM

برای شارژ پی سی پی دو راه هست.یکی اینکه تلمبه مخصوص بخری و راه دیگه اینکه کپسول 300بار بخری.قیمتاشونم توی صایتای مختلف زده.
یکی از دوستان زحمت کشیدن برای ایجاد تاپیک راهنمایی کردن.که پیام خصوصی بدم به مدیر سایت.ولی جوابی ندادن.راه دیگه ای بنظرتون.نمیرسه که بنده تفنگمو بزارم برا فروش
با سلام خدمت اقا اسماعیل طبق گفته شما پیام خصوصی دادم برای مدیر سهیل ولی هیچ جوابی ندادن راه دیگه ای نیست.دوستان شماره اسلحه فروشی اهواز یا دزفول اگه دارین بفرستین برام

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hamdelan - 2016-04-26 08:37 AM

(2016-04-26 06:29 AM)afshen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام حضرات پی سی پی سوار. هزینه های شارژ چقدره؟ موندم بین خرید دیانا 52 و پی سی پی Khansariha (219)

هر لیتر 5000 تومن تا قبل از عید .. حالا رو نمیدونم ...
(2016-04-26 06:50 AM)aryan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای شارژ پی سی پی دو راه هست.یکی اینکه تلمبه مخصوص بخری و راه دیگه اینکه کپسول 300بار بخری.قیمتاشونم توی صایتای مختلف زده.
یکی از دوستان زحمت کشیدن برای ایجاد تاپیک راهنمایی کردن.که پیام خصوصی بدم به مدیر سایت.ولی جوابی ندادن.راه دیگه ای بنظرتون.نمیرسه که بنده تفنگمو بزارم برا فروش
با سلام خدمت اقا اسماعیل طبق گفته شما پیام خصوصی دادم برای مدیر سهیل ولی هیچ جوابی ندادن راه دیگه ای نیست.دوستان شماره اسلحه فروشی اهواز یا دزفول اگه دارین بفرستین برام

آقا آرین عقل حکم میکنه زحمت و مشقت راه رو بکش و حضوری خرید و تست کن تا پشیمان نشی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - aryan - 2016-04-26 08:22 PM

داداش حرفت قبول. ولی اخه کجا برم.دوستان شماره تماس اسلحه فروشی های دزفول و اهوازه اگه دارین بفرستین.چون شنیدم.تفنگ بادی دسته دوم میخرن

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - afshen - 2016-04-28 09:30 AM

سلام
خوبید تورو خدا
سلام
خوبید تورو خدا
سلام
خوبید تورو خدا
ای وااااااای پ چرا بقیه متن لود نمیشهKhansariha (367)
سلام
خوبید تورو خدا
همشهری های عزیز میخوام ی دیانا 52 بگیرم فروشگاه خانه شکار، نخلستانی، رسولی کیان پارس، و فلکه پاداد رفتم ندارن. جایی سراغ ندارید قیمت مناسب بده جنسشم دست دوم نباشه؟
جان خودم بی تفنگی دارم دیووووونه میشم Khansariha (367)
لطفا کمک کنیدKhansariha (172)3
میخوام ی دوربین هم بستونم . Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - aryan - 2016-04-30 12:27 AM

سلام دادا حالا چرا دیانا 52 یه دونه مگنوم 350 سراغ دارم.در حد اک قدرتشم بیشتر 52 خیلیم مناسب حسابش میکنه

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - afshen - 2016-04-30 12:30 AM

اخه 350قدرت خوبی داره اما دقتش مثل 52 نیست واسه همینم تو فاصله 50 متر بدرد ش... نمیخوره.البته اینطور که من تحقیق کردمKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - aryan - 2016-04-30 08:47 PM

دوستان فروشگا های اسلحه تو اهواز چطورا از نظر انصاف

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - afshen - 2016-05-01 11:09 PM

دوست عزیز قریب به اکثریت تعریفی نیستند

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - sinohe - 2016-05-06 09:20 PM

سلام خدمت دوستان عزیز، یه مدت هست به دنبال خرید یک دیانا ی 52 کالیبر 5/5 هستم، متاسفانه چند جا سراغ گرفتم نداشتند، اگه کسی از دوستان بتونه راهنماییم کنه که از کجا می تونم اکبندش رو گیر بیارم ممنون میشم، بنده ساکن بندر امام خمینی هستم.

أرسلت من C6903 بإستخدام تاباتلك