شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alinoroouzi - 2016-01-24 08:46 AM

سلام خدمت دوستان میخاستم بپرسم اگه اطلاعاتی راجب تفنگ کرال پنج تیرتک اردک داریندبهم بدین

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2016-01-27 01:16 PM

سلام بر شما دوست عزيز به انجمن خوش آمديد Khansariha (8)
كرال كله اردك ميشه گفت كپي كرال a12 هست كه يه نفر به نام اسد نور كپ و ادوات داخلي رو به سفارش ساخته و لول سلاح رو از شركت كرال گرفته
البته اگر شما در سايت كرال تشريف ببريد اثري از اين سلاح نميبينيد (يا بهتره بگم من نديدم) و خيلي هم تحقيق كردم تا به اين نتيجه رسيدم ....
الاايوحال تفنگ بدي نيست بشرطي كه باهاش تك و چهارپاره نزني .البته ميتوني بزني فقط زودتر ادواتش رو خراب ميكني
ار قيبل ريل و پيستون قفل لول وووو (البته ادواتش گير مياد با قيمت زياد ) مثلا پيستون 100 و ريلش 350 قفل لول 100 ......
چيزي كه حتما حتما بايد بدونيم اينكه در تمامي پنج تير ها (هر برندي )بعد از تير اندازي سلاح رو كامل سرويس و نظافت كنيم
كه خيلي ها از اين كار فراري هستن و به اصطلاح تفنگشون گير ميكنه و هميشه از پنج تير ناراضي هستن
اما اگر تفنگ رو تيمار كني و بهش برسي گير مير نداره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين لينك معرفي سلاح a 12 هست كه دقيقا كله اردك از روش كپي شده ........
موفق باشيد Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آبگوشت شكار در جوار دوستان

تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2016-01-27 01:55 PM

به به . حاحی خیلی مخلصیم :shy::heart:

sent by mobile

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2016-01-27 08:15 PM

سلام دوستان Khansariha (8)
عرض شود چند روز پیش یه سر رفتم شمال.......... از جاده زیبای هراز رفتم.........خیلی خوب بود جای همه دوستان خالی.......... یه کم هوا سرد بود اما قابل تحمل و دلپسند بود ....... البته تفنگ را هم برده بودم که متاسفانه فرصت تیراندازی پیدا نشد........ ناگفته نمونه که هم اکنون هوای اهواز هم بسیار بهاری و عالی است....Khansariha (8)

عکس از کوه همیشه زیبای دماوند (نرسیده به روستای زیبای پلور زدم کنار و عکسو گرفتم).......

عکس از دریای متلاطم خزر.......

اینم فردای اون روز که دریا آرام شد......

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - PANAHI - 2016-01-29 11:29 AM

سلام
خدمت بچه های گل خوزستان .آهواز
حاجی نوش جان انشالا همیشه جمتون جمع باشه اگر جا داشتید مار و از قلم جا نزارید .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2016-01-29 07:19 PM

سلام دوستان
برای یه خریدی، رفتم سمت آقای رسولی (کیانپارس) و دیدم که یه دستگاه پرتاب بشقاب تراپ خیلی خوب داشت که با قیمت خیلی خوبی هم می فروخت (حدود 80 تومن)........................... اگر دوستان مایل بودند می تونن یه سر بش بزنند.........Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2016-01-29 09:36 PM

(2016-01-29 07:19 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
برای یه خریدی، رفتم سمت آقای رسولی (کیانپارس) و دیدم که یه دستگاه پرتاب بشقاب تراپ خیلی خوب داشت که با قیمت خیلی خوبی هم می فروخت (حدود 80 تومن)........................... اگر دوستان مایل بودند می تونن یه سر بش بزنند.........Khansariha (8)
چرا اینقدر ارزون

sent by mobile

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2016-01-29 11:32 PM

حق با شماست......... خیلی ارزونه خخخخخخخخخ........ اشتباه از بنده بود، 80 تومن قیمت یک کارتون بشقاب تراپ هست و قیمت دستگاه 380 تومن است......... بدین وسیله پست قبلی خودم را اصلاح می کنم............Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2016-02-19 11:56 AM

فصل شکار تموم شد و ما هیچ شکاری نزدیم خخخخخخخخ....... البته از طبیعت گردی و هدفزنی بی دغدغه لذت کافی را بردیم....... در یکی از آخرین طبیعت گردی ها، در حال جمع آوری سنگ برای قرار دادن سیخ های کباب بودیم که یهو به یک عقرب زرد رنگ برخوردیم. بهتره از این به بعد در برداشتن سنگها دقت بیشتری بکنیم. Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2016-02-19 07:12 PM

کسی نزدیک اهواز (تا شعاع 100 کیلومتر) جای دنج و امنی برای هدفزنی سراغ داره؟..... البته جایی که محیط بان گیر نده و صدا هم مزاحم کسی نشه و جلب توجه نکنه...........