شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nakhjir - 2015-12-21 07:34 PM

درودئ بر همه دوستان و اساتید عزیز
شبتون خوش ، یلداتون مستدام Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-12-29 07:44 PM

تاپیک خوزستان داره خاک می خوره....... دوستان خوزستانی هم نه یه خبری...... نه یه تجربه ای.......... نه یه خاطره ای......... نه یه خریدی........... نه یه شلیکی........... نه یه چیزی بالاخره...........
فکر کنم همه درگیر کار و درس و زندگی هستند....... ولیکن شبها یه سر بیاین انجمن اشکالی نداره خخخخخخخ.....Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nimrooz - 2015-12-30 04:06 PM

بچه جنوب ،پرچن بالللللاااااااااااا

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-12-30 05:15 PM

اقا من هستم ولی دارم از تجربیات دوستان تجربه کسب میکنم Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2016-01-23 10:01 AM

سلام و درووود بي پايان Khansariha (219)
ميگم خداوكيلي خداييش جااان كريم آق منگل جان دايي سيا شما اصلا بيرون نرفتين؟؟!!!؟؟
برادر مگه نرفتي شكار دست خالي برگشتي ؟ مگه نه مرغ بردي كباب كردي مگه نه تفنگ دم دستت بود ؟ يه عكس هنري ما رو مهمون ميكردي!!!
بار ها گفتم شكار و ماهيگيري بهانست اصل دور هم بودن و صفا و صميميته
الا ايوحال ديدم تاپيك به گل نشسته گفتم بيام اين كشتي به گل نشسته رو بكشم بالا خخخخخخ Khansariha (256)
جمعه دوست خوبم كله خريده بود آورد منم با كمك دوستان پاكش كرديم و ريختيمش تو ديگ و پيكنيك و علي يارت
گذاشتيم سر بار و رسيديم به ورزش مفرح تراپ تا كله عمل بياد خلاصه اين مابقي ماجرا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونايي هم كه سر كار بودن نيومدن ديگه حرفي نميمونه بزنن Khansariha (219) آقاااا سركار بودي ميفهمي سركار خخخخخ
خلاصه رفقاي عزيز تاپيك خودتون رو بياريد بالا ميري بيرون پرتقال ميخوري يه عكس هنري بنداز چايي .....
البته ببخشيد من اينا رو ميگما
خلاصه دفعه بعدي چلوقفقازي و خوراك دنده تو بيابون Khansariha (219)
شاد باشيد و خرم زندگي به كامتان Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nimrooz - 2016-01-23 10:05 AM

Khansariha (8)نوش جان ن ن Khansariha (8)
آقاااا این که خیلی چربیش بالاس ،بعدش یکم ورزش هوازی میطلبه ه هKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2016-01-23 11:34 AM

اقا ما جمعه رفتیم سمت پل بند قیل جاده شوشتر جاتون خالی ... کباب کوبیده و جوجه زدیم ... بعدش تفنگ رو برداشتیم و گفتیم یه گشتی بزنیم .. 11 تا هدف فیلد زنده هم زدم . و همه رو کباب کردیم و واقعا خوشمزه بود ... عالی .

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nimrooz - 2016-01-23 04:08 PM

آقا اول هفته هستش ،ما رو هوایی نکنین تا جمعه ه هKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nakhjir - 2016-01-23 05:48 PM

درود بر همه دوستان
ما هم جمعه نتونستیم توی خونه تحمل کنیم، عیال و بچه رو فرستادیم خونه بابا و با رفقا زدیم بیرون. از اونجایی که ما بندری هستیم ، ماهی و میگو باهامون بردیم بیرون و در منطقه شکارگاه همیشگی خودمون که مخصوص شکار هوبره و باقرقره و ... هست نشستیم. چندتا عکس هم از محل مورد نظر میزارم.
جای دوستان خالی

راستی یادم رفتم بگم در حین غذا خوردن با صحنه بسیار زیباب پرواز دسته 40 تایی از قازهای مهاجر روبرو شدیم که اشتهای مارو دوچندان کرد. با طی کردن حدود دو کیلومتر به آبگیری در منطقه میرسیم که جایگاه پرندگانی مانند غاز و مرغابی می باشد.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nimrooz - 2016-01-23 06:08 PM

دم جنوب گرم ...Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)