شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-11-22 11:27 PM

(2015-11-22 11:18 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند...... عرض شود که سر زدم اما مثل اینکه تمام کردند و باید مجددا سفارش بدن...... فعلا بیخیالش شدیم تا بعد........ حقیقتش یه دستگاه پرتاب بشقاب تراپ ساده و سبک خریدم و می خواستم امتحانش کنم که نشد..... ضمنا دستگاه مربوطه را هم عکسشو تو تاپیک "هر چه که خریدید" گذاشتم........

اقا مبارکه انشاالله به قول دوستان براتون پرتاب کنه Khansariha (8)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-11-22 11:30 PM

اختیار دارید..... قابل دوستان گل انجمنو نداره........

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rezayi - 2015-11-23 03:02 AM

سلام به همه خوزستانی های عزیز
من انشاالله 20 این ماه میام اهواز میخواستم بدونم تو اهواز و در این فصل کجا میشه ماهیگیری کرد,(بیشتر هدفم صید خانواده کپور ماهیان نه قزل و ماهی رودخانه ای)?
و با توجه به اینکه تا به حال تو دریا ماهیگیری نکردم یه جای مناسب( ترجیحا نزدیک اهواز) واسه ماهیگیری لب دریا هم محبت کنید معرفی کنید.
با تشکر

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-11-23 08:59 AM

(2015-11-23 03:02 AM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه خوزستانی های عزیز
من انشاالله 20 این ماه میام اهواز میخواستم بدونم تو اهواز و در این فصل کجا میشه ماهیگیری کرد,(بیشتر هدفم صید خانواده کپور ماهیان نه قزل و ماهی رودخانه ای)?
و با توجه به اینکه تا به حال تو دریا ماهیگیری نکردم یه جای مناسب( ترجیحا نزدیک اهواز) واسه ماهیگیری لب دریا هم محبت کنید معرفی کنید.
با تشکر
دوست گرامی اهواز شهر بندری نیست . نزدیکترین بندر به اهواز صد و خورده ای کیلومتر با اهواز فاصله داره . اگر قصدتون اینه که برای مدتی بمونید و به دریا برید بهتره توی شهرهای بندری اقامت کنید . .

alienali by mobile

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-11-23 10:35 AM

دوست من حمل این سلاح نیاز به اخذ مجوز نداره ولی امسال برای شکار مجوز بهش ندادن ینی شکار با پی سی پی غیر مجاز هستKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-11-23 11:06 AM

سلام
درسته....... چون آقایان تفنگ پی سی پی را به مانند تفنگ گلوله زن خفیف فرض کردند و لذا شکار با آنرا ممنوع نمودند....... درصورتی که تفنگ پی سی پی با گلوله زن خفیف بسیار تفاوت دارد......

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rezayi - 2015-11-23 04:52 PM

یعنی هیچ بند یا آبگیری تو اهواز نیست کارون چطور ماهی نداره ?
میدونم اهواز شهر بندری نیست احتمالا یه 24 ساعت آبادان برم میخواستم بدونم نزدیک ترین بندر و بهترینش برای ماهیگیری کجاست?

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Emadziyaghami - 2015-11-23 09:41 PM

ممنون دوستان گل.مرسی بابت راهنماییتون.اخه داشتم ایین نامه شکار امسال رو میخوندم و برام این سوال پیش اومد.راستش پست قبلیم حذف شده اما کاش مدیر محترم دلیل حذف پست رو بیان میکردند که حد اقل یه معذرت خواهی بکنم بابت تخلف احتمالیم.به هر حال معذرت

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rmkarami - 2015-11-23 10:14 PM

(2015-11-23 04:52 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی هیچ بند یا آبگیری تو اهواز نیست کارون چطور ماهی نداره ?
میدونم اهواز شهر بندری نیست احتمالا یه 24 ساعت آبادان برم میخواستم بدونم نزدیک ترین بندر و بهترینش برای ماهیگیری کجاست?
سلام پیشنهاد میدم برای ماهیگیری بروید دریاچه پشت سد دز فکر کنم الان بهترین موقع سید ماهی کپور تو رودخانه دز و دریاچه پشت سد هست

فرستاده شده از LG-E988ِ من با Tapatalk

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rezayi - 2015-11-23 10:29 PM

ممنون از حسن توجه و جوابتون
سد دز چند کیلومتر تا اهواز فاصله داره?
و برای صید دریا , به نظرت کجا برم?