شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rmkarami - 2015-11-06 07:24 AM

دوستان درست میگن شکار تو فاصله زیاد اون هم کبوتر که تا نبینی دقیق کجا افتاده پیدا کردنش کار یک .... من حالا اتفاقی یا هرچی چند بار تو فاصله بیشتر از 70 متر با at44 زدم ولی چون تو باغ بوده هیچ کدوم رو پیدا نکردم و دیگه این کار رو نمیکنم چون احتمال خیلی زیاد شکار زخمی میشه و میره جایی دیگه میفته و حروم میشه

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Emadziyaghami - 2015-11-06 09:55 AM

ممنون دوستان بله حق با شماست.من فقط خواستم معیاری از دقت ای تی دستم بیاد .البته بگم من به هیچ عنوان بیرحمانه شکار نمیکنم چه در تعداد شکار چه در مسافت تا شکار.اکثر شکارهای من به صورت کمین هست.هیچوقت هم مثل بعضی از شکارچیها تو فصل جوجه کشی نمیرم کبوترای بیچاره رو داخل لونه غافلگیر کنم.بازم ممنون که حوصله به خرج دادین و راهنمایی کردید.
ارادت

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-11-12 07:26 PM

سلام
از دوستان خوزستانی کسی اطلاع نداره که کدامیک از گروههای چهارگانه اعلام شده برای شکار که در لینک زیر آمده اند، برای خوزستان بهتر هستند؟....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از کسی شندیم که گروه اول (کبک و تیهو) از همه بهتره....... البته خودم مطمئن نیستم...... هر چند فکر می کنم اگر بخوام بگیرم همین گروه اولو بگیرم....

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-11-14 09:12 PM

سلام
دوستان مثل اینکه محیط زیست در اهواز فقط به افرادی پروانه شکار میده که دفترچه شناسایی شکارچی داشته باشند و ضمنا هنوز هم اعتبار داشته باشه.......... و به کسانی که دفترچه شناسایی شکار ندارند و یا تاریخش منقضی شده، پروانه شکار نمیدن..........

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-11-14 09:54 PM

(2015-11-14 09:12 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان مثل اینکه محیط زیست در اهواز فقط به افرادی پروانه شکار میده که دفترچه شناسایی شکارچی داشته باشند و ضمنا هنوز هم اعتبار داشته باشه.......... و به کسانی که دفترچه شناسایی شکار ندارند و یا تاریخش منقضی شده، پروانه شکار نمیدن..........

من رفتم اونجا ...
فرمودن که فعلا نمیدیم . و از طریف دفاتر پیشخوان انجام میشه و هنوز قرار دادش رو نبستیم و ..... این جور صحبتها .
که فکر میکنم دقیقا منظورشون همون سر دواندن بود و فرستادن پی نخود سیاه .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rezashirali - 2015-11-19 12:34 PM

من دیروز رفتم هم دفترچه شکار رو ثبت نام کردم هم پروانه شکار . 10 هزار تومن برای دفترچه شکار و 135 هزار تومن برای پروانه شکار (البته من گروه 4 یعنی پرندگان آبزی رو انتخاب کردم .) دفتر پیشخوان دولت نبش خ اقبال کوروش.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-11-19 04:27 PM

سلام
بنده امروز پروانه شکارمو تحویل گرفتم. فقط هم گروه الف (کبک و تیهو) را درخواست داده بودم. دفترچه شناسایی شکارچی را هم ثبت نام کردم که گفتند هر وقت اومد باتون تماس میگیریم............ ضمنا تاریخ انقضای آن هم 27 دی است.
البته این پست را تو تاپیک "پروانه شکار" هم گذاشته بودم اما اینجا هم برای دوستان گل خوزستانی مجدد گذاشتم.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-11-19 06:31 PM

مبارک باشه . ایشالا شکارای خوب برید و خوش بگذره

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-11-19 08:07 PM

همشهری حالا بعد از انقضا تاریخ دوباره تمدید میشه یا رفت تا سال دیگه Khansariha (214)
ولی تا اونجایی که یادمه شما برنو داشتید با برنو میخوای کبک بزنی Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-11-19 09:39 PM

(2015-11-19 08:07 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همشهری حالا بعد از انقضا تاریخ دوباره تمدید میشه یا رفت تا سال دیگه Khansariha (214)
ولی تا اونجایی که یادمه شما برنو داشتید با برنو میخوای کبک بزنی Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

حقیقتش بعد از انقضای تاریخ پروانه، دیگه میره برای سال دیگه، چون فصل شکار در خوزستان تا آخر دی هست.................

راستش بنده یه اسلحه شکاری دولول آکار هم دارم که ناقابله و پستهام در تاپیک "بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار" هست..... خدمت تمامی دوستان گل خوزستانی هستم.....Khansariha (8)