شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Emadziyaghami - 2015-11-05 02:26 AM

سلام به تمام دوستان هم استانی.من یه سوال داشتم که اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.راستش میخوام تفنگ بادی بگیرم برا شکار نهایتا تا جسه کبوتر پل و مرغابی.راستش چند وقته رفتم تو نخ ای تی 44 اما میترسم بیکیفیت و بی دقت باشه اخه قبلا فنری شرکت هاتسان رو داشتم و همین نقصهارو داشت.لطفا راهنماییم کنید که ای تی بخرم یا نه.با تشکر

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-11-05 07:28 AM

سلام دوست گلم
از نظر مالی تا چه حد میتونی هزینه کنی ؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Emadziyaghami - 2015-11-05 12:37 PM

سلام برادر راستش تا حدود 2.5 و 3 تومن میتونم هزینه کنم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-11-05 01:48 PM

اگه سه تومن میتونی هزینه کنی گالاتیان بگیر. چون باید پول تلمبه و دوربین هم بدی .
دوربین حد اقل چیز خوب 250-300
تلمبه 550
این 800 تومن . یه گالاتیانم برداری 2300 تقریبا مساوی میشه .
اما اگه ای تی بگیری میتونی کپسول هم بخری به جای تلمبه .
موقعی که خواستم سلاح بخرم دوست عزیزمون ziaeinho گفتن پول جمع کن حد اقل پی هزار بخر.
چون شاتهای رگوله میده و هم برای شکار خوبه و هم برای هدف زنی .
ولی من پول نداشتم و یه سلاح ارزون خریدم و بعد پشیمون شدم .
شما اگه میتونید صبر کنید احتمالا 3 تومن تا 2800 یه پی هزار خوب گیر میارین . اگه نه که بی تی یا ای تی با کپسول بهترین گزینه هستن .
صد البته که بنده بعدا کلا از پی سی پی به خاطر گیر دادن ها و ممنوعیتها و .... کلا زده شدم و رفتم سمت فنری و شکاری

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Emadziyaghami - 2015-11-05 06:01 PM

یعنی به نظر شما اگه ای تی بگیرم بعدش پشیمون میشم از خریدم.اگه بشه یه توضیحاتی در مورد ای تی بیان کنید ممنون میشم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-11-05 06:42 PM

(2015-11-04 03:05 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هم استانی گل . باید کجا مراجعه کنیم برای پروانه و دفترچه و از کی بریم ؟

عرض شود که هنوز صدور پروانه به استان خوزستان ابلاغ نشده و گفتن که ممکنه تا شنبه ابلاغ بشه................ از یکی از محیط بانان که پرسیدم گفتن که باید به خود اداره محیط زیست واقع در بلوار گلستان- نرسیده به سازمان آب و برق، خیابان آذین، جنب بانک کشاورزی مراجعه کنید.....

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-11-05 07:31 PM

(2015-11-05 06:42 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-04 03:05 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هم استانی گل . باید کجا مراجعه کنیم برای پروانه و دفترچه و از کی بریم ؟

عرض شود که هنوز صدور پروانه به استان خوزستان ابلاغ نشده و گفتن که ممکنه تا شنبه ابلاغ بشه................ از یکی از محیط بانان که پرسیدم گفتن که باید به خود اداره محیط زیست واقع در بلوار گلستان- نرسیده به سازمان آب و برق، خیابان آذین، جنب بانک کشاورزی مراجعه کنید.....
ممنونم
(2015-11-05 06:01 PM)Emadziyaghami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی به نظر شما اگه ای تی بگیرم بعدش پشیمون میشم از خریدم.اگه بشه یه توضیحاتی در مورد ای تی بیان کنید ممنون میشم
تاپیک تجربیات دوستان از ای تی 44 موجوده . و همیشه هم اپدیت میشه .
نمیگم پشیمون میشین . اتفاقل برای شکار و تفریح عالیه . کم خرج هست و تمام قطعاتش یافت میشه .
نگفتم پشیمون میشین . من پشیمون شدم چون انتظار بیشتری داشتم .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Emadziyaghami - 2015-11-05 08:15 PM

ممنون دوست گرامی

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Emadziyaghami - 2015-11-06 02:42 AM

ببخشید دوباره سوال تکراری میپرسم.به نظر شما ای تی44 برای شکار کبوتر تا حداکثر فاصله 70 متر مناسبه یا اینکه منم مثل شما پشیمون میکنه از خریدش.بازهم معذرت که سوال تکراری میپرسم اما اگه یه توضیح بدین که چرا این تفنگ نیاز شمارو براورده نکرد ؟؟بازم ممنون ازینکه تجربتون رو در اختیار من میگذارید

تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-11-06 06:18 AM

من اصلا این تفنگ رو نداشتم . مشقامو خوب نوشتم ... :D
ببخشید ... من ای تی نداشتم . پانچر دارم .
قضیه پانچر با ای تی فرق داره ....
در مورد شکار کبوتر تا 70 متر عرض کنم شما یه بار هفتاد متر رو اندازه بگیرین ببینین اصلا شلیک به یه شکار کوچک تو این فاصله هیچ لذتی هم داره ؟
اما اگه میخواید این کار رو بکنید عرض کردم سلاح بهتری نیاز دارید که توی فاصله بالا بدون پرت زدن شکار رو بندازه . مثل پی هزار
دقت ای تی هم بد نیست خوبه ولی خب سلاح رگوله چیز دیگه ایه
این همه تاپیک در مورد ای تی و پی هزار و شکار و ... هست به صحبتهای یک نفر بسنده نکنید . بگردید تحقیق کنید نظرات همه رو بخونید توی تاپیک ها تجربیات دوستان هم بخونید .
جوابتون رو میگیرید .

70 متر خیلی زیاده واسه شکار . به قول دوستمون ناجوانمردانس . شکارچی خوب باید بتونه نزدیک هدف بشه و بزنه .