شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - صادق قرنجیکی - 2015-10-12 08:27 AM

(2015-10-12 08:17 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هلو پوینت خوبه ولی اگر jsb باشه بهتره چون اختلاف وزنی کمتری نسبت به کراسمن دارهKhansariha (8)
البته 14.13 منظورم هست Khansariha (8)
البته 14.13 منظورم هست Khansariha (8)
حسین جان چطوری ،
قبلا پست تشکر رو ارسال کردم ولی از حضور گرم شما و سایر دوستان استان خوزستان آقا یداله و حاج عبداله تشکر می کنم. شخصا از شما بابت گرفتاری و وقت کمی که برای صحبت و آشنایی بیشتر داشتم عذرخواهی می کنم. امیدوارم دوباره در فرصت مناسب تری باهم بیشتر اشنا شویم. تلاش و نیت خالص شما برای مسابقه و پیشرفت در این رشته بسیار ارزرنده بود و برای ما همین کافی است که ایرگانرها به سمت فعالیت ورزشی و پیشرفت در یک رشته خاص متمایل شوند. هدف اصلی هم همین هست و بنچ رست و مسابقه های آن هم راهی برای فعالیت در این راستا.
آرزوی موفقیت برای شما و بقیه عزیزان دارم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-10-12 08:45 AM

شما لطف داری صادق جان Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بنده متوجه بودم که شما و دوستان برگزار کننده سخت در گیر امورات مسابقه بودید و فرصت برای احوال پرسی هم نبود همه چیز برنامه ریزی شده بود و خستگی از وجودمان خارج شد و با امادگی جسمانی کامل مسابقه دادیم ولی خب تجربه اول و تیراندازان حرفه ای زیاد بودن و برای مقام اوردن باید حرفه ای عمل کرد
بنده به شخصه تبریک میگم مسابقه در سطح حرفه ای برگزار شد و لذت بردیم و انشاالله در دوره های بعد بتوانیم بهتر ظاهر بشویم
موفق باشید Khansariha (8)
دوستان جای بچه های خوزستان خیلی خالی بود
امیدوارم در مسابقه اینده حضور بچه های خوزستان پر رنگ تر بشه خصوصا اقای موحد و علی جان
علی جان با تفنگ فنریتون تمرین کن سال جدید باید تو مسابقه شرکت کنی
حاج عبدالله هم با فنری تشریف میارن سال جدید Khansariha (256)
همچنان پرچم بالاست تا قهرمانی Khansariha (8)
امیدوارم در مسابقه اینده حضور بچه های خوزستان پر رنگ تر بشه خصوصا اقای موحد و علی جان

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2015-10-12 12:31 PM

عاقا حسین و جناب سپهوند و حج عبدالله خدا قوت. همین که همت کردید و به مسابقات تشریف بردید بسیار عالی و خوب بود. به امید خدا در مسابقات آینده. با نشان قهرمانی برگردید. Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-10-12 05:16 PM

(2015-10-12 08:45 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما لطف داری صادق جان Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بنده متوجه بودم که شما و دوستان برگزار کننده سخت در گیر امورات مسابقه بودید و فرصت برای احوال پرسی هم نبود همه چیز برنامه ریزی شده بود و خستگی از وجودمان خارج شد و با امادگی جسمانی کامل مسابقه دادیم ولی خب تجربه اول و تیراندازان حرفه ای زیاد بودن و برای مقام اوردن باید حرفه ای عمل کرد
بنده به شخصه تبریک میگم مسابقه در سطح حرفه ای برگزار شد و لذت بردیم و انشاالله در دوره های بعد بتوانیم بهتر ظاهر بشویم
موفق باشید Khansariha (8)
اولا که من میدونم شما واسه اینکه شیرینی ندی یازدهم شدی . چون میدونستی اگه دهم هم بشی ما ما شیرینی میخوایم :D
دوما ما کی باشیم که در برابر بزرگانی مثل شما و اقا صادق و مسیح و دیگران مسابقه بدیم :(
ما همون تشتک نوشابه رو سولاخ کنیم بهتره واسمون

جدا از شوخی خیلی دوست داشتم بیام حداقل تشویقتون کنم . موج مکزیکی درست کنیم و ... :s حیف شد .
اما به چشم سال اینده اگر خدا یاری کنه با اینکه اون موقع ساکن شیرازم احتمالا . ولی از خوزستان شرکت میکنم

sent from mobile

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rmkarami - 2015-10-13 09:35 PM

دوستان جایزه این مسابقات چی بوده یا چی هست تا ما هم از الان شروع کنیم

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk

البته برا جایزه شوخی کردم ولی زمان مسابقه بعدی رو اگر مشخص شده اعلام کنید

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-10-14 12:25 PM

اقای کریمی به موقش میبریمت هنوز معلوم نیست ولی همیشه تاریخ توی همین تاریخ ها بودهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rmkarami - 2015-10-17 03:32 AM

(2015-10-14 12:25 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای کریمی به موقش میبریمت هنوز معلوم نیست ولی همیشه تاریخ توی همین تاریخ ها بودهKhansariha (8)
کرمی هستم
مگر سالی یک بار هست ؟
مسابقه استانی نداریم ؟ اگر مسابقه استانی باشه بهانه خوبیه برا جمع شدن دور هم و بیشتر اشنا شدن و از تجربه اساتید استفاده کردن .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-10-17 09:36 AM

(2015-10-17 03:32 AM)rmkarami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-14 12:25 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کرمی هستم
مگر سالی یک بار هست ؟
مسابقه استانی نداریم ؟ اگر مسابقه استانی باشه بهانه خوبیه برا جمع شدن دور هم و بیشتر اشنا شدن و از تجربه اساتید استفاده کردن .

جناب کرمی. سلام
واسه دور هم جمع شدن مسابقه لازم نیست که. یه قرار عادی هم حلش میکنه . لازم نیست رقابت باشه ... منتهی اراده نیست .

sent from mobile

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rmkarami - 2015-10-17 09:46 AM

همین دیگه وقتی اراده نیست یه محرک لازمه مثل مسابقه حالا لازم نیست زیاد رقابتیش کنیم و حرفه ای یک مسابقه خودمونی و ساده که ما تازه کارها هم جرات کنیم بیام با تیرکمونمون یه شلیک بکنیم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-10-17 07:07 PM

بالاخره مغازه اقای نوروزی رو پیدا کردم و رفتم بهشون سر زدم .
واقعا همونطور که دوستان گفتن ایشون هم بسیار مودب و هم بسیار خوشرو با مشتری برخورد میکنن چیزی که ما توی حد اقل این صنف در اهواز نمیبینیم

sent from mobile