شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2015-10-10 09:30 AM

فروشگاه شکار طلایی واقع در بلوار پاسداران نبش کوروش آکار آک موجود دارد. Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Rain - 2015-10-10 04:49 PM

(2015-10-10 09:30 AM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروشگاه شکار طلایی واقع در بلوار پاسداران نبش کوروش آکار آک موجود دارد. Khansariha (8)

ممنون رفیق قبلا آکارهای اقای ممبینی و جاسمی رو دیدم هیچکدوم آک نیست هشت تایی که شکار طلایی هم قیمت داده برا دست دو زیاده هرچند مذاکره جدی نکردیم‌هنوز.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-10-10 04:53 PM

جاسمی کیه ؟ فروشگاه چهار شیره ؟؟

sent from mobile

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Rain - 2015-10-10 05:12 PM

(2015-10-10 04:53 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sent from mobile

جاسمی زرگانی فروشگاه شکار طلایی هست،رفقا دست دو تمیزشو با جعبه هفت و نیم بگیرم خوبه؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-10-10 05:35 PM

(2015-10-10 05:12 PM)Rain نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-10 04:53 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sent from mobile

جاسمی زرگانی فروشگاه شکار طلایی هست،رفقا دست دو تمیزشو با جعبه هفت و نیم بگیرم خوبه؟

خیر، دوست عزیز........ 7.5 قیمت آکار آک (با جعبه) است که هیچ تیری باش شلیک نشده باشه............

شما به آقای دشتستانی (دهکده شکار ایرانیان واقع در فلکه پادادشهر) سر زدید؟...... تا جایی که بنده یادم هست معمولا آکار آک داره...... دوستان چند وقت قبل، آکار آک با جعبه از ایشان خریداری کردند با قیمت 7.5 ........

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - صادق قرنجیکی - 2015-10-10 06:15 PM

با سلام خدمت دوستان خوزستانی ،
جا داره از حضور گرم و دوستانه شما در چهارمین مسابقات بنچ رست تفنگ بادی در باشگاه تک تیرانداز قدردانی و تشکر کنیم. امیدوارم در حد بضاعت خودمون تونسته باشیم میزبان خوبی برای شما دوستان علاقمند شده باشیم.

خدا یار و یاورتان Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-10-10 06:29 PM

(2015-10-10 06:15 PM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان خوزستانی ،
جا داره از حضور گرم و دوستانه شما در چهارمین مسابقات بنچ رست تفنگ بادی در باشگاه تک تیرانداز قدردانی و تشکر کنیم. امیدوارم در حد بضاعت خودمون تونسته باشیم میزبان خوبی برای شما دوستان علاقمند شده باشیم.

خدا یار و یاورتان Khansariha (8)
اقا تاپیک قفل بود قصد داشتیم تبریک بگیم ;)
موفق باشید .
البته هیچی از ارزشهای تیم ما کم نمیشه .
دم همه گرم

sent from mobile

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-10-10 11:49 PM

سلام دوستان
دنبال ساچمه جی اس بی اگزکت 14.35 گرینی بودم و چند جا تو اهواز سر زدم ولی پیدا نکردم، چون همه 15.89 گرینی داشتند........ کلا از مارکهای معروف ساچمه همه از 15 گرین به بالا بودند....... کسی از دوستان فروشگاهی را تو اهواز سراغ داره که ساچمه جی اس بی اگزکت 14.35 گرینی (و یا حداقل مارک معروف دیگری در حدود 14 گرین) داشته باشه؟....... برای دیانا 35 کالیبر 5.5 می خوام.......

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2015-10-11 12:57 AM

سلام و درود خدمت دوستان عزيزKhansariha (8)
آقا همگي خسته نباشيد خدا قوت
يه تشكر ويژه از آقا حسين عزيز كه اجازه دادن بنده به عنوان همراه با ايشون باشم
چي بگم كه هيچي كم نزاشت مرام معرفت لوتي خوش مسافرت باحال ...... چي بگم كه هرچي بگم كمه
يه تشكر ويژه هم از آقاي سپهوند كه ما رو در جمع صميمي خانواده شون پذيرا بودن و حسابي زحمتشون داديم
جدا آقا حسين و آقاي سپهوند تلاش خودشون رو كردن .بنده از نزديك شاهد تلاش اين دو عزيز بودم
شب قبل مسابقه حسين جان برگ هدف تمريني خوبي ارائه داد كه واقعا خوشحال كننده بود
ولي خب روز مسابقه نميدونم چه اتفاقي رخ داد كه مخصوصا در مرحله سوم يكم اوضاع بهم ريخت و دليلش مجهول موند
شايدخستگي شايد شرايط جوي آب و هوا شايد ...... يك مقدار رفتار تفنگ تغيير كرد و ....
انشاالله سال ديگه عمري باقي بمونه بتونيم جبران كنيم چون بنظر بنده ميشه .وبايد جبران كرد
از عزيزان خوزستاني خواهشي كه دارم تفنگ هاي فنري . پي سي پي تون رو از كمد بكشين بيرون وتمرين كنيد تا سال ديگه انشاالله از خوزستان
نفرات بيشتري اعزام بشه براي مسابقه .با دست تيري كه از بچه هاي خوزستان ديدم ميشه مقامهاي خوبي آورد تو مسابقه Khansariha (8)
اين همراهي باعث شد دوستان خوب عزيز و اساتيد خودم رو زيارت كنم
آقاي كوهنورد آقاي shekarmi محراب عزيز آقا سعيد آقاي آزاديان و آقا علي و آقاي اسماعيل آقا صادق عزيز (اصلا وقت نداشت باهاش شوخي كنم )
اگر اشتباه نكنم cornet عزيز (كه اميدوارم سلام منو به برادر بزرگم برسونه) آقاي حكمي آقا شهريار آقا مسيح و خيلي از عزيزان ديگه كه الان ذهن فرسوده من ياري نميكنه خخخخ
---------------------------------------------
عزيزاني كه مقام آوردن تبريك بنده رو از راه دور پذيرا باشيد مباركتون باشه Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاده رفت كه حسابي بارندگي بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نماي تير اندازان و داوران Khansariha (256)
مخلص همه دوستان Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - کوهنورد - 2015-10-11 01:40 AM

با سلام:
عبدالله جان منکه بشخصه از دیدن شما و حسین عزیز خیلی خوشحال شدم . افتخار آشنایی با دیگر عزیزان خوزستانی رو نداشتم و این هم از بخت بد بنده بود (یا شاید هم شیطون ها و شلوغ کن ها بیشتر خودشون رو نشون میدن !!!!خخخخخخخخخ)
در هر صورت دیدن عزیزانی که تا دیروز برای شناخت هم فقط یک آیدی در فضای مجازی رو داشتند ولی هر روز با هم در ارتباط بودیم، از نظر من خیلی ارزش داشت . برای همه دوستانی که در خط مسابقه بودند هم آرزوی موفقیت در همه جنبه های زندگی رو دارم .
از تیم برگزار کننده هم کمال تشکر رو دارم .
در ضمن عبدالله جان فقط شما نبودی که نتونستی با اقا صادق شوخی کنی !!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخ