شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2015-09-26 11:55 AM

ایول به بچه های همشهری خودم که همیشه پرچم را بالا میبرند Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2015-09-26 12:05 PM

عاقا علی پرچم همیشه بالاست

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7047D using Tapatalk

تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-09-26 12:40 PM

والا شانس اوردین من نمیام .
من حاضر بودم از صد متر دورتر باهاتون مسابقه بدم :cool:

sent from mobile

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-26 03:50 PM

حاجی برای دوستان پاسپورت صادر کردید قاچاقی میان تو تاپیک شلوغ میکن
Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
( صادق ) Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rmkarami - 2015-09-27 08:41 PM

سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید محترم یه سوال داشتم گفتم اینجا بپرسم حتما بچه ها خودمون بهتر راهنمایی میکنند
من میخوام دوربین رو تو فاصله 40 متر صفر کنم ولی فاصله سیبل 10 مترهست ، چند میل یا چند سانت باید زیر خال بگیریم ؟

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-27 11:41 PM

دوست عزیز اینطور که دوربین تنظیم نمیکنن . توی همون فاصله بهترین حالته Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2015-09-28 01:08 PM

حسین عاقا حاج آقای ما رو کجا بردی با خودت. دیگه جواب سلام ما فقیر فقرا رو هم بزور میده. خخخخخخخخخKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-28 01:15 PM

امروز هم تمرین بودیم خخخخخخ
از تجربیات ارزندشون استفاده بردیم . بمب روحیه و خیلی با تجربه هستند خصوصا در مورد پی سی پی . یعنی هرچه در مورد پی سی پی از اساتید شنیده بودم ایشان میدانست و توضیح میداد . دقیق Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - mhrSB - 2015-09-28 01:23 PM

(2015-09-28 01:08 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین عاقا حاج آقای ما رو کجا بردی با خودت. دیگه جواب سلام ما فقیر فقرا رو هم بزور میده. خخخخخخخخخKhansariha (8)
اقا سید پس درد مشترک داریم!!!جواب من را هم به سختی میدن دیگهKhansariha (172)
یک مقداری جو توی خانه هست،حیف که باروت و چاشنیش نیست که فشنگ جو درست کنمKhansariha (399)
اقا حسین از این که هی با حاجی میری بیرون ترسی نداری!میای تهران مواظب باش،بیای انتقام گرفته میشه ها خخخخخ
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-28 01:29 PM

به به اقا محراب گل کم پیدایی داداش چه خبر Khansariha (8)
اقا از تمریناتون چه خبر ما که امروز روز اخرمون بود فردا دیگه سر کایم اصلا برای تمرین نمیرسم دیگه ضمن اینکه کلی تیر انداز حرفه ای شرکت کرده Khansariha (172)
میخوام جام برای دوستان بزاریم خخخخخخخKhansariha (367)