شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-25 07:09 PM

دوستان جاتون خالی امروز باحاج عبدالله و اقا یدالله رفتیم بیرون چه حالی کردیم جاتون خالی Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-09-25 07:22 PM

(2015-09-25 07:09 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جاتون خالی امروز باحاج عبدالله و اقا یدالله رفتیم بیرون چه حالی کردیم جاتون خالی Khansariha (8)

چراغ خاموش که هیچی حتی موتورم خاموش کردین ... سینه خیز رفتین . Khansariha (215)
بابا یه خبری میکردین Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-25 08:20 PM

به به علی اقا مخلصم داداش رفته بودیم تمرین خخخخخ انشاالله برنامه بعدی حتما خبرتون میکنم همه با هم بریمKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-09-25 08:29 PM

قربون شما استاد .
انشاالله همیشه به خوشی ...
ارادت داریم باعث افتخاره .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2015-09-25 10:01 PM

سلام و درود بر عزيزان Khansariha (8)
امروز در خدمت آقاي سپهوند و آقا حسين عزيز بودم Khansariha (8)
آقا حسين كه مثل هميشه بنده رو شرمنده كردن و آقاي سپهوند با پذيرايي گرمشون بنده رو شرمسار
واز گروپ گيري خوبشون بسيار لذت بردم Khansariha (8)
گروپ گيري در شرايط بد و گرما و متاسفانه باد
نمونه گروپ آقا حسين
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جمعا 231 امتياز و جمعا 5 x كه اگر شرايط جوي گرما و باد راه ميداد خيلي بهتر از ميشد
آقاي سپهوند هم فرمودن گروپ نزار كه سورپرايز باشه Khansariha (219)
يه پيام هم به دوستان تير انداز كه ثبت نام كردن بدم كه تمرين كنيد براي مقام سوم و چهارمي !!!!(شوخي)
انشاالله كه بتونيم جوايز نفر اول و دوم مسابقات بنچ رست رو به خانه بياريم Khansariha (219)
دوستان جوري گروپ ميگيرن كه انتظارات بنده رو بالاتر ميبرن .يعني 25 x در هر برگ سيبل!!!
به ده قانع نيستم فقط Khansariha (256)
موفق و پيروز باشيد

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-09-25 10:06 PM

(2015-09-25 10:01 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود بر عزيزان Khansariha (8)
امروز در خدمت آقاي سپهوند و آقا حسين عزيز بودم Khansariha (8)
آقا حسين كه مثل هميشه بنده رو شرمنده كردن و آقاي سپهوند با پذيرايي گرمشون بنده رو شرمسار
واز گروپ گيري خوبشون بسيار لذت بردم Khansariha (8)
گروپ گيري در شرايط بد و گرما و متاسفانه باد
نمونه گروپ آقا حسين
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جمعا 231 امتياز و جمعا 5 x كه اگر شرايط جوي گرما و باد راه ميداد خيلي بهتر از ميشد
آقاي سپهوند هم فرمودن گروپ نزار كه سورپرايز باشه Khansariha (219)
يه پيام هم به دوستان تير انداز كه ثبت نام كردن بدم كه تمرين كنيد براي مقام سوم و چهارمي !!!!(شوخي)
انشاالله كه بتونيم جوايز نفر اول و دوم مسابقات بنچ رست رو به خانه بياريم Khansariha (219)
دوستان جوري گروپ ميگيرن كه انتظارات بنده رو بالاتر ميبرن .يعني 25 x در هر برگ سيبل!!!
به ده قانع نيستم فقط Khansariha (256)
موفق و پيروز باشيد

به به ... عالی .
آقا شیرینی اول و دومی رو بدین همین الان دیگه :))) Khansariha (48)Khansariha (219)
مبارکه .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-25 10:30 PM

حاجی داری تخفیف میدی براشون خخخخخخ امتیاز بیشتره هاKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - صادق قرنجیکی - 2015-09-26 12:18 AM

حاج عبداله ,
اول خسته نباشید و خوشحالم که این رشته مورد توجه شما قرار گرفته , دوم لطفا واژه گروپ رو برای کارت هدف بکار نبرید , خخخخخ سوم هم هنوز برا قضاوت عجله نکنید... باید بیاین بالا 240 امتیاز در هر کارت نا بتونید تو سه نفر اول جای بگیرید....
چه کل کلی کردم ...Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2015-09-26 08:23 AM

به به سلام آ صادق گل Khansariha (8)
شنيدم از بس تمرين كردي نوك انگشت اشارت تاول زده!!
خوبه اگر همينطور تمرين كني مقام هفدهم هجدهم مال خودته شك نكن Khansariha (172)Khansariha (172)
كل كل اونم با تيم بچه هاي خوزستان!!!! پيشنهاد ميكنم با آهن مذاب بازي نكن
اگه جاي شما بودم روي جوايز اول دوم مينوشتم مقصد: خوزستان -اهواز!!!!!
اگر احيانا برنامه هام جور بشه و بتونم بيام موبايل بانكم رو ميارم تي ام هزار شما رو به عنوان آهن ضايعاتي ميخرم .ميزنم سر در باشگاه. درس عبرتي بشه براي ديگران خخخخخخخخخخ. تي ام هزار خريدي پترن بگيري برامون Khansariha (214)
ضمنا من بقول شما اون كارت هدف اصلي ها رو ،رو نميكنم كه باعث رعب و وحشت و كنسلي ثبت نام تير اندازا نشه !!!Khansariha (266)Khansariha (266)
آره داداش ايطورياس هفتادو پنج ايكس تو سه برگ Khansariha (256)
يكم با آقا صادق شوخي كردم روحيش عوض بشه Khansariha (219)
اما خداييش خسته نباشيد همين كه همت ميكنيد و دوستان رو دور هم جمع ميكنيد جاي قدر داني وسپاس داره

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - صادق قرنجیکی - 2015-09-26 08:59 AM

(2015-09-26 08:23 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به سلام آ صادق گل Khansariha (8)
شنيدم از بس تمرين كردي نوك انگشت اشارت تاول زده!!
خوبه اگر همينطور تمرين كني مقام هفدهم هجدهم مال خودته شك نكن Khansariha (172)Khansariha (172)
كل كل اونم با تيم بچه هاي خوزستان!!!! پيشنهاد ميكنم با آهن مذاب بازي نكن
اگه جاي شما بودم روي جوايز اول دوم مينوشتم مقصد: خوزستان -اهواز!!!!!
اگر احيانا برنامه هام جور بشه و بتونم بيام موبايل بانكم رو ميارم تي ام هزار شما رو به عنوان آهن ضايعاتي ميخرم .ميزنم سر در باشگاه. درس عبرتي بشه براي ديگران خخخخخخخخخخ. تي ام هزار خريدي پترن بگيري برامون Khansariha (214)
ضمنا من بقول شما اون كارت هدف اصلي ها رو ،رو نميكنم كه باعث رعب و وحشت و كنسلي ثبت نام تير اندازا نشه !!!Khansariha (266)Khansariha (266)
آره داداش ايطورياس هفتادو پنج ايكس تو سه برگ Khansariha (256)
يكم با آقا صادق شوخي كردم روحيش عوض بشه Khansariha (219)
اما خداييش خسته نباشيد همين كه همت ميكنيد و دوستان رو دور هم جمع ميكنيد جاي قدر داني وسپاس داره
مخلص حاج عبداله ،
والا من که کم آوردم به همون کل کل قبلی اکتفا می کنم و بقیه رو حواله می کنم به روز مسابقه Khansariha (102)
TM1000 هم قابل دار نیست ، بعد مسابقه هر کاری خواستید باهاش بکنید Khansariha (109)
این کارت هم یک دستگرمی بیشتر نبود گفتم برا طالب TM بذارم ، برا چندماه قبل هست ولی خوب هنوز گرماش هست :
[تصویر: Overviwe-TM1000-accuracy-15-.jpg]

همچنان در حال تمرین برای رسیدن به امتیاز بالاتر هستند ، من که تیرانداز نیستم ولی دو تا تیرانداز نوآموز از گلستان میان ببینم بر و بچ خوستان در چه حد هستند در مقایسه ، قدرهاش هم بمونه برای برنامه بعدی الان مشغولیت دارند.... Khansariha (363)