شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - فرهود - 2012-04-06 08:14 AM

سلام به همه هم استانیهای خوب خودم ارادتمند تک تک شما هستم واقعا شرمنده که اینقدر دیر خودمو به جمع یاران اضاف کردم من فرهود 29 ساله ساکن مسجدسلیمان و عاشق شکار

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - shahin - 2012-04-06 11:45 AM

ما که اومدیم و رفتیم وقت نشد دوستان رو ملاقات کنیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2012-04-06 11:47 AM

دوستان اهوازی از سینا (paka) خبری دارید ؟
من در ایام عید که اهواز بودم چندباری تماس به موبایلش گرفتم که فکر کنم مسافرت خارجه بودند البته قبلا بمن گفته بود البته با دوست عزیزمون مهرداد تلفنی در تماس بودم و از ایشون هم پرسیدم که نتوانسته بودند خبری بگیرد . Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2012-04-06 06:09 PM

سلام به دوستان همشهری.........
علیرضا هستم از اهواز......
تو تاپیک نخجیر 1 جناب کاوه از اهواز خیلی به بنده کمک کرد و چندتا آدرس خوب بم داد.........اونجا فهمیدم یه تاپیک کلا مخصوص خوزستانیها هست.........
می خوام تفنگ نخجیر 1 بخرم..........بچه ها میگن قیمت آزادش حدود 1.200 تا 1.500 شده........دوستمون کاوه می گفت فروشگاه شکار که کنار اداره ثبت احوال هست اونو داره............فردا عصر اگر شد یه سر می رم ببینم قیمتا دقیقا چقدر هستن.....و خبرشو بتون می دم.......
ضمنا دوستمون ALIANA-54-T06 هم آدرس خوبی دادند.....ممنون........اگر شد اونجا هم می رم.....ببینم چه خبره......

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2012-04-08 09:26 PM

با سلام.........
دوستان امروز رفتم فروشگاه دشتستانی و نخجیر 1 رو قیمت کردم...........گفت 2 میلیون تومن.....البته آزاد.....گفتم چرا اینقدر گرون...........گفت چون خواهانش کمه.......لذا کم تولید میشه و گرون شده.......دوستان اگر براشون مقدوره فروشگاههای دیگه هم قیمت کنن ببینیم آیا همه 2 میلیون میدن یا فقط دشتستانی 2 میلیون می ده..........اما به نظرم آدم خوب و منصفی اومد.......الله اعلم......

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hosseinm - 2012-04-08 10:21 PM

سلام
آقا یه سر به فروشگاه برنو جنب اسلحه مهات و فروشگاه دهقان دوست بازم جنب اداه اسلحه مهات بزن.
بعد از اون فروشگاه عقاب طلایی (فلکه دوم کیانپارس) سر بزن

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2012-04-09 10:19 AM

ممنون دوست عزیز از راهنماییتان.............حتما سر می زنم.........فکر می کنم وقتی میشه با 900 تومن نخجیر 2 خرید به صورت دولتی .............هزینه کردن 2.500 به صورت آزاد یه مقدار غیر منطقی باشه.........فقط باید این فروشگاهها داشته باشن....

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2012-04-10 01:28 PM

با سلام
دوستان اهوازی که تفنگ شکاری گلوله زنی دارن.........اگر می خوان هم تفریح کنن و هم یه خدمتی به کشاورزان خوزستانی بکنن...... می تونن به مزارع شهرستان حمیدیه مراجعه کنن و اونجا گله های سی تا چهل تایی گراز هست که معمولا شبانه به مزارع حمله می کنن و علاوه بر صدمه زدن به مزارع کشاورزی برای ساکنین بومی اونجا هم مزاحمت ایجاد کردن و مسئولین شهرستان هم تا کنون کاری برای رفع این معضل نکردن.........لذا اگر کسی بخواد اون گرازهارو بزنه کشاورزای اونجا حسابی باش همکاری هم می کنن........و این هم ثواب داره و هم کلی حال می ده.........البته اگر بنده خودم گلوله زنی داشتم و یا کلا شکارچی بودم حتما اقدام می کردم........Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2012-04-12 11:39 AM

دوستان یکی از بچه ها میگه...........اگر کسی اسلحه دولتی می خواد تو خرداد باید پیگیری کنه.......

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hosseinm - 2012-04-12 12:35 PM

سلام
دولتی هرسال از برج 3 یا 4 به بعد در کل کشور توزیع میشه . که بستگی به اولویت استان محل ممکنه مغازه دار شاید برج 5 یا 7 شایدم 10 11 هر سال نوبتش شهKhansariha (214)