شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-09-15 04:13 PM

(2015-09-15 03:59 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دوستان طی یک تماس تلفنی با بنده در مورد سلاح وایرخ . اطلاعات غلطی در اختیارشون قرار داده بودنند و اصرار بر این داشتن که حتما دوباره از سلاح کرنو گرافی کنم البته از تعداد شلیک بنده هم اطلاع داشتن چون در حال تمرین کردن هستم خلاصه این شد که دوباره کرنو گرافی کردم ضمن اینکه به ایشون گفته بودن که سلاح وایرخ بعد از 300 شلیک تلرانسش به 15 متر خواهد رسید خخخخخخ امان از دست این فروشندگان
باور کنید سلاح مارادور قدیم من رو به عنوان اکبند به یه بنده خدایی تو اهواز فروخته بودن که بعد از اینکه بنده سلاح رو دیدم و نشانه هایش را به قربانی دادم سلاح رو پس فرستادن خخخخخخ
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
عاغا کسی از حاج عبدالله خبر نداره حتی دیگه زیر ابی تشکر هم نمیزنه Khansariha (8)

توی بازار هر چیزی که فروشنده داره بهترینه و هر چیز که نداره به درد نمیخوره .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2015-09-15 05:18 PM

حسین عاقا حاجی خیلی مشغوله و وقتش پره دنبالش نگرد که پیداش نمیکنی! Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-15 06:07 PM

طی یه تماس تلفنی با حاجی همین روزا یه برنامه مشتی تو راهه Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2015-09-16 08:23 AM

سلام و درود بي پايان به دوستان خوبم Khansariha (8)
انشاالله كه حالتون خوب باشه
آقا حسين ميبينم كه حسابي داري تمرين ميكني مي خوايي پرچم خوزستان رو تنهايي بالا ببري Khansariha (256) انشاالله كه موفق باشي
در مورد رفتار مشتري با فروشنده .بعضي وقتا مشتري رفتار غلط هم نشون ميده
عبارت هايي مثل
گرون فروشي . سزاي آدم گرون فروش نخريدنه. تهران اينقدره . توسايت مناسبه. نمايندگيش آقاي فلانه ...........
خودتون رو بزاريد جاي فروشنده .خيلي به مشتري احترام بزاريد بهش بگيد تمام كردم و اين جنسم پشت ويترينه ....
فروشنده گرون ميده چيزي نگو لبخند بزن جنس رو ببين و عكست رو بگير و بيا بيرون.
بعد چند وقت خود فروشنده قيمت رو اصلاح ميكنه .....
الاايوحال شايدم من اشتباه ميكنم نميدونم ..........
در مورد چيدن برنامه هم چشم اين هوا يكم راه بده رفتيم Khansariha (8)

تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rmkarami - 2015-09-16 09:59 PM

دوستان گرامی برای رفع مشکل گیر دادن بعضی از ارگانها به تفنگ کالیبر 5.5 این تصویر رو کپی بگیرید و همراه خود داشته باشید [تصویر: 9bf24fb4fee1623883bca76d2898fe78.jpg]

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-17 09:02 AM

حاجی جان خبرا خوب بدست میرسه خخخخخ یه لطفی کن بیا همراهمان بریم روحیه بگیریم Khansariha (8)
برادر کرمی اگر اهواز هستید ادرس بدید بیام خدمتون از اصلش یه کپی رنگی بگیریم چیز جالبیه بدرد میخوره برای دوستان هم یه لطفی کنید فایل pdf بذارید که کیفیتش پایین نیاد . ممنون Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nakhjir - 2015-09-17 10:53 AM

سلام
داداش با چی میخواید برید تهران؟ هواپیما یا قطار یا ماشین شخصی؟ برنامه چیه؟ مهمان هم قبول میکنند به عنوان تماشاچی؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-17 11:01 AM

برادر با ماشین والا مهمان ها رو اسمشون رو خواستن ولی بازم با اقا صادق موضوع رو در میون بذار ببین برنامه چیه اگر شد دسته جمعی بریم با حاج عبدالله ماشین و جا خواب از من Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - صادق قرنجیکی - 2015-09-17 01:35 PM

ممنون حسین جان ،
بله دوست عزیز مهمان به صورت جدا از تیرانداز و همراهان ایشان داریم. دوستانی که مایل به حضور به صورت مهمان هستند می توانند از لینک زیر ثبت نام کنند :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2015-09-17 10:56 PM

سلام و عرض ادبKhansariha (8)
الان ليست شركت كننده ها رو ديدم يك نفر ديگه از اهواز هست و جاي بسي خرسنديسKhansariha (219)
جناب سپهوند كه از همينجا بهشون تبريك ميگم با اينكه ايشون رو نميشناسم Khansariha (8)
در مورد رفتن به تهران حسين جان شما لطف داريد به بنده واقعا .من برنامه هام مشخص نيست
و احتمالش خيلي كمه بتونم در اين سفر شما رو ياري كنم Khansariha (8)
اگر تونستم بيام كه همونجا نقدي هزينه مهمان رو حساب ميكنم .اگرم راهمون ندادن در باشگاه قدم ميزنيم Khansariha (266)
ميشه گفت واقعا تا يكي دو روز قبل مسابقه وضعيتم مشخص نيستKhansariha (8)
روز و روزگار بر شما خوشKhansariha (8)