شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-14 02:27 PM

اقای رسولی با جعبه میده ۸۵۰۰ کوتاهم نمیاد Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-09-14 02:42 PM

آقای رسولی همون "فروشگاه مرکزی شکار" کمپلو هست؟....... 8.500 واقعا نمی ارزه............ مطمئن باشید که کسی هم ازش نمی خره، چون آکش با جعبه نهایتا 7.500 هست.....

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-09-14 03:34 PM

به آقای صابری . اصلی زیتون کارمندی نبش فاضل مراجعه کنید . فکر کنم قیمت ایشونم 7500 بود

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-14 05:00 PM

نه عاغا اون تو کمپلو اقای کبیری هست رسولی تو خیابان امام و کیانپارس فروشگاه عقاب طلایی هست .
تازه یه برنو وسط هم داره میگه با دوربین ۳۰ تومان خخخخخ

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-09-14 08:05 PM

درسته دوست عزیز، الان یادم اومد، همون گرون فروشه............ این آقای رسولی از آنجایی که خیلی گرون فروشه، من تا حالا هیچ وقت ازش خرید نکردم و درآینده هم نخواهم کرد...........

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-09-14 10:32 PM

دوستان آقای ممبینی که مدیریت فروشگاه زاگرس را به عهده داره (واقع در زیتون کارمندی، خیابان حجت) آدم منصفیه......... یه موردو که خودم برخورد داشتم فشنگ برنو بود که همه جا میدادن 15 و یا 14 تومن ایشان داد 12 تومن...........

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-09-14 11:37 PM

(2015-09-14 10:32 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان آقای ممبینی که مدیریت فروشگاه زاگرس را به عهده داره (واقع در زیتون کارمندی، خیابان حجت) آدم منصفیه......... یه موردو که خودم برخورد داشتم فشنگ برنو بود که همه جا میدادن 15 و یا 14 تومن ایشان داد 12 تومن...........

اون بنده خدا از نظر اطلاعات زیاد به روز نیست .
فقط روی فشنگ و ساچمه زنی میتونی روش حساب کنی . اگه نه نه در مورد پی سی پی اطلاعات داره نه دوربین درست حسابی و نه ....

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-15 02:32 PM

اکثر فروشندگان این مشکل رو دارن خریدار یا مصرف کننده همیشه باید در مورد خریدش اطلاعات کاملی داشته باشه و این اطلاعات هم هرگز از فروشندگان نگیرید Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - alienali - 2015-09-15 02:56 PM

(2015-09-15 02:32 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اکثر فروشندگان این مشکل رو دارن خریدار یا مصرف کننده همیشه باید در مورد خریدش اطلاعات کاملی داشته باشه و این اطلاعات هم هرگز از فروشندگان نگیرید Khansariha (214)

والا من در مرحله اول میگم . اره تو درست میگی و خودم رو میزنم به نفهمی :))))))) (((بلا نسبت دوستان))) و تا اونجا که ممکنه ازش اطلاعات میگیرم و عکس میگیرم و مدل رو بر میدارم بعد میرم تحقیق میکنم .
برادر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کرونوی این هفته محشر بود دمت گرم ... گل کاشتی

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-09-15 03:59 PM

یکی از دوستان طی یک تماس تلفنی با بنده در مورد سلاح وایرخ . اطلاعات غلطی در اختیارشون قرار داده بودنند و اصرار بر این داشتن که حتما دوباره از سلاح کرنو گرافی کنم البته از تعداد شلیک بنده هم اطلاع داشتن چون در حال تمرین کردن هستم خلاصه این شد که دوباره کرنو گرافی کردم ضمن اینکه به ایشون گفته بودن که سلاح وایرخ بعد از 300 شلیک تلرانسش به 15 متر خواهد رسید خخخخخخ امان از دست این فروشندگان
باور کنید سلاح مارادور قدیم من رو به عنوان اکبند به یه بنده خدایی تو اهواز فروخته بودن که بعد از اینکه بنده سلاح رو دیدم و نشانه هایش را به قربانی دادم سلاح رو پس فرستادن خخخخخخ
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
عاغا کسی از حاج عبدالله خبر نداره حتی دیگه زیر ابی تشکر هم نمیزنه Khansariha (8)