شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از Evanix Rainstorm - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: تجربیات از Evanix Rainstorm (/showthread.php?tid=648)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

RE: تجربیات از Evanix Rainstorm - homayonfar - 2011-10-31 01:11 PM

این گروپ توی سوله ومحیط سر بسته گرفتم
البته این جای ی ساچمه نیست جای 2 تا ساچمه هست که تو ش واسه عکس گرفتن ی ساچمه کردم که اینطوری دیده میشه
ضمنا من به شعور کسی توهین نکردم اینطوری شده که میبینید
امروز صبح هم امتحان کردم اینطوری نشد قبلشم بارها امتحان کرده بودم بازم به این خوبی نشده بود حالا ی سری شاید شانسی شانسی 5 تا تیر از جای 2 تا ساچمه رد شده که واسه این ادمو محاکمه نمیکنن دوستان.من خودم هم خیلی تعجب کردم
بخدا میخواستم این عکسو نذارما میدونستم به شعور بعضی ها میخواد توهین بشه
ولی من وجدانم راحته که نه الان بلکه هیچ وقت دروغ نگفتم و به کسی هم بی احترامی نکردمKhansariha (214)
این پست هم پاک میکنم چون واسه اثباتم مدرکی ندارم شایدم این اخرین پست من باشه
چون به شعور من توهین شد و منو ی دروغگو خطاب کردید Khansariha (8)

RE: تجربیات از Evanix Rainstorm - masoudsara - 2011-10-31 01:20 PM

(2011-10-31 01:11 PM)homayonfar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این گروپ توی سوله ومحیط سر بسته گرفتم
البته این جای ی ساچمه نیست جای 2 تا ساچمه هست که تو ش واسه عکس گرفتن ی ساچمه کردم که اینطوری دیده میشه
ضمنا من به شعور کسی توهین نکردم اینطوری شده که میبینید
امروز صبح هم امتحان کردم اینطوری نشد قبلشم بارها امتحان کرده بودم بازم به این خوبی نشده بود حالا ی سری شاید شانسی شانسی 5 تا تیر از جای 2 تا ساچمه رد شده که واسه این ادمو محاکمه نمیکنن دوستان.من خودم هم خیلی تعجب کردم
بخدا میخواستم این عکسو نذارما میدونستم به شعور بعضی ها میخواد توهین بشه
ولی من وجدانم راحته که نه الان بلکه هیچ وقت دروغ نگفتم و به کسی هم بی احترامی نکردمKhansariha (214)
این پست هم پاک میکنم چون واسه اثباتم مدرکی ندارم شایدم این اخرین پست من باشه
چون به شعور من توهین شد و منو ی دروغگو خطاب کردید Khansariha (8)

دوست عزیز قربونت چرا ناراحت شدی؟

البته من هیچ نظری روی گروپت ندادم ولی عزیز من کسی اونجا نبوده که بخواد تایید کنه گروپ شمارو البته دوستان هم یکم زود قضاوت کردند ولی شما هم که اصلا استاندارد گروپ گذاشتن رو رعایت نکردید یک عکس بی کیفیت از دور گرفتی وقیاس رو هم لپه گذاشتی!!! بعد هم توی یکی از سوراخها یک ساچمه گذاشتی!! کسی که علم غیب نداره و عکس هم اصلا واضح نیست.
شما عوض اینکه ناراحت بشی یک عکس از نمای نزدیک بزار یک خط کش یا سکه بغلش بزار بعد هم در زیر عکست اینارو بنویس:
1- نام تیرانداز
2- اسلحه
3- ساچمه
4-دوربین
5-فاصله
6-حالت تیراندازی
7-وضعیت هوا
8-تعداد شلیک

من هم گروپ با بلیزارد توی همین مایه ها گرفتم کار نشدنی نیست
بابا جان شما تیراندازی شک نکن، قهر هم نکنKhansariha (8)

RE: تجربیات از Evanix Rainstorm - homayonfar - 2011-10-31 01:48 PM

مسعود جان فدای مرامت
کاش همه مثل شما فکر میکردن بخدا دوربین با کیفیت ندارم و نمیدونستم این جنجال میخواد به پا شه وا... این عکسو نمیذاشتم
فقط خواستم از کیفیت برند ایوانیکس بگم تا کسانی که قصد خرید دارن بدونن ی همچین برندی هست ضمنا من از کسی دلخور نیستم
اقا مسعود اگه یکی به شما بگه دروغگو یا یکی بگه تو خشابت ساچمه نبوده یا ... شما ناراحت نمیشید؟ بازم شرمنده که باعث ناراحتیه عزیزان شدم
ضمنا من هیچ ادعایی ندارم اونم همش ی اتفاق بود ولی واقعیت داشت دست تک تک اونایی را هم که با گذاشتن این گروپ ناراحت شدنو میبوسم.دیگه تکرار نمیشه
سوءتفاهم نشه باز اون جای 2تا ساچمه بود
بچه ها من همه شماهارو از ته دل دوست دارمKhansariha (8)

RE: تجربیات از Evanix Rainstorm - masih.hunter - 2011-10-31 01:48 PM

علی جان ناراحت نشو کسی منظوری نداشت خوب قبول کن اون عکس درست واضح نبود و من به شخصه در صداقت شما شکی ندارم دلگیر نشو منتظر گروپهای دیگه از شما هستیم Khansariha (8)

درضمن اقا شاهین عزیز چرا از رین گروپ نمیزاری؟؟؟

RE: تجربیات از Evanix Rainstorm - david - 2011-10-31 01:49 PM

نقل قول خودم: در صورت امکان یک عکس با کیفیت بالا بگذارید. چون بنظرم 2 شلیک میاید. ممنون. شرمنده یک وقت دلگیر نشوی چون عکس شما وضوح کمی دارد . Khansariha (8)Khansariha (8)من هم که همین را گفتم چرا ناراحت شدی؟

RE: تجربیات از Evanix Rainstorm - homayonfar - 2011-10-31 01:54 PM

اقا پورنگ من از دست کسی ناراحت نیستم این نشون میده که دقت شما توی همه چی خوبه چون اولش به این اشاره کردی که ممکنه جای 2تا ساچمه باشه
چشم بازم گروپ میذارم ولی این بار فیلم میگیرم

RE: تجربیات از Evanix Rainstorm - homayonfar - 2011-10-31 03:11 PM

اینم عکس هایی که موقع شارز کردن رین استورم گرفتم
[تصویر: photo0132]
[تصویر: photo0136]

RE: تجربیات از Evanix Rainstorm - homayonfar - 2011-10-31 10:25 PM

اینم عکس گروپ که به پیشنهاد داداش مسیح اینجا میذارم
[تصویر: photo0142]

RE: تجربیات از Evanix Rainstorm - shahin - 2011-11-01 12:46 AM

(2011-10-31 01:48 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان ناراحت نشو کسی منظوری نداشت خوب قبول کن اون عکس درست واضح نبود و من به شخصه در صداقت شما شکی ندارم دلگیر نشو منتظر گروپهای دیگه از شما هستیم Khansariha (8)

درضمن اقا شاهین عزیز چرا از رین گروپ نمیزاری؟؟؟

چاکر داش مسیح
چی بگم مسیح جان که امکانات شارژ نیست،فقط تونستم دوربینو تنظیم کنم ،الانم فشار روی 100،یه مرغ خریدم منتظرم تخم طلا بزاره واسه کپسولی،پمپی چیزیKhansariha (8)
گمونم مرغه نازاستKhansariha (226)

RE: تجربیات از Evanix Rainstorm - craftsman - 2011-11-01 09:45 AM

جناب همايونفر من قصد پست گذاشتن رو نداشتم اما بنظرم لازم شد توضيحاتي بدم:
برادر چرا دلخور ميشيد؟من نگفتم كه شما دروغ ميگيد!!من ميگم شايد اشتباه شده باشه و توي خشابتون يك تير بوده يا اينكه تيرهاي ديگه به كاغذ نخورده
يكي از دوستان بنده تعريف ميكرد رفته بودن براي تيراندازي بسيج توي ميدون تير گفت از ترس چشمامو بستم و شليك ميكردم موقع امتياز دهي از ده تير فقط يكي از تيرها به سيبل خورده بود به مربي گفت همه تيرهاي من از همين سوراخ رد شده!!اين ماجرا كاملا واقعيه
برادر عزيز اولا گروپ تير اقلا با سه يا 5 شليك گرفته ميشه در اينكه دوتا تير روي هم بخورن امكانش هست اين نشوندهنده دقت اسلحه نيست ممكنه تير بعدي سه سانت بالا بخوره يا 5 سانت پايين
چون براي 350 تقلبي خودم اين اتفاق افتاده كه دو تير يه جا بخورن اما مثلا توي ده تا تير تير سوم و هفتم از يه سوراخ رد شدن
پشت سيبل تخته بود كه دوتا تير روي هم چسبيده بودن.من كليپ تيراندازي با كمان ريكرو رو دارم كه در فاصله 30 متري تير رو داخل يه تير لوله اي ديگه شليك كرده .
اينكه دلخوري نداره برادر!
اين تازه بحث تفنگ بادي و شليك به سيبله! شكارچيهايي هستند كه موقع شليك فراموش ميكنن گلوله زني رو از ضامن خارج كنن يا هنوز ماشه رو نكشيدن گلنگدن ميزنن گاهي فراموش ميكنن درپوش دوربين رو وردارن يا گاهي درازكش هستن حواسشون به محاسبه ارتفاع دوربين از لوله نيست و تير در ده متري به خاك ميخوره شكارچي ديدم كه با دولول تو جنگل براي شكار رفته بود اشتباها فشنگ چهار پاره چهار هزار تومني رو ميزاره تو تفنگ و به توكا(پرنده اي اندازه سار )شليك كرده!
و اين حالت رو بهش ميگن تب شكار
پس اگه شما جاي اون عزيز بوديد كه تفنگ باديش با سرعت 514 متر بر ثانيه شليك ميكرد و دوستاني با كرونوگراف از همين سايت شخصا حضور داشتن و حضورا اين موضوع رو ديدن و كليپش هم تو سايت بوده اما ديگران هزاران تهمت دروغگويي بهش زدن چيكار ميكرديد؟؟؟
يا يكي ديگه از دوستان كه با گلوله زني گروپ زير 0.2 موا در صد متري گرفتن و همه منجمله خودم تصور و باورش برام سخت بود چي كشيد!!؟
شما خيلي راحت از اول ميتونستيد همه شرايط رو توضيح بديد كه داخل سوله بوده نوركافي بوده پايه تفنگ حرفه اي بوده دوربين و فلان بوده باد وجود نداشته ماشه حساس شده بود و.....و مهم اينكه دو شليك انجام شده اونوقت اين ماجرا پيش نميومد قبول كنيد تقصير خودتون بودهKhansariha (8)