شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان (/showthread.php?tid=623)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - arashne - 2012-12-18 12:27 AM

فکر می کنم بحث به انحراف کشیده شده. اگر خبر خوش PCP ارزان دیگه وجود خارجی نداره لطفا تاپیک بسته بشه و اگر هنوز امکانش هست لطفا راهنمایی بشه

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - old.hunter - 2012-12-18 01:07 AM

دوست عزیز یه راه داره
باید خریدار ها حول و حوش 10 نفر بشن (و همه هم یک مدل بخوان)
و یکی که از اون طرف پی سی پی می تونه وارد کنه مثلا یکی از مدیران
یا واست بشه برای صحبت با نمایندگی اون شرکت
پول ها به حساب ایشون ریخته بشه
ایشون خریداری کنه و یه مقدار زمان می بره که پی سی پی ها برسه دست ایشون
تمام هزینه ها برآورد بشه با مقداری حق العمل کاری به دست کسایی که در نوبت بودن برسه
این حق العمل کاری هم بگیم برای پیشرفت سایت Khansariha (8)
اینطوری هم اون فرد راضیه هم خریدار ها Khansariha (219)
البته این رو باید عرض کنم که کسانی که در سایت های ترکی میرن و قیمت ها رو می بینن
هزینه ایاب و ذهاب و گمرک و تی پاکس وو......
رو حساب نمی کنن Khansariha (290)

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - ALIANA-54-T06 - 2012-12-18 08:58 PM

(2012-12-18 12:27 AM)arashne نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر می کنم بحث به انحراف کشیده شده. اگر خبر خوش PCP ارزان دیگه وجود خارجی نداره لطفا تاپیک بسته بشه و اگر هنوز امکانش هست لطفا راهنمایی بشه
درست فرمایش کردید
دوستان این خبر و تاپیک قدیمی هست و لزومی نداره با بالا آوردن این تاپیک دوستان تازه وارد را گمراه کنیم بهتره تا اعلام خبر جدید این تاپیک بسته بمونه . Khansariha (8)
موقتا تاپیک بسته میشود

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - saeedaria - 2012-12-18 09:16 PM

(2012-12-18 01:07 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز یه راه داره
باید خریدار ها حول و حوش 10 نفر بشن (و همه هم یک مدل بخوان)
و یکی که از اون طرف پی سی پی می تونه وارد کنه مثلا یکی از مدیران
یا واست بشه برای صحبت با نمایندگی اون شرکت
پول ها به حساب ایشون ریخته بشه
ایشون خریداری کنه و یه مقدار زمان می بره که پی سی پی ها برسه دست ایشون
تمام هزینه ها برآورد بشه با مقداری حق العمل کاری به دست کسایی که در نوبت بودن برسه
این حق العمل کاری هم بگیم برای پیشرفت سایت Khansariha (8)
اینطوری هم اون فرد راضیه هم خریدار ها Khansariha (219)
البته این رو باید عرض کنم که کسانی که در سایت های ترکی میرن و قیمت ها رو می بینن
هزینه ایاب و ذهاب و گمرک و تی پاکس وو......
رو حساب نمی کنن Khansariha (290)

با عرض پوزش از علی آقا
یک نکته رو در مورد این راه حل باید عرض کنم.بزرگترین مشکل ما خط قرمزهایی هست که ناچاریم رعایت کنیم تا دردسری گریبانگیرمون نشه.همین 10 نفر که جمع بشن و یکی از مدیران هم پولا رو جمع کنه از کدوم راه قانونی میشه اقدام کرد وقتی واردات عمده تجهیزات با محدودیت مواجه هست؟ این یکی از بزرگترین سوالهایی هست که فکر میکنم دنبال جواب بودنش کمی برای آدم گرون تموم میشه