شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان (/showthread.php?tid=623)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - babakdana - 2012-12-17 04:54 PM

سلام .تو پستهای قبلی این سوال رو پرسیدم آقایون ناراحت شدن . باسه همین اینجا میپرسم . کسی میدون pcp غیر مجاز هست یا نه ؟

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - Reza51 - 2012-12-17 04:57 PM

(2012-12-17 04:54 PM)babakdana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .تو پستهای قبلی این سوال رو پرسیدم آقایون ناراحت شدن . باسه همین اینجا میپرسم . کسی میدون pcp غیر مجاز هست یا نه ؟
خیر
مجاز و غیر مجاز بودن بر اساس کالیبر هست . 5.5 و 4.5 مجاز هستن

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - falakian - 2012-12-17 05:27 PM

(2012-12-17 04:54 PM)babakdana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به لطف پیگیر های مجدانه شما حتما به زودی میشه !
دوست من بارها گفتن اینقدر پیگیر و پاپیچ این جور مسائل نشیدن و توسایت پست نزنید. اگه واقعا برات حیاتی هست میتون تو پیام خصوصی از اقا مسیح بپرسی . یا دوستان دیگه بپرسی .

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - whisper - 2012-12-17 05:34 PM

دوستان من بطور کل گیج شدم
دیروز به دو کلانتری کرج برای روشن شدن موضوع مراجعه کردم و از رئیس کلانتری سوالاتی درباره کالیبر پرسیدم ، جوابی که دریافت کردم این بود
کالیبر 4.5 مشکل قانونی ندارد و مجاز هست ولی کالیبر 5.5 را ضبط می کنیم و صاحب تفنگ را نیز بازداشت می کنیم و اگر تا شب آن روز سندی آورد شخص را آزاد می کنیم اگر که نه با پرونده اش به دادسرا می فرستیم
باعث تعجب هست که قوه قضایه حکمیه عدم ممنوعیت کالیبر 5.5 و 4.5 را داده است ولی کلانتری ها به ساز خودشان می رقصند و آخه یعنی چی ؟
چند روز پیش من رو به دلیل حمل تفنگ کالیبر 4.5 با دستبند به کلانتری بردند با اینکه تفنگ خراب بود و قنداق هم نداشت و روزنامه پیچ هم شده بود

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - kingpaco - 2012-12-17 05:44 PM

آقای واحدیان با احترام به شما باید بگم مسخره ترین حرفی که میتونید از یک افسر درمورد تفنگ بادی بشنوید همینهKhansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)
اصلا در حیطه تصمیم گیری این اشخاص نیست و نمیتونند برای این موضوع تصمیم بگیرند و مقامات قضایی و ذیصلاح قبلا در این رابطه تصمیمات لازم رو گرفته اند
الان نزدیک 10 ساله که تردد و حمل و استفاده و خرید و فروش این کالیبر هیچ گونه مشکل قانونی ایجاد نمیکنه برادرKhansariha (8)

من جایی بدون مارادور نمیرم و باید بگم همیشه تو ماشین همراهمه . اصلا ماری جون شده شاگرد من . تا بحال هم پیش اومده که مامورین محترم براساس وظیفه ای که دارند بخواهند تفنگ رو بررسی کنند ولی وقتی میبینن از باروت خبری نیست و کالیبر 5/5 رو میخونند خیلی راحت به کارشون ادامه میدهند و منم به راه خودم میرم

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - whisper - 2012-12-17 05:54 PM

(2012-12-17 05:44 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای واحدیان با احترام به شما باید بگم مسخره ترین حرفی که میتونید از یک افسر درمورد تفنگ بادی بشنوید همینهKhansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)
اصلا در حیطه تصمیم گیری این اشخاص نیست و نمیتونند برای این موضوع تصمیم بگیرند و مقامات قضایی و ذیصلاح قبلا در این رابطه تصمیمات لازم رو گرفته اند
الان نزدیک 10 ساله که تردد و حمل و استفاده و خرید و فروش این کالیبر هیچ گونه مشکل قانونی ایجاد نمیکنه برادرKhansariha (8)

من جایی بدون مارادور نمیرم و باید بگم همیشه تو ماشین همراهمه . اصلا ماری جون شده شاگرد من . تا بحال هم پیش اومده که مامورین محترم براساس وظیفه ای که دارند بخواهند تفنگ رو بررسی کنند ولی وقتی میبینن از باروت خبری نیست و کالیبر 5/5 رو میخونند خیلی راحت به کارشون ادامه میدهند و منم به راه خودم میرم

والا حبیب جان منم شنیدم بسیار تعجب کردم و هنوز هم قبول ندارم که ممنوع هست
ولی متاسفانه برخورد ها سلیقه ای و افراد عقده ای هستند که کاریش هم نمی شه کرد ، اگر از یک کلانتری پرسیده بودم خوب پیش خود می گفتم که اون شخص من رو گیرآورده و خواسته کلاس بذاره ولی من از دو کلانتری که کیلومتر ها با هم فاصله داشتند سوال کردم و دقیقا هم یک جواب دادن ، بدون کوچک ترین تفاوتی این یعنی طبق قانون خودشون عمل می کنند و وقتی من رو به دلیل حمل لوله کالیبر 4.5 دستبند می زنند و به کلانتری می برند مشخص هست که با سلاح 5.5 چکار می کنند

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - kingpaco - 2012-12-17 06:02 PM

برادر من بهترین کار که میتونید انجام بدید اینه که کاملا خودتون رو حق به جانب بدونید برقم اینکه همه ما به قانون احترام میگذاریم چنانچه این موضوع صحت داشت بسا اصلا این کالیبر در بازار وجود نداشت و خریدش به این راحتی نبود . فقط همین موضوع بتنهایی ناقض بحث فوقه
در مترو حمل و تردد اسلحه ظاهرا ممنوعیت داره اقای واحدیان شما نباید از مترو استفاده میکردیدKhansariha (8)
من الان میدونم چه قسمتهایی از شهرم حمل و استفاده از اسلحه(ذکر نشده چه نوعی)ممنوعه . توجه بفرمایید . من گذرم به این اماکن نمیخوره اگه هم رد بشم سعی میکنم اصلا اسلحه دست نگیرم و جلب توجه نکنم Khansariha (8)
در اینباره بارها و بارها و بازم بارها در این فروم بحث شده و نتیجه هم معلوم بود چیه.
خواهشا دوستان دیگه این بحثو ادامه ندهند و از پرسیدن هرگونه سوال از هیچ منبعی جز کاربران و مدیران و اساتید باتجربه سایت اقدام نکنند و سعی نکنند با ایجاد حساسیت نسبت به موضوع مرتکب عملی نگردند که دودش به چشم خودشون برهKhansariha (8)

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - stalker - 2012-12-17 06:30 PM

دوستان بهترین راه حل برید دفترچه بگیرید

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - karegarm - 2012-12-17 07:07 PM

(2011-08-10 06:24 PM)hamedof نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-08-10 05:42 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینا تک تیر هستن یا نه؟

اگه منظور از "معمولی" همون at44 باشه که تک تیره و 650 در مقایسه با قیمت الماس که 600 برای at44-10s (مدل ده تیر) با تلمبه اعلام کرده، قیمت ارزونی حساب نمی شه. تازه الماس یک دوربین اپتیما و یه کیف و (احتمالن یه آب نبات چوبی:) ) هم روش میده
امیدوارم با توجه به تقاضای بالا در بازار، واردات زیاد بشه و قیمتها از این هم مناسب بشه.

دوست عزیز آدرس سایت الماس رو میشه بذاری هرچی سرچ زدم نیومد

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - nobody2000 - 2012-12-17 07:20 PM

(2012-12-17 07:07 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-08-10 06:24 PM)hamedof نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-08-10 05:42 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینا تک تیر هستن یا نه؟

اگه منظور از "معمولی" همون at44 باشه که تک تیره و 650 در مقایسه با قیمت الماس که 600 برای at44-10s (مدل ده تیر) با تلمبه اعلام کرده، قیمت ارزونی حساب نمی شه. تازه الماس یک دوربین اپتیما و یه کیف و (احتمالن یه آب نبات چوبی:) ) هم روش میده
امیدوارم با توجه به تقاضای بالا در بازار، واردات زیاد بشه و قیمتها از این هم مناسب بشه.

دوست عزیز آدرس سایت الماس رو میشه بذاری هرچی سرچ زدم نیومد

البته این قیمتا قدیمی هست :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خود هاتسان هم ایمیل بزنید میگه نماینده ایرانمون سایت زیر هست :