شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان (/showthread.php?tid=623)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - david - 2011-08-13 01:23 PM

پی سی پی باید مال یک سازنده مطرح باشد در کل. هر مارک و هر اسمی را نمیشود خرید دوست خوبKhansariha (8)

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - mbt - 2011-08-13 01:26 PM

(2011-08-13 01:03 PM)amir74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال داشتم خیلی 2 دل شدم این پی سی پی ها 3 سال کار می کنه؟
اخه یکی از بچه ها گفت اینا اصلا کیفیت نداره سریع خراب می شه گفت یه 52 بگیر سال ها داشته باش نظره شما چیه؟
گفتم پس چطوری بچه ها سایت دارن راضین؟گفت بدرد نمی خوره خرجش بیشتره ترکه کیفیت نداره؟

سلام
در مورد کیفیت دیانا حرفی نیست که اسلحه عمری هست
اما در مورد این اسلحه ها ، با توجه به اینکه اینا یکسال بیشتر نیست که به بازار اومدن حالا مال کی تو سه سال خراب شده نمیدونم Khansariha (226)
من با آقا جلال و چند تا از دوستان هم که صحبت کردم دوستان از قدرتشون همه راضی و از دقتشون تقریبا راضی بودن و با این قیمت تقریبا تو ایران نمیشه PCP دیگه ای رو خریداری کرد ولی خوب مطمئنا با قیمت بالاتر میشه از همین شرکت اسلحه دیگری با کیفیت خیلی بالاتر تهیه کرد و یک ضرب المثل چینی هست که میگه "هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری" Khansariha (215)
فقط یک نکته که نمیخوام سبب سو تفاهم بشه اینه که من نماینده فروش این شرکت و یا مبلغ این شرکت نیستم و صرفا خودم هم علاقه شدید به داشتم یکی از اون اسلحه ها رو دارم و نمی خوام با گفته های یک نفر از خریدش صرفنظر کنم.
به امید شلیک هر چه زودتر با at44 s-10 Khansariha (219)

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - amir74 - 2011-08-13 01:32 PM

من نگفتم کسی 3 سال داشته خراب شده گفتم 3 سال کار می کند تو خوندن یکم عجلرو کم کنید
دوستان دیگه نظراتونو بگید اونایی که داشتن و اطلاع دارنKhansariha (48)

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - david - 2011-08-13 01:33 PM

تفنگ پی سی پی جز اورینگ و فنر چکش چیزی ندارد و نگران خرابی نباشید.Khansariha (8) من اولین پی سی پی خودم را 4 سال پیش خریدم و هنوز مثل روز اول است و دست یکی از دوستان که از من خرید 9 ماه پیش و هنوز داره استفاده میکند به جرات میگم اولین نفری بودم در ایران پی سی پی داشتم. و هنوز هم دارم

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - amir74 - 2011-08-13 01:36 PM

دمت گرم پورنگ جون حال کردم فقط یچیزی اون مخزنش با اون مانومتری که داره خراب نمی شه کلا سلاح دچار مشکل نمی شه؟
ماششم دچار مشکل نمی شه؟
یه گلنی که داره واسه واسه کشیدن و جا رفتن تیر بعدی

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - david - 2011-08-13 01:55 PM

نه امیر جان خیالت راحت.نهایت واشر اورینگ خراب میشه که اونم راحت تعویض میشه و همه جا هم واشر اورینگ هست و پیدا میشهKhansariha (8)

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - mbt - 2011-08-13 02:29 PM

(2011-08-13 01:32 PM)amir74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نگفتم کسی 3 سال داشته خراب شده گفتم 3 سال کار می کند تو خوندن یکم عجلرو کم کنید
Khansariha (14)
دوستان دیگه نظراتونو بگید اونایی که داشتن و اطلاع دارنKhansariha (48)

به به بوی دعوا داره میاد Khansariha (219)
آخه بازم میگفت زود خراب میشه یک چیزی
اونکه تاریخ مصرف مشخص کرده جالبه
خرابی معمولا بر اثر کارکرد پیش میاد کسی که زیاد استفاده می کنه معمولا زودتر هم خراب میکنه مثلا میگفت بعد از چند تا شلیک این قسمتش مورد پیدا میکنه منطقی بود ولی مشخص کردن سال کمی بی انصافیه
مثل اینکه بگن پراید ماشین بدیه Khansariha (8)

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - amir74 - 2011-08-13 02:29 PM

پورنگ چون خوش حالم کردی از نگرانی درم اوردی خدا حفظت کنه خخخخ

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - hamidhunter52 - 2011-08-13 02:49 PM

یعنی من که میخوام با 500 یه تفنگ دیانا بگیرم اینو بگیرم بهتره همون 600 رو میگم که الماس میده ؟

RE: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان - david - 2011-08-13 02:54 PM

پی سی پی عشقش بیشتر است. و خرید تفنگ بنا بر سلیقه هر فرد.Khansariha (8)