شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح بادی Norica - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات گازی و CO2 (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: معرفی سلاح بادی Norica (/showthread.php?tid=60)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: معرفی سلاح بادی Norica - mozafar - 2015-02-25 10:43 PM

درود
دوستان کسی میدونه دراگون چند ژول قدرت داره؟؟

RE: معرفی سلاح بادی Norica - ahmadn - 2015-02-26 09:01 AM

سلام.طبق گفته خود شرکت اطلاعات دراگون اینه
22/3 ژول
کالیبر .177 .22 .25 به ترتیب 305 , 250 و 180 هم سرعتشون بود
بین مدلای نوریکا تا تا یک میلیون به نظرم فقط دراگون مناسبه.هم قدرتش (اگه حرف کارخونه درست باشه )هم دقت.در مورد کیفیت هم خیلی جاها تعریفشو کردن .بقیه مدلاش بالای یک میلیونه ک نمیصرفه.منم نظرم روی دراگونه اما بازم دو دلم....کلا تفنگ خوبی ب نظر میرسه نسبت به گامو...Khansariha (226)

RE: معرفی سلاح بادی Norica - habibkhan - 2015-04-15 08:33 AM

سلام دوستان وقت بخیرKhansariha (8)

من میخوام نوریکا دراگون بخرم کسی میدونه نمایندگیش کجاس؟

یه فروشگاه معتبر بهم معرفی کنید تا بتونم تلفنی ازشون خرید کنم و برام ارسالش کنن.

ممنونKhansariha (256)

RE: معرفی سلاح بادی Norica - tinger - 2015-04-15 06:34 PM

(2015-04-15 08:33 AM)habibkhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه فروشگاه معتبر بهم معرفی کنید تا بتونم تلفنی ازشون خرید کنم و برام ارسالش کنن.

ممنونKhansariha (256)
نمایندگی هاتسان عباس ذکرعلی داشت نمیدونم بازهم داره یانه! تهران میدان فردوسی پاساز صداسیما

RE: معرفی سلاح بادی Norica - صادق قرنجیکی - 2015-04-16 08:05 AM

(2015-04-15 06:34 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-04-15 08:33 AM)habibkhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونKhansariha (256)
نمایندگی هاتسان عباس ذکرعلی داشت نمیدونم بازهم داره یانه! تهران میدان فردوسی پاساز صداسیما
آدرس دفتر فروش:
تهران-خیابان فردوسی جنوبی -روبروی خیابان سرهنگ سخایی-پاساژ سیما-پلاک 21
فروشگاه مرکزی هاتسان ایران
تلفن تماس:
021-33926298
مدیر فروش:ذکرعلی 09123254810

در بازدیدی که داشتم مدل های مختلفی از این برند رو دیدم ولی فکر می کنم کمترین قیمت مربوط به مدل دراگون بود با قیمت 600 هزار تومن و بعد اتلانتیک با قیمت 650 هزار تومن.

RE: معرفی سلاح بادی Norica - tazekar - 2015-04-25 08:25 PM

سلام

به نظرم نوریکا از نظر کیفیت از گامو خیلی برتره چون همه ی قطعاتش از فلز هست.

قبل از ورود گامو به ایران برند نوریکا مطرح بود ولی رفته رفته کنار گذاشته شد وگامو بازار رو در دست گرفت.(نوریکا قدمت100ساله در ساخت سلاح بادی رو داره)

از نظر قدرت وماندگاری نوریکا از گامو بهترهKhansariha (256)

RE: معرفی سلاح بادی Norica - aliiirezaaa - 2015-04-26 01:10 AM

سلام دوستان
ماشه و کپ نوريکا فلزى هست؟
کيفيت مگسک و درجه چطوره؟

RE: معرفی سلاح بادی Norica - tazekar - 2015-04-26 07:17 AM

سلام
بله هم ماشه وهم کپ فلزی هستش.

RE: معرفی سلاح بادی Norica - mozafar - 2015-07-15 04:59 PM

درود
به تازگی یک قبضه سلاح نوریکا مدل دراگون در کالیبر 5.5 خریدم
چیرهای که در مشا هده اول دستگیرم شده
سلاح شکیل و خوش تراش و یکم گردن کلفت بنظر میرسه
کب و ماشه و ضامن سلاح فلزی هست
کیفیت ماشین کاری قطعات در ظاهر خوب هست
خوش دست هست و تو هدف گیری سریع راحته
سنگین تر از چیری که هست نشون میده(با توجه به قنداق سنتتیک فکر میکردم سبکتر هست)
لگد سلاح محسوس هست
دستگاه نشانه روی فیبر نوری هست
مدل ضامن جالب و بسیار راحت هست
(البته تمام اینها نظر شخصی من هست)
اما مطالبی که تو سایت نوریکا راجبهش گفته(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرعت 250 متر بر ثانیه ، قدرت 22،3 ژول ، جزو رده تولیدات کارابین که اینشو دیگه نفهمیدم واسه چیه
تولید در سه کالیبر 4.5 ،5.5 ،6.5

چنتا عکس از این سلاح

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح بادی Norica - andytanha - 2015-07-15 06:37 PM

نوریکا از نظر گامو خیلی خیلی بهره
قدرت و دقتش تا فاصله 50 متر برای شکار عالیه Khansariha (214)
دوربین های معمولی بازار هم روش به راحتی جواب میده Khansariha (48)

در کل تفنگ دم دستی بسیار خوش دست و عالی هست