شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نمایشگاه تیراندازی و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: نمایشگاه تیراندازی و شکار (/showthread.php?tid=588)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - arashne - 2012-12-21 04:30 PM

(2012-12-21 01:10 AM)mehranaram نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم یه نمونه از تیر نخجیر آمل که بسته بندیش جالب بود.
زیرش یک گردونه پلاستیکی داره که وقتی میچرخونیش دونه به دونه تیرارو میاره بیرون .
[تصویر: 13560394081.jpg]
[تصویر: 13560394082.jpg]
[تصویر: 13560394083.jpg]
[تصویر: 13560394094.jpg]

منو یاد این قندهای دیابتی انداخت ... Khansariha (214)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - arash1324 - 2012-12-22 01:10 PM

دوستان بسلامتي نمايشگاه ديروز تموم شد . خوب شد كه ما مي خواستيم براي بازديد بيايم و به توصيه دوستان گوش كرديم و نيومديم . انشاا.. سال بعد بهتر از دوسال قبل باشه امسال كه واقعا دوستان عكس گذاشتند و تعريف مي كنند خيلي بي رونق بوده .
البته دوستاني كه مي خواستند روز آخر بازديد بروند آيا قيمتها هم كمتر شد در ساعات پاياني يا نه ؟

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - mhrSB - 2012-12-22 03:44 PM

(2012-12-21 02:00 AM)HOSSEINDM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان و تشکر به خاطر عکسهای با کیفیتی که گذاشتن.
یعنی واقعا کسی نمیخواد سلاح گرم بیاره حداقل باید تولید داخل که خانواده نخجیر میشه رو بیارن .

نه متاسفانه امسال حتی صاسد هم شرکت نکرده بود.
خیلی خیلی کم بود.
امروز توی مدرسه به یکی(یه بار توی ازادی قهرمان تراپ شده بوده و بادی هم داره)گفتم رفتی نمایشگاه،گفنت:رفتم اما چیزی نداشت و یه ریل خریدم(از نخجیر)
فکر کنم تنها جایی که توی نمایشگاه به درد میخورده همین غرفه نخجیر امل بوده خخخخخخخخخخخخخخخخخ

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - morteza - 2012-12-22 04:38 PM

دوستان شهرستانی ایندفعه جور شما ها را این پایتخت نشینان دودخور کشیدند و به این غمایشگاه (درسته اشتباه تایپی نیست)سر زدند. من که اول صبح پنجشنبه به شانسم که خیلی بد و بیراه گفتم(یک کار اورژانسی تو یکی از بیمارستانها بود که باید حتما میرفتم که خوب هم شد رفتم) و وسط روز با مسیح هماهنگ کردم که تا ظهر خودمو میرسونم ؛ که دیدن یار هم نصیبمون نشد (آقا را دوستان زود قر زدند و بردند )من هم مثل شکار زخم خورده (با چینی 4/5 از فاصله 100متری) دوربین را بیرون کشیدم و هی شلیک کردم . از عکسهای دیگر زخم خورده ها هم معلوم هست که فقط همین دو سه هدف تو نمایشگاه ببخشید غمایشگاه بوده که همه به همون شلیک کردن . هیچ باکیتون نباشه همه چی امن و امان موند برای غمایشگاه بعدی . از الان بگم من دفعه دیگه برای بازدید نمیام ؛ چون فکر نکنم تا اون موقع هم زخمهام خوب بشه.http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/13561811211.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط تنها غرفه ای که خوب بود مربوط به کار های آقای قریشی بود که کیفیت کارش را خیلی بالا برده مخصوصا تو پوشش نهایی کار

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - mhrSB - 2012-12-22 05:36 PM

(2012-12-22 04:38 PM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط تنها غرفه ای که خوب بود مربوط به کار های آقای قریشی بود که کیفیت کارش را خیلی بالا برده مخصوصا تو پوشش نهایی کار

بله غرفه اقای قریشی واقعا عالی بود من روز اول رفتم بعد از این که به خاطر نمایشگاه مایوس شدم رفتم توی این غرفه و شروع کردم به دیدن و صحبت کردن که یک دفعه دیدم غرفه پر شد.واقعا کارهای عالیی داشت من وقتی قنداق های دست سازشون(مال برنو)را دست گرفتم دقیقا به یاد 54 افتادم(به خاطر کیفیت و بالانس و جای گیری دقیق پد گونه)خیلی خیلی خوش دست و خوش ساخت بود.
جوری که پدرم را راضی کردم یه برنو قنداق شکسته بخره تا بره با اینا عوض کنه خخخخخخخخخخخخخ
دوستان(ببخشید دقیقا یادم نیست کدوم یکی از اساتید عکس گرفتن)لطفا عکسای دسته جمعی را هم اپ کنید.
قنداق های برنو از 1 تومن بود به بالا تا 1300 البته بسته به نوع پدضربه گیر و پد گونه قابل تنظیمش.
مال ساچمه زنی ها را هم باید مدلش را میگفتین اما اگه درست یادم باشه فکر کنم دو تیکش 700،800بود.
همه هم چوب گردو و همه هم دست ساز.تازه حتی اون عاج ها را هم با دست میزدند.
باهشاون برای پد گونه 54 هم صحبت کردم گفتن حدودای 300،400تومن هزینه داره تا قابل تنظیم باشه(روی همین قنداق بخواهند بزارن)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - masih.hunter - 2012-12-22 06:06 PM

سلام دوستان

اونهای که نیومدن چیزی رو از دست ندادن جز دیدار دوستان . Khansariha (8)

من بیصبرانه مشتاق دیدار رفقهای قدیمی جدید بودم که خداروشکر خیلی هارو دیدیم و از هم صحبتی باهاش لذت بردم Khansariha (8)

اقا مرتضی واقعا" شرمنده شما شدم.Khansariha (8) ببخشید دیگه همه میخواستن برن و من مجبور شدم که از نمایشگاه بیام بیرون .Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - arash1324 - 2012-12-22 06:25 PM

بله مسيح جان از عكس هايي كه دوستان زحمت كشيدند گذاشتند معلوم هست كه نمايشگاه امسال از سال گذشته از نظر سطح كيفي و كمي حتي پايين تر بوده بياد شعار هرسال بدتر از پارسال افتادم Khansariha (8)
البته همين كه به اين بهانه دوستان رو ديديد كلي ارزش داره .
ماشاا.. فروشگاه ذكر علي چه همه رنجر داره . خوبه با اين همه رنجر ادعا نميكنه كه ساخت آلمان هست خخخخخخخخخخخ

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - masih.hunter - 2012-12-22 07:24 PM

دوستان علی اقای عزیز (صدرا) زحمت کشیدن عکسهارو برای من فرستادن علی جان ماو شما نداشتیم عکسهارو میگذاشتین . Khansariha (8)

معرفی دوستان :

[تصویر: 13561903881.jpg]

[تصویر: 13561903882.jpg]

[تصویر: 13561903893.jpg]

عکس 1 :
از راست به چپ اقا محراب .علی اقای گل. اقا رحیم (کمیل ) .اقا همون عزیز . امین جان . اقا سهیل عزیز گان اسمیت بزرگ. مزاحم جمع خودم برادر گلم اقا اسماعیل . امیراقا . Khansariha (8)

دوستان ردیف نشسته. کمیل عزیز پسر رحیم خان . اقا سعیدآریا گل (شاه داماد )و اینک با بزرگ هنرمند کرج اشنا شوید علی اقای عزیز (صدرا ). Khansariha (8)دوستان خیلی خوشحال شدم از دیدارتون که سیر نمیشدیم ولی چه کنیم که گرفتاریها بیش از این اجازه نداد بهتون زحمت بدیم . Khansariha (8)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - persiankiller - 2012-12-22 07:32 PM

ارادتمند تمامی دوستان....اقا سهیل ژستون ما رو کشته قربانKhansariha (8)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - THUNDER - 2012-12-22 07:33 PM

مسیح جان ممنون
فقط نام کاربری آقا هومن و آقا سعید رو هم بفرمایید...
فکر می کنم هلبوی و سعید آریا باشن, درسته؟
فقط انگار جای علی مشهدی و آقا جلال خالیه! ماشاالله همه مدیر ها یه جا جمعن!
عکس اولیه هم انگار همگی کارمند امین هستید! آخه ژستی که با اون پوشه گرفته انگار مدیر عامل ها! خخخـ!