شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نمایشگاه تیراندازی و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: نمایشگاه تیراندازی و شکار (/showthread.php?tid=588)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - Hunter - 2011-11-08 11:46 PM

بچه ها یه چیزی در مورد نمایشگاه،قیمتا وحشتناکه،و الکی گرون!!!!
من عید رفتم دیدم که یه دونه کلاه پشمی رو میده 14 تومن درحالیکه همون تو اصفهان 3 تومنه.
یا اورکت با قیمت 300!!! اصفهان امریکاییش از قهدریجان میشه خرید 70 تومن!
نمیدونم چرا اینقدر قیمتا گرون بود یه چاقو سوییسی میگفت320 تومن همون تو اصفهان 240 تومنه!!!!

اخه چرا؟؟چرا نظارت نیست؟هر کسی هر قیمتی میخواد میذاره و یه عده هم میخرن،!!

ولی به دلم نچسبید،نمایشگاه باید با تخفیف باشه نه فقط فخرفروشی و گرانفروشی

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - amirsafi - 2011-11-09 01:00 AM

(2011-11-08 11:46 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه چیزی در مورد نمایشگاه،قیمتا وحشتناکه،و الکی گرون!!!!
من عید رفتم دیدم که یه دونه کلاه پشمی رو میده 14 تومن درحالیکه همون تو اصفهان 3 تومنه.
یا اورکت با قیمت 300!!! اصفهان امریکاییش از قهدریجان میشه خرید 70 تومن!
نمیدونم چرا اینقدر قیمتا گرون بود یه چاقو سوییسی میگفت320 تومن همون تو اصفهان 240 تومنه!!!!

اخه چرا؟؟چرا نظارت نیست؟هر کسی هر قیمتی میخواد میذاره و یه عده هم میخرن،!!

ولی به دلم نچسبید،نمایشگاه باید با تخفیف باشه نه فقط فخرفروشی و گرانفروشی

سلام
اين غرفه که شما اشاره کرديد همان غرفه چالوس شکار است گه همه چيز براي فروش آورده بود و فقط با قيمتهاي چند برابر و فقط يکسري بازديدکننده که ميخواستند کلاس بگزارند (و به نظر من حاليشان نبود) ازش خريد ميکردند

به نظر من اهالي اين صنف فهميده اند که بيشتر مردم عشق سلاح و تجهيزات و ... هستند و هر عاشقي هم براي رسيدن به معشوقش دست به هر کاري ميزند

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - ahp2009 - 2011-11-09 09:56 AM

با تشکر از دوستان که زحمت این عکس ها رو کشیدن .Khansariha (8)
کسی از شما از این غرفه های تاکسیدرمی آدرس یا تلفنی گرفته بگذاره ممنون میشم.Khansariha (8)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - craftsman - 2011-11-09 10:23 AM

دوستان مژده بديد كه من صحيح و سالم و بدون خط و خش از قزوين اومدم !!!خخخخخ!Khansariha (214)
ملاقات دوستان عزيزم در اين نمايشگاه برام باارزشتر از هر چيز ديگه اي بودKhansariha (8)
متاسفانه افتخار زيارت همه دوستان رو نداشتيم بعلت فشردگي كارها وقتي تو سفر مجردي نباشي همين مشكلات رو هم داره ديدن فك و فاميل و ....هي زنگ ميزنن دعوت ميكنن....
اما بطور خلاصه عرض كنم دوتا دوربين تفنگ ديديم يكي زايس بود و يكي سواروسكي از دوستاني كه اين دو دوربين رو ديدن و تست كردن بپرسيد شفافيت دوربين يعني چي!!!!البته قيمت زايس 3 و خورده اي بود و قيمت سواروسكي حدود 4.200
من متاسفانه بعلت پر بودن حافظه گوشي نتونستم عكس بگيرم
اما در يكي از غرفه ها چاقوي boker سفارشي آورده بودن كه تيغه ده سانتي دمشقي داشت و تيز بود در حد تيغ و قيمتشم با اجازه دوستان زده بود900 هزار تومنKhansariha (214)
چالوس شكار كه كلا گرونفروشه اصلا صحبتشو نكنيد!!!
جاي دوستان خالي بود ميتونستيم كلي بخنديم !!جالب تر از همه اين بود كه تو مسير رفت و پيدا كردن غرفه يه پيرزن كرد همراه من شد خيلي جالب بود كه با شصت هفتاد سال سن داشت ميرفت غرفه شكار !!!
تفنگ سوماترا اون چيزي نبود كه ازش انتظار داشتم!
غرفه الماس تفنگهاي بادي سي زد آورده بود كه 7.5 و 16 ژولي بودن مدل 7.5 كاملا براي مسابقات جواب ميده و دقيقا مشابه همون تفنگي ارآرمز هست كه تو سايت پيراميد با تير فينالي مچ اچ ان باهاش تو ده متر گروپي گرفته بود كه با برگردوندن لبه سوراخ تير از توش رد نميشد!!اين تشابه در تاپيك تفنگهاي شبيه به هم گذاشته شده
قيمت 700 تومن!!!!

دوربين رو تفنگي ضريب ثابت مئوپتا 50*7 هم به قيمت 880 هزار تومن بود!يه مدل ديگه هم مئوپتا بود 56*7 كه قيمتشو نپرسيدم

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - esmaeil1356 - 2011-11-09 10:31 AM

جاويد جان
در خصوص خط اول نوشتتون بايد بگم تا گواهي پزشكي نياري مورد تائيد نيست

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - tmr - 2011-11-09 10:33 AM

آقا جاوید دمت گرم دیگه. حالا خوبه روز شنبه یه قزوینی از نزدیک دیدیKhansariha (399) (خودمو میگم)
مگه این قزوینیا چه هیزم تری به شما فروختن که اینجوری میکنید( شوخی بود ناراحت نشید)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ولی انصافا نمایشگاه باعث شد تا خیلی از دوستان سایت رو از نزدیک ببینیمKhansariha (219)
دیگه آقا اسماعیل هم که کاملش کردن!

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - masih.hunter - 2011-11-09 10:42 AM

جاوید جان قزوین !! سلامت !!!Khansariha (13)Khansariha (13)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - craftsman - 2011-11-09 10:43 AM

cfx عزيز
برادر اون آكواريومها خالي نبود خخخخخخ كلي ماهي نامرئي توش بود Khansariha (214)
من اتفاقا ازش پرسيدم گفت برق نداشتيم روز اول همه ماهيها بخاطر نبود اكسيژن تلف شدن و تو يكي از آكواريومهاي سمت راست يه ماهي 5 سانتي مرده هم ديده ميشد ....اينم از برگزاري نمايشگاه ....
من هي ميزدم تو سر خودم ميگفتم نخجير بدرد نميخوره همه ناراحت شدن!ولي اگه از نزديك لوله نخجير و زاجكاري ناشيانه و جاي خشهاي سنباده رو روي لوله مي ديديد متوجه ميشديد كه زياد هم بيراه نميگفتم
دي يكي از غرفه ها كه دوست عزيزمون عكسش رو گذاشتم و سه تا گلوله زني كه بالايي كنده كاري شده ست اون يه موزر جنگي بود كه تبديلش كردن به شكاري
تفنگ دوم ساخت برنوي چك بود با ديدن برق سياه لوله ش متوجه ميشيم كه چقدر از قافله عقب مونديم
تفنگ سوم كه نخجير بود به راحتي با مقايسه تفنگ برنو و نخجير ميشه فهميد ما كجاي صنعت اسلحه سازي هستيم
يكي اونجا وايستاده بود ظاهرا مسئول غرفه بود گفتم برنو در مقايسه با نخجير چه زاج خوشگلي داره گفت زاج نيست رنگ مخصوص لوله ست گفتم خوب اين رنگ رو چجوري ميزنن؟گفت نميدونيم از تكنولوژيش خبر نداريم!!!

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - david - 2011-11-09 10:47 AM

البته خیلی سال است زاج کاری دیگر در خارج رواج ندارد. بلکه از بلک اکساید استفاده میکنند. که به لوله رنگی مشکی پر کلاغی براق میدهد. و با سنباده به زور پاک میشود. اما در ایران هنوز زاجکاری میکنندKhansariha (214)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - majid1234 - 2011-11-09 02:55 PM

(2011-11-09 10:43 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
cfx عزيز
برادر اون آكواريومها خالي نبود خخخخخخ كلي ماهي نامرئي توش بود Khansariha (214)
من اتفاقا ازش پرسيدم گفت برق نداشتيم روز اول همه ماهيها بخاطر نبود اكسيژن تلف شدن و تو يكي از آكواريومهاي سمت راست يه ماهي 5 سانتي مرده هم ديده ميشد ....اينم از برگزاري نمايشگاه ....
من هي ميزدم تو سر خودم ميگفتم نخجير بدرد نميخوره همه ناراحت شدن!ولي اگه از نزديك لوله نخجير و زاجكاري ناشيانه و جاي خشهاي سنباده رو روي لوله مي ديديد متوجه ميشديد كه زياد هم بيراه نميگفتم
دي يكي از غرفه ها كه دوست عزيزمون عكسش رو گذاشتم و سه تا گلوله زني كه بالايي كنده كاري شده ست اون يه موزر جنگي بود كه تبديلش كردن به شكاري
تفنگ دوم ساخت برنوي چك بود با ديدن برق سياه لوله ش متوجه ميشيم كه چقدر از قافله عقب مونديم
تفنگ سوم كه نخجير بود به راحتي با مقايسه تفنگ برنو و نخجير ميشه فهميد ما كجاي صنعت اسلحه سازي هستيم
يكي اونجا وايستاده بود ظاهرا مسئول غرفه بود گفتم برنو در مقايسه با نخجير چه زاج خوشگلي داره گفت زاج نيست رنگ مخصوص لوله ست گفتم خوب اين رنگ رو چجوري ميزنن؟گفت نميدونيم از تكنولوژيش خبر نداريم!!!

این که خوبه.
یه نخجیر گرفتم دستم ببینم چجوریه.مسئول غرفه هم داشت توضیح میداد از کیفیت و دقت تفنگ.داشت گولم میزد که بخرم.تفنگ رو که باز کردم لوله رو ببینم ماشه واهرم تفنگ دراومد.منم تفنگ رو دادم به مسئول غرفه و گفتم مرسی دیگه به نخجیر فکر هم نمیکنم.