شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نمایشگاه تیراندازی و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: نمایشگاه تیراندازی و شکار (/showthread.php?tid=588)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - Marksman - 2011-11-05 05:39 PM

من هم امروز صبح در رکاب چند تا از دوستان در نمایشگاه بودم. دوستان عزیزی که قیمت هاتسان رو پرسیده بودن اگه اشتباه نکنم الماس همون پک رو داشت 660 تومن می داد و ذکر علی مدلهای معمولی 700 و قنداق چوب 740 البته در صورتی که از تخفیف نمایشگاه استفاده کنید.یه سری عکس هم گرفتم که اگه فردا بشه براتون می ذارم تا دوستانی که نتونستن بیان ببینن. البته کلا خبر خاصی نبود.

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - MEHDI - 2011-11-05 05:59 PM

چی شد آخرش ؟
الماس 660 میداد؟
ذکر علی چی؟
یعنی با تخفیف میداد 700 تومن؟
بابا بگید دیگه بدون تلمبه هم میده یا نه؟
دوستان خبر رسانی کنن تا نمایشگاه تموم نشده تا کسایی که نمیتونن بیان بتونن توسط دوستان حاضر تهیه کنن
Khansariha (214)Khansariha (367)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - Marksman - 2011-11-05 06:13 PM

مهدی جان من چون خریدار نبودم خیلی وارد جزییات هاتسان نشدم البته دوست عزیزمون علی آقا یزدی که با هم بودیم بیشتر از من پرس وجو کرد ولی فکر کنم الماس با تلمبه این قیمت می داد وذکر علی هم با تخفیف به گفته خودش.
یه نکته دیگه : الماس ساچمه های جی اس بی آورده بود که گفت بعد نمایشگاه برای فروش موجوده(آقالو صدا و سیما یا از طریق سفارشی.)
زوبین هم چند مدل اچ اند ان آورده بود.

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - MEHDI - 2011-11-05 06:20 PM

ممنون آقا مهدی
یعنی چی اونوقت اینهمه گلو خودشونو جر دادن و گفتن تخفیف همین بود؟
این که با قبل فرقی نداشت
مردم رو سر کار گزاشتن یا گوش مفت گیر آوردن که جیغ بکشن
Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (290)
خوب شد خودمونو از کار و بار ننداختیم بابت این نمایشگاه میرفتیم آخرش با اعصاب داغان و احتمالا چند میلیون دیه بر میگشتیم Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - masud7 - 2011-11-05 06:21 PM

نقل قول :من هم امروز صبح در رکاب چند تا از دوستان در نمایشگاه بودم. دوستان عزیزی که قیمت هاتسان رو پرسیده بودن اگه اشتباه نکنم الماس همون پک رو داشت 660 تومن می داد و ذکر علی مدلهای معمولی 700 و قنداق چوب 740 البته در صورتی که از تخفیف نمایشگاه استفاده کنید.یه سری عکس هم گرفتم که اگه فردا بشه براتون می ذارم تا دوستانی که نتونستن بیان ببینن. البته کلا خبر خاصی نبود.
اينا كه قيمت تو سايت با تخفيف بايد ميشد 500
؟؟

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - Marksman - 2011-11-05 06:23 PM

نه داداش مسعود اون قیمتها کلا تاریخ گذشته است.مطمئن نیستم ولی ظاهرا ذکر علی 10 درصد؟؟ تخفیف ویژه داشت حقیقتش من خودم هم چارچنگولی موندم تو کار این ذکرعلی؟Khansariha (399)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - masud7 - 2011-11-05 06:29 PM

نقل قول :نه داداش مسعود اون قیمتها کلا تاریخ گذشته است.مطمئن نیستم ولی ظاهرا ذکر علی 10 درصد؟؟ تخفیف ویژه داشت حقیقتش من خودم هم چارچنگولی موندم تو کار این ذکرعلی؟
يعني تاريخ جديدا چندن Khansariha (226)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - Marksman - 2011-11-05 06:31 PM

همونایی که تو پست بالا گفتم.Khansariha (8)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - masud7 - 2011-11-05 06:44 PM

نقل قول :همونایی که تو پست بالا گفتم.Khansariha (8)
با تخفيف 20 درصد شدن 660 و 700
به به

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - Benjamin_Marauder - 2011-11-05 06:59 PM

با سلام
امروز نمایشگاه بودم
خب طبق صحبت دوستان نمایشگاه با نظم خاصی البته از نوع بی نظمش آغاز شد..تا ساعت حدود 11 همه پشت دربهای بسته بودن و البته حتی بعضی از غرفه داران.........
نمایندگی الماس هم اونجا بود...تفنگهای موجود در نمایشگاه که چندی به دل نمی زد....حتی تو غرفه زوبین هم خبری از آی آر 6 و بلیزارد و.......نبود..فقط ویندی سیتی و یک مدل دیگر پی سی پی های بورس شکار بود...........غرفه های دیگر هم که در خصوص طبیعت گردی و .............یک غرفه بزرگ هم در مورد نخیرها و صیادها و ......غیره بود که ظاهرا کیفت برپائی این غرفه خوب بود ..ولی از اونجائی که تو فکر این جور تفنگها نبودم زیاد تو نخش به قول معروف نرفتم
زاواراسکی هم یک غرفه داشت ..........
یک غرفه هم مخصوص پینت بال بود که به نظرم خیلی خب روش کار شده بود .........یکجورائی ادم حوس می کرد بره با دوستان Khansariha (214)

قیمتها بنظرم چیز جالبی نبود....تخفیف رو حدود 10% در نظر گرفته بودن......ولی کلا توقع از یک نمایشگاه شکار اینه که جنسهائی که دنبالشی حداقل تو این نمایشگاه پیداش پکنی!!!!......ولی حتی دنبال کیف حمل سلاح بودم..فقط دو تا غرفه داشتن و قیمتها هم با بازار فرقی نداشت هیچ!! حتی بنظرم تو بازار قیمت مناسبت تر میشد پیدا کرد..چه برسه به جنس نایاب یا ساچمه خیلی عالی و از این جور افسانه ها!!
یک غرفه جالب توجه : تور و شکار در آفریقا (یوسفی) ..اونم با گارانتی....می برنت آقریقا...سلاح و همه چیز در اختیارت...جواز شکار هر حیوان هم فرق می کنه..ما اونجا حساب کردیم..یک غزال بخواهی اونجا شکار کنی حدود 4 میلیون با خرج رفت و برگشت در میاد...........ولی بنظر من خیلی خاطره انگیزه !!!

در کل من به این نمایشگاه نمره 30 از 100 میدهم......شاید هم من توقعم بالاست چون با نمایشگاهای خارجی دارم مقایسش می کنم و شاید هم این یک واقعیت تلخ در مورد وضعیت نمایشگاههای داخل کشوره بخصوص در خصوص حرفه شکار و تیراندازی...!!!