شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نمایشگاه تیراندازی و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: نمایشگاه تیراندازی و شکار (/showthread.php?tid=588)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - saeedaria - 2011-11-03 07:58 AM

با سلام
از اونجا که روز دوشنبه تعطیل هست و اکثر دوستان میتونن از شهرستانها هم خودشون رو برسونن،من و باقی کارمندان پرمشغله که فکر کنم همین دوشنبه بتونیم حضور به هم برسانیم.به نظرم قرار ملاقات دسته جمعی این روز باشه.
مسیح جان اگر یادتون باشه نمایشگاه قبلی روز اولش اکثرا تازه در حال چیدن غرفه ها بودن.انگار فراموش کردین اینجا ایرانه،کشور دقیقه نودی ها.خخخخخخخخخخخ
خلاصه اینو گفتم که یه موقع تو ذوقتون نخوره.البته بگم این از تجربه پارسال بود.امیدوارم از اون تجربه درس گرفته باشن و امسال مدیریت بهتری داشته باشن.

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - esmaeil1356 - 2011-11-03 09:36 AM

(2011-11-03 07:58 AM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
از اونجا که روز دوشنبه تعطیل هست و اکثر دوستان میتونن از شهرستانها هم خودشون رو برسونن،من و باقی کارمندان پرمشغله که فکر کنم همین دوشنبه بتونیم حضور به هم برسانیم.به نظرم قرار ملاقات دسته جمعی این روز باشه.
مسیح جان اگر یادتون باشه نمایشگاه قبلی روز اولش اکثرا تازه در حال چیدن غرفه ها بودن.انگار فراموش کردین اینجا ایرانه،کشور دقیقه نودی ها.خخخخخخخخخخخ
خلاصه اینو گفتم که یه موقع تو ذوقتون نخوره.البته بگم این از تجربه پارسال بود.امیدوارم از اون تجربه درس گرفته باشن و امسال مدیریت بهتری داشته باشن.
من هم با نظر سعيد موافقم تجربه پارسال ميگه روز اول هنوز خود غرفه دارها هم سروسامون ندارن و به نظر من هم روز دوشنبه بهترين گزينه هست براي ديدن نمايشگاه و جمع شدن دوستان و البته بهترين گزينه همانطور كه سعيد گفت براي كارمندان ( مثل خودم ) باز هم اگه دوستان زودتر رفتن گزارش يادشون نره

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - morteza - 2011-11-03 10:11 AM

سلام ،شانس بد من یه ماموریت دارم که از شنبه تا دوشنبه است . ولی دوستانی که مایل به خرید هستند روز آخر یعنی سه شنبه را از دست ندهند چون تو نمایشگاه هائی که فروش ندارندمعمولا روز آخر میتونن اجناس نمایشی را بفروشند و میشه خریدهای خوبی را انجام داد . سه شنبه میبینمتون.Khansariha (8)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - نظري - 2011-11-03 10:22 AM

احتمالا ما اكيپ بچه هاي همدان هم دوشنبه بيايم( من و آقا فواد و آقا رضا و آقا احمد) Khansariha (8)

اميدوارم همه دوستان عزيز رو از نزديك ببينيم Khansariha (8)

همچنين اميدوارم نمايشگاه پر باري باشه و وسايل با كيفيت و با قيمت خوبي ارائه بشه Khansariha (8)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - sohrab30 - 2011-11-03 12:53 PM

دوستان بنده هم شنبه در خدمت دوستان هستم خوشحال میشم عزیزان رو از نزدیک ملاقات کنم!Khansariha (8)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - abbasi - 2011-11-03 10:57 PM

دوستان منم که از خدامه بیام ولی شرمنده همتون شدم ، بابام اومده تهران و مغازه رو به من سپرده ..........
ولی دوستانی که روز اول و دوم میرن آمار بگیرن قیمت اسلحه و دوربینارو بگن که اگه مناسب بود زحمت بهشون بدیم ...
خدارو خوش نمیاد اینهمه راه برن اونجا و بی زحمت ما برگردن ....Khansariha (8)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - camel_60 - 2011-11-04 12:56 PM

(2011-11-02 05:14 PM)faraz_diana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضمن تشکر از کاربر searcher به خاطر راهنماییهای مفیدشون,دوستان اگه میشه لطف کنن و روز شنبه یک لیست جامعی از قیمت تفنگهایی که تو نمایشگاه عرضه میشه رو اینجا قرار بدن مخصوصا قیمت تفنگهای اوانیکس و سوماترا(سام یانگ) ,تا بچه های شهرستانی که قصد خرید تفنگ رو دارن اگه قیمت مناسب بود بیان و از نمایشگاه خریدهاشونو انجام بدن.Khansariha (8)

(2011-11-03 10:57 PM)abbasi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان منم که از خدامه بیام ولی شرمنده همتون شدم ، بابام اومده تهران و مغازه رو به من سپرده ..........
ولی دوستانی که روز اول و دوم میرن آمار بگیرن قیمت اسلحه و دوربینارو بگن که اگه مناسب بود زحمت بهشون بدیم ...
خدارو خوش نمیاد اینهمه راه برن اونجا و بی زحمت ما برگردن ....Khansariha (8)

با نظر این دو عزیز خیلی موافقممممممم Khansariha (48)

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - ckerico - 2011-11-04 05:26 PM

با سلام خدمت دوستان
دوستان از اعضای این سایت که در نمایشگاه شرکت میکنند چطور میخواند همدیگرو پیدا کنند ، بگذریم از عده ای که با هم دوستند و شماره تل همو دارند ! یه راه بگید تا لااقل بقیه هم اگه مایل باشند در نمایشگاه با بقیه اعضای سایت آشنا بشوند . مثلا یه جای مشخصی در نمایشگاه یا اینکه تلفن بدند با روز حضور در نمایشگاه یا از طریق دیگه .
فکر کنم دیدن و آشنا شدن و دوست پیدا کردن بهتر از اینه که بیاییم واز کنار هم بدون هیچ چیزی رد بشیمو بریم .!!!
با تشکر

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - taktirandaz - 2011-11-04 06:04 PM

تلویزیون تبلیغات نمایشگاه رو پخش کرده ظاهرا امسال جدیتر از پارسال است زمان اونهم 14-17 آبان

RE: نمایشگاه تیراندازی و شکار - searcher - 2011-11-04 06:25 PM

(2011-11-02 04:15 PM)searcher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان عزیز
امیدوارم همه خوب و خوش باشید
دوستان این نمایشگاه شکار و تیراندازی امسال از تاریخ شنبه 14 تا سه شنبه 17 آبان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران واقع در بزرگراه مدرس بعد از پل پارک وی برگزار میشه و اینم نقشه تهران :
[تصویر: 1.jpg]
برای دوستانی که خودشون ماشین میارن:
اول بگم که همیشه یک مسیر خاص لزوما بهترین مسیر نیست
بهترین مسیر خلوت ترین مسیره ، برای همین میتونید وضعیت آنلاین ترافیک خیابانهای تهران رو توی این لینک ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این لینکهر 5 دقیقه آپدیت میشه و با موبایل هم به راحتی میتونید لینکو باز کنید
مسیرهای پیشنهادی(دوستان توجه کنید که آدرسهایی رو نوشتم که دقیقا در تابلوهای راهنمای شهری نوشته):

1*** اگر از سمت کرج وارد تهران بشید مسیر پیشنهادی :بزرگراه همت - چمران شمال - خیابان سئول - نمایشگاه بین المللی

2*** برای دوستانی که از سمت قم وارد میشن :ادامه اتوبان قم تا تقاطع با بزرگراه آزادگان - گردش به چپ و ادامه مسیر تا ورود به بزرگراه شهید تندگویان - بزرگراه نواب (یه خورده وسطاش حد فاصل خیابان آزادی شلوغه) - بزرگراه چمران - خیابان سئول - نمایشگاه بین المللی

3*** برای دوستانی که از سمت ساوه هم وارد میشن همون مسیر قم خوبه(فقط توی بزرگراه آزادگان مواظب باشید چون خیلی درب و داغونه)

4*** دوستانی که از سمت جاده هراز یا فیروزکوه وارد میشن :بزرگراه بابایی - بزرگراه صدر - بزرگراه مدرس - پارکینگ شمالی نمایشگاه بین المللی

5*** کسانی که از سمت جاده مشهد وارد تهران میشن : بزرگراه بسیج - بزرگراه شهید باقری - بزرگراه شهید همت - بزرگراه مدرس - پارکینگ شمالی نمایشگاه بین المللی

اما دوستانی که میخواهند از مترو استفاده کنند از هر جا که سوار شدن باید بیان توی خط یک (رنگ قرمز به سمت تجریش) و در ایستگاه قیطریه پیاده بشن و با اتوبوس یا تاکسی بیان نمایشگاه بین المللی(در ایستگاه قیطریه پایانه اتوبوس و تاکسی وجود داره) - کرایه تاکسی این مسیر پارسال 600 تومن بوده امسال دیگه حداکثر هزار تومن هستش

خب دوستان اینم از آدرسها . دیگه ببینم کی بهانه میاره که آدرس بلد نبودم نیامدم خخخخخخخخ
اینم لینک نقشه تهران
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر کسی گم شد با 110 تماس بگیره خخخخخخخخ البته به قول یه بزرگی : "آدم هیچوقت تو مملکت خودش گم نمیشه"

ضمنا پیشنهاد میکنم خبر زمان نمایشگاه رو مدیران عزیز در سردر سایت قرار بدن شاید کسی باشه که این تاپیکو نخونده باشه
دوستان پیشنهاد دیگه هم اینه که عزیزانی که میخوان قرار و مدار برای نمایشگاه بزارن یک تاپیک جداگانه درست کنن و اینجا چیزی ننویسن تا این تاپیک فقط اخبار نمایشگاه رو پوشش بده و بیخودی شلوغ نشه
به امید دیدار همه دوستان در نمایشگاه امسال مخصوصا مسیح و جاوید و سعید آریای عزیز
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

سلام دوباره
دوستان دو تا نکته رو یادم رفت بگم
1 - نمایشگاه سه تا پارکینگ داره که دو تا پارکینگ غربی و جنوبی ورودیش از خیابان سئول هستش و پارکینگ شمالی ورودیش در مسیر شرق به غرب بزرگراه مدرس(روبروی نمایشگاه هست)- توضیح اینکه مبلغ دریافتی برای ورودی پارکینگ شمالی که طبقاتی هست 1000 تومن میباشد و بقیه رو هم نمیدونم.
2 - ورودی نمایشگاه برای دانشجویان با ارائه کارت دانشجوئی مجانی و برای بقیه هزار تومن میباشد.
باز هم از مدیران سایت خواهش میکنم خبر نمایشگاه رو در سردر سایت قرار بدن(مثلا جای حمله سایبری دو روز !!! پیش) تا اطلاع رسانی بهتر صورت بگیره

ضمنا این نقشه نمایشگاهه:

به امید دیدار دوستان در نمایشگاه
Khansariha (256)Khansariha (256)
Khansariha (256)