شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از بنجامین مارادور - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده بنجامين Benjamin products (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=80)
+---- موضوع: تجربیات از بنجامین مارادور (/showthread.php?tid=587)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - jango - 2015-05-24 02:33 PM

دوستان بنجامین عالیه شاید بند سلاح دووم رو بنجامین انتخواب کنم دیشب تو وتیوب دیدم که با مارادور طرف یک شلیک از دست نداد تو 100 متر با استفاده از جدولش دوربینو تنظیم شلیک و ی شکار زد راحت بای رنجر فایندر و ی جدول مصافتو تنظیم دور بین هرتیری که شلیک میکرد بار اول به هدف میخورد ....بند اطلاعی از قیمتش ندارم الان چقدر شده؟Khansariha (8)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - ziaeianho - 2015-05-24 08:45 PM

دوست من (chia) لزومی نیست که این برگه رو داشته باشید Khansariha (256)
اگر هم که نیاز دارید کلانتری اسلحه رو ظبط میکنه و شما رو به دادگاه معرفی میکنن دادگاه از کلانتری میخواد که اسلحه رو به اداره اگاهی به همراه شما بفرستن تا کارشناسی بشه و جواب کارشناسی رو به کلانتری میدن سلاح ازاد میشه و حکم منع تعقیب صادر میشه کلا دو روز طول میکشه Khansariha (8)
در خصوص ضربه به سلاح من فاکتور خرید را به رییس کلانتری نشون دادم وقتی مبلغ رو دید ازش خواستم مواظب باشن در صورت خط و خش من خسارت میگیرم و اون هم مثل بچه اش ازش نگهداری کرد تو اسلحه خونه در کنار کلاش و ژ۳Khansariha (214)
دوست من (jango) Khansariha (8)
مارادور الان ۴۵۰۰ هزاز تومانه با این مبلغ میتونی یک سلاح ریگلاتور دار که دقت بالاتری در فواصل بالا تر دارد داشته باشی تازه از این مبلغ کمتر هم هست Khansariha (219)حتما با کاربرانی که این سلاح رو داشتن مشورت کن قبل از تهیه سلاح .
این سلاح بی عیب هم نیست خصوصا با این مبلغ Khansariha (256)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - ziaeianho - 2015-05-24 10:00 PM

معذرت مبلغ مارادور ۴۵۰۰۰۰۰ تومان هستKhansariha (8)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - davoodheadari - 2015-09-14 01:27 PM

با سلام خدمت اساتید .من قصد خرید یک بنجامین رو دارم .باتوجه به قدرت pcp بنجامین حدود30 زول ایا میشه با تیونیگ قدرت رو به 50 وبالاتر رساند یا خیر ؟بنده یک تلمبه 200 بار جوفینگ دارم که طرح بنجامین هست با کوپلینگ بنجامین قابلیت شارز این سلاح رادارد؟چون برای شکار میخوام تفنگ دیگه ای مد نظرم نیست به همین دلیل میخوام بدانم مدل دیسکاوری یا مارادور قابلیت تیونیگ وافزایش قدرت روبه بالاتر از50 زول دارند یا خیر؟وادرس شخصی که اینکاررو انجام میده اگرتوی همین سایت باشه که چه بهتر میخوام .لطفا دوستانیکه از این نوع(دیسکاوری یا مارادور) بنجامین دارند تجربه دارند پاسخ بدهند ..ممنون وسپاسگذارم

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - saheb - 2015-09-14 01:45 PM

چه کاریه ۱۰۰ تومن بزارید روش یه bsa R10 بگیرید بالانس عالی زیبایی فوق‌العاده قدرت و تعداد شات بیشتر از مارادور و اینا رو بیخیال اون رگولاتور داره و سلاح مسابقه هست.....
قیمت R10 حدود ۱۲۰۰ دلاره و مارادور ۵۲۰ دلاره..این کجا و آن کجا ولی قیمتشون تو ایران یکیه!!! خلاصه بگم اصلا خریدن مارادور نو عاقلانه نیست..جز اینکه دلیل خاصی داشته باشه مثلا برای کلکسیون باشه یا طرف عشقش بکشه پولشو دور بریزه...
یه مشکل دیگه اینه مارادور شانسی هست یکی خوب درمیاد یکی بد ، امکان داره ۴/۵ تومن پول بدین بعد صبح تا شب جلوی کرنوگراف بشینید دو بسته جی‌اسبی شلیک کنید تا تنظیم بشه
مارادور رو میشه تیونینگ قدرت کرد ولی سیلندرش کوچیکه تعداد شات خیلی پایین میاد. قدرت بالا میخواین اوانیکس بگیرین مثل ویندی سیتی
دیسکاوری رو هم دست نزنید بهتره خودش روی بهترین حالت قرار داره و با توجه به اینکه فشار کاریش ۱۳۷ باره ، افزایش قدرت امکان نداره. ۵ شات ۴۵ ژولی مثلا چه فایده داره
با هر تلنبه ای هم میشه هر تفنگی رو شارژ کرد فقط رابط ها باید باشن

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - davoodheadari - 2015-09-14 02:13 PM

(2015-09-14 01:45 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه کاریه ۱۰۰ تومن بزارید روش یه bsa R10 بگیرید بالانس عالی زیبایی فوق‌العاده قدرت و تعداد شات بیشتر از مارادور و اینا رو بیخیال اون رگولاتور داره و سلاح مسابقه هست.....
قیمت R10 حدود ۱۲۰۰ دلاره و مارادور ۵۲۰ دلاره..این کجا و آن کجا ولی قیمتشون تو ایران یکیه!!! خلاصه بگم اصلا خریدن مارادور نو عاقلانه نیست..جز اینکه دلیل خاصی داشته باشه مثلا برای کلکسیون باشه یا طرف عشقش بکشه پولشو دور بریزه...
یه مشکل دیگه اینه مارادور شانسی هست یکی خوب درمیاد یکی بد ، امکان داره ۴/۵ تومن پول بدین بعد صبح تا شب جلوی کرنوگراف بشینید دو بسته جی‌اسبی شلیک کنید تا تنظیم بشه
مارادور رو میشه تیونینگ قدرت کرد ولی سیلندرش کوچیکه تعداد شات خیلی پایین میاد. قدرت بالا میخواین اوانیکس بگیرین مثل ویندی سیتی
دیسکاوری رو هم دست نزنید بهتره خودش روی بهترین حالت قرار داره و با توجه به اینکه فشار کاریش ۱۳۷ باره ، افزایش قدرت امکان نداره. ۵ شات ۴۵ ژولی مثلا چه فایده داره
با هر تلنبه ای هم میشه هر تفنگی رو شارژ کرد فقط رابط ها باید باشن
سلام ممنون از پاسخ شما ولی من اکبند نمیخرم کارکرده دست یک بنده خدایی بوده میخواد بفروشه .من خودم at44 میخواستم بخرم که اینودیدم حالا نمیدونم مدل دیسکاوری هست یا مارادور پس نظر شما در هر2 مدل همین است؟

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - royall - 2015-09-14 02:13 PM

(2015-09-14 01:27 PM)davoodheadari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید .من قصد خرید یک بنجامین رو دارم .باتوجه به قدرت pcp بنجامین حدود30 زول ایا میشه با تیونیگ قدرت رو به 50 وبالاتر رساند یا خیر ؟بنده یک تلمبه 200 بار جوفینگ دارم که طرح بنجامین هست با کوپلینگ بنجامین قابلیت شارز این سلاح رادارد؟چون برای شکار میخوام تفنگ دیگه ای مد نظرم نیست به همین دلیل میخوام بدانم مدل دیسکاوری یا مارادور قابلیت تیونیگ وافزایش قدرت روبه بالاتر از50 زول دارند یا خیر؟وادرس شخصی که اینکاررو انجام میده اگرتوی همین سایت باشه که چه بهتر میخوام .لطفا دوستانیکه از این نوع(دیسکاوری یا مارادور) بنجامین دارند تجربه دارند پاسخ بدهند ..ممنون وسپاسگذارم

ببینید دوست عزیز من مارادور داشتم و تجربه ی استفاده از این تفنگ رو دارم
تاکید میکنم در انتخابتون تجدید نظر کنید مارادور با این قیمت داخل ایران اصلا ارزش خرید نداره
اگر دنبال قدرت بالا هستید با همین پول میتونید محصولات اوانیکس رو تهیه کنید
اگر به دنبال دقت هستید بازم انتخاب های منطقی تر از مارادور وجود داره

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - saheb - 2015-09-15 01:26 AM

davoodheadari
[/quote' نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنون از پاسخ شما ولی من اکبند نمیخرم کارکرده دست یک بنده خدایی بوده میخواد بفروشه .من خودم at44 میخواستم بخرم که اینودیدم حالا نمیدونم مدل دیسکاوری هست یا مارادور پس نظر شما در هر2 مدل همین است؟

مارادور تا دیسکاوری خیلی فرقه....هر دو دست دوم ارزششون بیشتر نو هست البته به شرطی که تمیز باشه. مارادور دست دوم حدود ۲۳۰۰-۲۵۰۰ باشه و دیسکاوری ۱۳۰۰-۱۵۰۰

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - ziaeianho - 2015-10-12 08:19 PM

امروز فرصتی شد که بعد از تنظیمات مارادور یه کرنوی ۲۰ شاتی ازش بگیرم
۲۵۲.۱
۲۵۱.۷
۲۵۳.۷
۲۵۳.۵
۲۵۳.۱
۲۵۲.۱
۲۵۳.۱
۲۵۳.۱
۲۵۳.۰
۲۵۳.۶
....................
۲۵۳.۷
۲۵۲.۰
۲۵۳.۲
۲۵۳.۵
۲۵۳.۸
۲۵۱.۹
۲۵۲.۳
۲۵۳.۰
۲۵۳.۵
۲۵۳.۷
به ساچمه ها نیاز داشتم دیگه ادامه ندادم خخخخ
ان شاالله یه گروپ هم میگیرم در اولین فرصت Khansariha (8)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - garshasb - 2015-10-13 12:39 AM

حسین اقا بلاخره مارادور از بیمارستان اومد بیرون، خخخخخ
شاتاش خیلی خوب شده ، دلیل اذیت کردنشو قبل از رگوله کردن فهمیدی؟ برا منم سوال شده؟ توضیحشون چی بود؟