شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از بنجامین مارادور - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده بنجامين Benjamin products (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=80)
+---- موضوع: تجربیات از بنجامین مارادور (/showthread.php?tid=587)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - ALIANA-54-T06 - 2013-04-27 09:46 AM

نه رضا جان این مارادور قبل از رسیدن به دست آقا حمید دچار تغییراتی در تنظیم توسط صاحبان قبلیش شده بود و شاتهای آن کمی نامنظم بود لذا آقا حمید برآن بود که اگر قابل تنظیم بهتری نیست لااقل به حالت استاندارد و کارخانه اش برگرده که خدارا شکر این کار با زحمات و همکاری دوستان موفق از آب درآمد و درنتیجه نسبت به قبل شاتهای بهتر و منظمی پیدا کرد . Khansariha (256)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - old.hunter - 2013-04-27 09:51 AM

تشكر و خسته نباشيد ويژه خدمت شما و تمامي عزيزاني كه
در اين راه شما رو ياري كردن Khansariha (8)
فكر كنم الان با ساچمه کراسمن هالو پوینت بتونه گروپ خيلي بهتري بده
يا با ساچمه jsb16 گرين
بنده بي صبرانه منتظر هستم Khansariha (8)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - hamidhakami - 2013-04-27 09:55 AM

آقا عبدالله عزیز سلام. به روی چشم در فرصت مناسب حتما اقدام به این کار میکنم و چند مدل ساچمه رو که دارم تست میکنم.

کمک - theanimal - 2013-06-08 09:12 PM

درود
امروز اومدم یه گروپ بگیرم با ساچمه پرومگنوم
تیر اول رو زدم.اومدم تفنگ رو دوباره مسلح کنم این لیورش(گلنگدنش) دیگه جا نرفت.و خشاب هم بیرون نمیاد!
و طی درگیری که بین من و مارادوی عزیز پیش اومد عدد خشاب روی 3 رفت!یعنی بنظرم دو تیره گردید.
از دوستان کسی با این مشکل مواجه شده تا حالا؟
چیکار کنم من!

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - MMax - 2013-06-08 09:36 PM

دوستان، بنجامین مارادورهای موجود در ایران ساخت آمریکاست یا تحت لیسانس آمریکا در کشور دیگری تولید شدن؟

RE: کمک - ALIANA-54-T06 - 2013-06-08 10:03 PM

(2013-06-08 09:12 PM)theanimal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
تیر اول رو زدم.اومدم تفنگ رو دوباره مسلح کنم این لیورش(گلنگدنش) دیگه جا نرفت.و خشاب هم بیرون نمیاد!
و طی درگیری که بین من و مارادوی عزیز پیش اومد عدد خشاب روی 3 رفت!یعنی بنظرم دو تیره گردید.
چیکار کنم من!
دوتیر اگر رفته داخل لوله که میشود با شلیک ازش رها شد البت بهتره قبل از ورود مجدد گلن خشاب را دربیاورید تا تیر بعدی هم وارد نشود
اما گاهی موارد مشابه دیگه ای میافتد مثلا هفته قبل جلوی چشم خودمون تفنگ مارادور یکی از دوستان این مشکل براش پیش اومد Khansariha (214)
اما دلیل
وقتی که خشاب به ساچمه آخری میرسد یعنی نمره 10 ضامن خشاب اجازه ورود مجدد گلن را نمیده و اگر در این نمره حرکت گلن ناقص باشد و ساچمه بطور کامل وارد لوله نشود در این صورت نیمی از بدنه ساچمه داخل لوله و نیمی هم در لبه خشاب جا مانده و گلن هم بخاطر آخرین مرحله خشاب اجازه ورود به لوله را ندارد تا کار جا بردن ساچمه را تمام کند و لذا خشاب و گلن گیر میکند این مورد زیاد پیش میاد.
اما راه حل اگر با سرپائینی نگه داشتن لوله و حرکت لرزش خشاب ساچمه جدا نشد بهتر اینه که دیگه فشار نیاورید چون ساچمه له میشود و راهکار بهتر اینه که با فرستادن سیمی به داخل لوله ساچمه را به داخل خشاب برگردونید . فعلا Khansariha (256)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - nobody2000 - 2013-06-08 10:09 PM

(2013-06-08 09:36 PM)MMax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان، بنجامین مارادورهای موجود در ایران ساخت آمریکاست یا تحت لیسانس آمریکا در کشور دیگری تولید شدن؟

بطور کلی همه مارادورها ساخت آمریکا هست .

RE: کمک - theanimal - 2013-06-08 10:27 PM

(2013-06-08 10:03 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-08 09:12 PM)theanimal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
چیکار کنم من!
دوتیر اگر رفته داخل لوله که میشود با شلیک ازش رها شد البت بهتره قبل از ورود مجدد گلن خشاب را دربیاورید تا تیر بعدی هم وارد نشود
اما گاهی موارد مشابه دیگه ای میافتد مثلا هفته قبل جلوی چشم خودمون تفنگ مارادور یکی از دوستان این مشکل براش پیش اومد Khansariha (214)
اما دلیل
وقتی که خشاب به ساچمه آخری میرسد یعنی نمره 10 ضامن خشاب اجازه ورود مجدد گلن را نمیده و اگر در این نمره حرکت گلن ناقص باشد و ساچمه بطور کامل وارد لوله نشود در این صورت نیمی از بدنه ساچمه داخل لوله و نیمی هم در لبه خشاب جا مانده و گلن هم بخاطر آخرین مرحله خشاب اجازه ورود به لوله را ندارد تا کار جا بردن ساچمه را تمام کند و لذا خشاب و گلن گیر میکند این مورد زیاد پیش میاد.
اما راه حل اگر با سرپائینی نگه داشتن لوله و حرکت لرزش خشاب ساچمه جدا نشد بهتر اینه که دیگه فشار نیاورید چون ساچمه له میشود و راهکار بهتر اینه که با فرستادن سیمی به داخل لوله ساچمه را به داخل خشاب برگردونید . فعلا Khansariha (256)
با درود فراوان خدمت علی آقا گل
طبق دستور شما سر لوله رو بسمت پایین گرفتم و با ته پیچگوشتی به آرامی به خشاب ضربه زدم.
که خوشبختانه خشاب بیرون آمد.
حالا جالب اینجاست که یک ساچمه پرومگنوم در جهت خلاف لوله دیده میشه!یعنی تو لوله نرفته بسمت گلنگدن کشیده شده!
علتش چی میتونه باشه؟

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - mohsen1982 - 2013-06-08 10:30 PM

اما راه حل اگر با سرپائینی نگه داشتن لوله و حرکت لرزش خشاب ساچمه جدا نشد بهتر اینه که دیگه فشار نیاورید چون ساچمه له میشود و راهکار بهتر اینه که دو عدد پیچ آلنی لوله را باز کنید (کمی شل کنید) و لوله را کمی حدود نیم سانت به جلو بکشید در این حالت ساچمه به همرا لوله کمی جلوتر رفته وخشاب براحتی درمیاد .

اقا پیشنهاد میکنم اینکار و نکنید جون لوله فقط به اون دو تا پیچ وصل نیست واز زیر به قطعه الومینومی انتقال هوا هم وصله اگه زیاد اون و بکشید ممکنه اسیب ببینه و کج بشه
تو این موارد اگه شما دیدی گلن خیلی راحت رفت عقب بدون یه بار مسلح کردی و گلن و دیگه جلو نبر اول خشاب و دربیار بعد گلن وببر جلو و بدون خشاب شلیک کن اگه خشاب تو جاش گیر کرد گلن و کامل ببر عقب ویکم که با خشاب بازی کنی سر ساچمه از تو لول میاد بیرون چون دامنه اش تو خشابه سرش تو لوله و با تکون دادن معمولا ازاد میشه اگه دیگه نشد باید دو تا پیچ روی کپ وباز کنی تا قطعه متصل به لول جدا بشه بعد وتا الن روی لول وباز کنی تا لول حرکت کنه

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - theanimal - 2013-06-08 10:35 PM

اینم عکس مصیبت وارده خخخخخخخ
[تصویر: 13707182461.jpg]