شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از بنجامین مارادور - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده بنجامين Benjamin products (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=80)
+---- موضوع: تجربیات از بنجامین مارادور (/showthread.php?tid=587)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - kingpaco - 2012-12-14 07:56 PM

احسان جان با SOHEIL-GUNSMITH هماهنگ کن . به ایشون پیام خصوصی بده Khansariha (8)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - morteza - 2012-12-15 10:30 AM

سهیل جان ولی بعضی از قطعات فکر میکنم ساخت دستان توانای چینیها میباشد, در مورد قنداق که تقریبا مطمئنم.Khansariha (214)Khansariha (256)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - masih.hunter - 2012-12-15 11:26 AM

سلام مرتضی جان ممنونم از شما واز صداقت شما .Khansariha (8) دوستان توجه کنید اقا مرتضی متخصص و تکنسین تعمیرکار تجهیزات پزشکی هستن ایشون برای من 1 استاد هستن بسیار فنی و حرفه ای

و خودشون هم مارادور دارن و هم دیسکاوری باتوجه به کیفیت جنس و ظریفکاریریها به این نتیجه رسیدن منهم همیشه اینو گفتم نه پدرکشتگی با مارادور داریم و نه اسیبی ازش دیدیم ولی اگه این موضوع رو من مطرح کنم خیلیها جبهه میگرن که اقا چرا و....... به هرصورت از شما مرتضی جان بخاطر صداقت و برخورد نکردن تعصبی سپاسگذارم . Khansariha (8)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - mghazall - 2012-12-28 06:50 PM

salam dostan mishe ye nafar lotf kone shomare agha masih ro baram sms kone vaghean mamnon misham.akhe donbale ye marador migardam in shomare man hast 09178012753 mohammad reza

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-12-28 08:53 PM

دوست عزیز جای پست شما اینجا نیست
شما لطفا به خود اقاق مسیح پیام خصوصی بدید تا شمارشون رو براتون ارسال کنند
حبیب جان فصل شکار هست وخبری از هنر نمایی ماری شما نیستKhansariha (226)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - kingpaco - 2012-12-29 07:56 PM

سلام سهیل جان ارادتمندیم داداشKhansariha (8)
سهیل جان قربونت برم از بس تصاویر شکار تو تاپیک گذاشتم عده ای از دوستان ماری بنده رو بعنوان عامل تهدید کننده حیات وحش معرفی کردند و در خصوصی خود بنده حقیر رو هم مورد لطف فراوان قرار دادند Khansariha (352)

ولی تا اونجا که خاطرم مونده یه بنده خدایی قرار بود قدرت ماری خودشو به 30 ژول تقلیل بده و از شرح ماجرا آمار کلی بده و خیلی چیزای دیگه Khansariha (215)
لینک چندتا از تصاویر ارسالی بنده رو اینجا جمع آروی میکنم با اجازه Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعلاوه کلی شکار دیگه که از ارسال تصاویر بدلایلی منصرف شدم Khansariha (8)
ارادتمند شما Khansariha (8)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - THUNDER - 2012-12-29 08:19 PM

حبیب جون مگه اون عده دروغ گفتن؟ خخخـ!
اگر قدرتش بشه 30 ژول خیلی خوبه اینجوری کلی توی باد صرفه جویی میشه!
حالا اون بنده خدا که خیلی واسمون عزیزه چجوری قراره این کار رو بکنه؟

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - kingpaco - 2012-12-29 08:34 PM

سید جان مارادور براحتی قابل تنظیمه Khansariha (399)
بوسیله امکاناتی که خود کراسمن در والو و فشارشکن و چکش در اختیار قرار داده میتونید قدرت سلاح رو کم یا زیاد کنید
البته به تست ازمون و خطا نیاز داره و تجربه بعلاوه کرنوگراف که این دوست عزیز در اختیار دارن Khansariha (215)
قرار شد ایشون انجام بدن که من شدیدا منتظرم چون فصل شکار داره تموم میشه و 30 ژول کاملا کفایت میکنه(حتی برای شکار)Khansariha (8)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-12-29 10:30 PM

خخخخخخخخ
حبیب جان
30 زول انجام شد
تعدا شات هم خوبه
اما چند وقت قبل تو بیابون به مشکل کاهش قدرت در فواصل بالا برخوردم انقد شاکی شدم که باز رفتم تو نخ 40 تا فصل شکار بگذره بعد دوباره بشم 30Khansariha (8)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - masih.hunter - 2012-12-30 12:50 AM

اقا حبیب باتوجه به تستی که من کردم دست به تنظیمات کارخونه نزنید . Khansariha (8)