شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از بنجامین مارادور - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده بنجامين Benjamin products (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=80)
+---- موضوع: تجربیات از بنجامین مارادور (/showthread.php?tid=587)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - arash1324 - 2012-10-13 12:22 PM

اره امير جان من هم با نظر شما موافقم . مگه اينهايي كه الان تو ايران هست خودشون بال در آوردن اومدن . كار نشد نداره . بنجامين از آمريكا كه مخالف 100% ارسال جنس به ايران هست وجود داره . من به اينكه نميشه آورد اعتقاد ندارم . شايد مسير آوردنش از مسير مستقيم اومدن يكم طولاني تر باشه ولي انجام ميشه Khansariha (8)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-13 12:50 PM

همونطور كه دوستان گفتند بهترين دوربينها براي اين تفنگ و البته طيف بسيار وسيعي از تفنگهاي ديگه همون 4-16 ليپرز يا سنتر پوينت هست
البته من خودم سنتر رو به خاطر دهانه 40 بيشتر ميپسندم

امير جان دوربين با دهانه 56 حتما بايد با پايه 2 تكه بلند نصب بشه

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - nobody2000 - 2012-10-13 01:43 PM

(2012-10-13 12:50 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همونطور كه دوستان گفتند بهترين دوربينها براي اين تفنگ و البته طيف بسيار وسيعي از تفنگهاي ديگه همون 4-16 ليپرز يا سنتر پوينت هست
البته من خودم سنتر رو به خاطر دهانه 40 بيشتر ميپسندم

امير جان دوربين با دهانه 56 حتما بايد با پايه 2 تكه بلند نصب بشه

ممنون سهیل جان
لطفا پایه های زیر را چک کنید و بگید این دو پایه برای دوربین Hawke Sidewinder 30 SF 8-32x56 و این تفنگ مناسب هستند یا خیر :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا ایتنقدر تفاوت قیمتی دارند ؟بنظر شما من همین پایه Leapers را بگیرم خوبه یا ارزش داره پایه Beeman را بگیرم ؟با پول Beeman میشه چند تا Leapers به عنوان یدکی خرید .

ظمنا دوپایه زیر هم چک کنید ببینید برای این تفنگ مناسب هست ؟

در هنگام نصب آیا باید سوراخی در فنداق یا ... ایجاد شود یا حالت گیره ای داره ؟

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - nobody2000 - 2012-10-13 03:22 PM

دوستان برای Benjamin Marauder Air Rifle کالیبر 5.5 کدوم یک از تلمبه های زیر بهتره :

این مدل مگه چی داره که اینقدر گرونتره ؟

از نظر قدرت و حجم مخزن آیا این مدلها تفاوت دارند ؟ (منظورم همان تعداد تلمبه زدن هست)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - kingpaco - 2012-10-13 04:42 PM

امیرجان خدا از زبونت بشنفه Khansariha (8)

اگه بشه با این قیمت اورد که خیلی ارزش داره درضمن باید ابتدا کانالش رو پیدا کنی بعد اقدام به خرید از پیرامید کنی داداش وگرنه ممکنه پولت معلق بمونه تو هوا Khansariha (226)
(اگه بتونم از سایت خارجی تفنگ بخرم جوری که بدستم برسه 3-4 تا تفنگ تو شاخشه مثل وایرخ و ایر ارمز و بی اس ای هانتسمن و ...)
من نگفتم این قیمت بازار ایران رو تایید میکنم فقط یک مقایسه با ارزش ارزی مارادور با نرخ امروز تفنگ نسبت به قیمت ان زمان کردم داداش . همه میدونند اگه کسش بتونه مارادور رو مستقیم وارد کنه دست کم از این مسیری که ما در ایران خرید میکنیم 3 ایستگاه کوتاهتر به دستمون میرسه این یعنی شما به 3 نفر سود نمیدی و مستقیم سرازسر میشه تو جیب مبارک خودت

................................................................................​................................................................................​................................

آقای nobody2000 فکر کنم شما فکر و انرژیتون رو برای خرید خود سلاح بکار بگیرید بهتر باشه داداش
برای دوربین و پایه که در مراحل بعد قرار دارند همین دوربینهای معمولی بازار و پایه 5000 تومنی هم شما رو راضی میکنه داداش نگران نباش

بنده الان امکان خرید دوربین گران قیمت برام مقدور نیست یه دوربین بوشنل معمولی بستم روی مارادور و ازش هم خیلی راضی هستم
البته نمیخوام بگم این دوربین با سنتر یا لیپرز قابل قیاسه ولی فعلا خوبه
لپ مطلب حرف من اینه که شما با یه دوربین زوم 16 تمام نیازهات برطرف میشه و این تفنگ هیچگونه اسیبی به دوربین وارد نمیکنه

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - nobody2000 - 2012-10-13 05:17 PM

(2012-10-13 04:42 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیرجان خدا از زبونت بشنفه Khansariha (8)

اگه بشه با این قیمت اورد که خیلی ارزش داره درضمن باید ابتدا کانالش رو پیدا کنی بعد اقدام به خرید از پیرامید کنی داداش وگرنه ممکنه پولت معلق بمونه تو هوا Khansariha (226)
(اگه بتونم از سایت خارجی تفنگ بخرم جوری که بدستم برسه 3-4 تا تفنگ تو شاخشه مثل وایرخ و ایر ارمز و بی اس ای هانتسمن و ...)
من نگفتم این قیمت بازار ایران رو تایید میکنم فقط یک مقایسه با ارزش ارزی مارادور با نرخ امروز تفنگ نسبت به قیمت ان زمان کردم داداش . همه میدونند اگه کسش بتونه مارادور رو مستقیم وارد کنه دست کم از این مسیری که ما در ایران خرید میکنیم 3 ایستگاه کوتاهتر به دستمون میرسه این یعنی شما به 3 نفر سود نمیدی و مستقیم سرازسر میشه تو جیب مبارک خودت

................................................................................​................................................................................​................................

آقای nobody2000 فکر کنم شما فکر و انرژیتون رو برای خرید خود سلاح بکار بگیرید بهتر باشه داداش
برای دوربین و پایه که در مراحل بعد قرار دارند همین دوربینهای معمولی بازار و پایه 5000 تومنی هم شما رو راضی میکنه داداش نگران نباش

بنده الان امکان خرید دوربین گران قیمت برام مقدور نیست یه دوربین بوشنل معمولی بستم روی مارادور و ازش هم خیلی راضی هستم
البته نمیخوام بگم این دوربین با سنتر یا لیپرز قابل قیاسه ولی فعلا خوبه
لپ مطلب حرف من اینه که شما با یه دوربین زوم 16 تمام نیازهات برطرف میشه و این تفنگ هیچگونه اسیبی به دوربین وارد نمیکنه

سلام - من هم امیر هستم .
ممنون از پاسختون .الان خرید من به 2 گروه تقسیم میشه :

1- اون چیزایی که مسافری میشه آورد که زودتر میتونم انجام بدم مثل خرید ساچمه - دوربین - پایه دوربین - تلمبه - دوپایه و اگر نیاز باشه کرونوگراف (بنظر دوستان نیاز هست ؟ روی ebay قیمت 102 دلار هست)

2-گروه دوم هم میشه تفنگ که 3 راه از خارج ایران وجود داره:

A-از ترکیه بخریم و بدیم یکی برامون بیاره (امروز یکی از دوستان میگفت مغازه های ترکیه خودشون آدم دارند که بعد خرید یه هزینه میگیره و مثلا تهران تحویل میده .میگفتند تضمینی در کار نیست ولی انجام میدهند )

B- خرید از آمریکا و ارسال به ترکیه و بقیه مثل بالا (هزینه ارسال تفنگ خالی از آمریکا به ترکیه137 دلار هست)

C - خرید از آمریکا و ارسال به دبی و از دبی هم بدیم یکی برامون بیاره (هزینه ارسال تفنگ خالی از آمریکا به دبی 137 دلار هست)

همانطور که میبینید هر 3 راه ریسک خودش رو داره و هزینه مخصوص خودش را .

من ترکیه کسی را نمیشناسم .فعلا درحال تحقیق در مورد روش شماره C هستم .

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - kingpaco - 2012-10-13 05:24 PM

امیرجان از اشناییتون خوشبختم به سایت خودتون خوش اومدین
تا اونجا که میدونم ماردور نه ترکیه هست نه دبی
شما این سوالت رو اینجا مطرح کن دوستانی که اشنایی دارند راهنماییتون میکنند

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - nobody2000 - 2012-10-13 06:12 PM

(2012-10-13 05:24 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیرجان از اشناییتون خوشبختم به سایت خودتون خوش اومدین
تا اونجا که میدونم ماردور نه ترکیه هست نه دبی
شما این سوالت رو اینجا مطرح کن دوستانی که اشنایی دارند راهنماییتون میکنند

سلام
ممنون من هم از آشناییتون خوشحالم .در مورد دبی که میدونم موجود نیست و برای همین گفتم از آمریکا به دبی
در مورد ترکیه تا اونجا که میدونم موجود هست (همین سری ای که تا چند روز دیگه وارد بازار میشه از ترکیه میاد)

در مورد معرفی تاپیک هم خیلی ممنون .

در مورد اون تلمبه و پایه دوربین هم خوشحال میشم نظر شما را بدونم .میخوام ببینم اون تفاوت قیمت زیاد در پایه دوربین و تلمبه در چی هست و آیا ارزش این هزینه بیشتر را دارند ؟

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - abbasi - 2012-10-13 06:53 PM

(2012-10-13 03:22 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای Benjamin Marauder Air Rifle کالیبر 5.5 کدوم یک از تلمبه های زیر بهتره :

این مدل مگه چی داره که اینقدر گرونتره ؟

از نظر قدرت و حجم مخزن آیا این مدلها تفاوت دارند ؟ (منظورم همان تعداد تلمبه زدن هست)

دوست عزیز همون مخزن نم گیری که داره باعث اختلاف قیمت شده که برای تلمبه میشه گفت ضروری هست

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - nobody2000 - 2012-10-13 07:58 PM

دوستانی که الان این تفنگ را دارند لطفا اعلام کنند که از چه مارک و مدل تلمبه ای استفاده میکنند ؟