شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از بنجامین مارادور - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده بنجامين Benjamin products (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=80)
+---- موضوع: تجربیات از بنجامین مارادور (/showthread.php?tid=587)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - severus snape - 2011-11-18 08:43 PM

خخخخخخخخخ میبینم که دوستان پی سی پی رو با تفنگ گلوله زنی اشتباه گرفتن من خودم یه والتر 1250 دارم حتی بهترین دوربینی که توی ایران گیر میاد (سواروسکی) هم روش سوار کردم و با ساچمه تی ال اس اما توقع از بادی و پی سی پی ها برای شلیک دقیق در فاصله مثلا 100 متری نمیشه داشت مگه کالیبر بالا تر مثل 6.35 که در ایران ممنوعه به نظرم علت محدودیت برد دقیق این سری تفنگ ها وزن کم ساچمه هست و یکی دیگه استفاده کردن از ساچمه های سربی که در شتاب بالا تغییر شکل میتونن بدن اما در همون کالیبر مثلا کالیبر 22 یا همون خفیف معروف با تفنگ مخصوص خفیف میشه توی 2 برابر این فاصله شلیک دقیقی داشت تجربه ی خودم از کار با پی سی پی و بادی اینه که بیشتر از نهایتا 70 متری نمیشه شلیک دقیق و تضمین شده داشت و فکر میکنم نیاز شما با پی سی پی برآورده نمیشه هرچه قدر هم برند های متفاوتی امتحان کنید فرق آنچنانی نمیکنه با تفنگ های گلوله زنی گروپ نزدیک 2 سانت رو در فواصل بالای 400 متر هم توی اینترنت دیدم گزاشتن اما یه همچین کروپی رو از بادی ها و پی سی پی ها حتی توی 100 متر هم تا حالا ندیدم
پس نظر شخصی من اینه که بهتر برتری رو در سایر خصوصیات برند ها جست و جو کنید چون با این کالیبر ها نتیجه بهتری به دست نمیاد
Khansariha (8)
البته حرف من پنداشت شخصی هست و ممکنه درست نباشه
اگه اشتباه میکنم خوشحال میشم فکرمو اصلاح کنیدKhansariha (8)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - AIRKING - 2011-11-18 10:24 PM

به نظر من هم برد موثر برای شکار با پی سی پی نهایتا 90 متره چون خودم چندین بار توی این وفاصله کبوتر زدم.
اما در خصوص هدف زنی و اهداف ثابت خود بنده توی 180 متری سی دی زدم و اگر اشتباه نکنم و درست یادم مونده باشه یه گروپ 4 تیری به شعاع 4 سانت گرفتم.فکر کنم عمسش توی تصاویر سلاح و گروپ باشه.

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - abbasi - 2011-11-19 02:33 PM

من بامارادور در 100متری شایدم بیشتر کلاغ زدم ... بیچاره ها نمیدونستن از کجا دارن میخورن 4تازدم هر 4تا هم ناکوت شدن ولی دیگه بیشترشو دلم نیومد ....

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - abbasi - 2011-11-19 10:10 PM

داش بیخیال شو ........ اسلحه چیز خوبی نیست . خطر داره :dKhansariha (214)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - david - 2011-11-19 10:28 PM

این عکس والو بنجامین مارادور الومنیوم الیاژی ابکاری شده یا به عبارتی انادایز به کیفیت ساخت دقت کنید [تصویر: 71.jpg] این هم عکس از بالای جای خشاب به کیفیت ساخت ان دقت کنید [تصویر: s2._e084604e_XL.jpg]

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - Don Corleone - 2011-11-20 12:10 AM

اقا هادی خواهشن مراعات کنید.
از نوع برخورد و ادبیات شما شوکه شدم.

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - Ali - 2011-11-20 12:13 AM

اقا هادی لطفا اگه برای این سایت ارزشی قائل نیستید وارد این سایت نشید و پستی نذارید و بحثی هم نکنید...!این حرف شما یه نوع توهین به تمام کاربرای این سایت اعم ازمدیر وغیر مدیر هست.به شخصه از این لحن صحبت شما ناراحت شدم و خواهش دارم اگه واقعا برای شما این سایت و افرادش مهم نیستند تشریف نیارید.اگه هم مهم هستند ممنون میشم در چارچوب احترامات و ادب صحبت کنید.
پستتون رو هم ویرایش نمیکنم تا همه ببینند شمائی که ادعای ادب رو در یه فروم دیگه داری اینجا چطور داری رفتار میکنی!واقعا از یه مدیر ارشد انجمن تخصصی که اینقدر منم منم میکنه بعیده...دوستان معنی آزادی بیان همینه؟شما که میگفتی من جوری مدیریت میکنم که نیاز به ناظم و مدیر نباشه یعنی همین؟الان اینجا ناظم و مدیر نداشته باشه که کم کم ناسزا هم میگین به بقیه...شما اول به طرف مقابل احترام بذار حالا مدیریت هیچ.
معنی تجربیات بنجامین مارادور همینه؟پورنگ جان حالا شما بگو این تاپیک رو کی به حاشیه میکشه؟واقعا از مدیریت سایت خودمون یه تشکر میکنم و خسته نباشید بهشون میگم چون بهشون افتخار میکنم.

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - MEHDI - 2011-11-20 03:28 AM

آقا عرفان دوست عزیزم مگه نت برایه چیه؟؟؟؟؟؟؟
مگه این انجمن و امثالهم برایه چیه؟؟؟؟
من به جرات میگم که خیلی از بچه هایه کار درست این سایت فقط فنری دارن اما چنان نظرات درستی از PCPمیدن که خود PCPداراشم نمیدونن
مگه برایه نظر دادن نیاز به تجربه عملیه؟
یعنی نمیشه کسی از رویه مطالعه و تحقیق نظر بده؟
مگه چند نفر تویه این سایت هم هاتسان داشتن و هم مارادور تا بیان نظر بدن؟
بیشتر دوستان نظرشون از رویه تحقیقات و مطالعه سایتهایه خارجیه
استفاده از تجربه دیگران یه جور امتیازه که این سایت و بقیه سایتها در اختیار ما میزارن
مگه نظراتی که درباره تفنگایه گلوله زنی داده میشه همشون از طریق تجربه خود شخصه؟
34 صفحه از این تاپیک میگذره اما مگه همه اون کسایی که اینجا مطلب دارن مارادور داشتن ؟
حالا به ادبیاتتون کاری ندارم چون مدیران هستند و رسیدگی میکنن
من حرفم اینه که خیلی کسا هستند که هنوز از واقعیت و کارآرایی تفنگ تو دستشون خبر ندارن اما کسی هم هست که بدون داشتن تفنگ تمام جزئیاتشو میدونه
با تمام احترامی که برایه شما و استادایه عزیزم قایلم باید بگم که تا بحال خیلی از نظرات دوستان در مورد سلاح بدون لمس خود سلاح بوده پس همشون اشتباه میگن؟؟؟
نه نمیتونه اینگونه باشه!!!!!!!!!! مطالعه و تحقیق میتونه خلا تجربه عملی رو پر کنه هر چند تجربه عملی هم خودش میتونه مکمل علم باشه
یا علی

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - AIRKING - 2011-11-21 05:20 PM

با سلام.
با توجه به اینکه احساس میکنم یکم تند رفتم و خدا را شاکرم که این قدرت را دارم که با شجاعت اعلام کنم که در بستن تاپیک عجله کردم و عذر خواهی میکنم از همه عزیزان که از این عمل بنده ناراحت و خاطرشون مکدر شد،بدینوسیله و به احترام انبوهی از کاربران متعهد و دوست داشتنی و همچنین تیم محترم مدیریت که قصدشون افزودن اطلاعات خودشون و ما هست این تاپیک مجددا باز گشایی میشه.
به امید روزهایی که به خاطر منافع شخصی پا روی حق و حقیقت نگذاریم .Khansariha (8)

RE: تجربیات از بنجامین مارادور - Benjamin_Marauder - 2011-11-21 06:09 PM

خب به امید خدا این تاپیک هم مجدد باز شد..........ممنون از جلال عزیز Khansariha (8)
از تمامی دوستان تقاضا دارم اگر نسبت به حرفها و مستندهائی که در این تاپیک از این تفنگ گفته میشه ناراضی هستند....در صورتی که می توانند متعادل و بدون هر گونه بی احترامی و تندروی نظرشون رو اعلام کننند.......در ضمن دوستان فراموش نکنید اینجا تاپیک مخصوص بنجامین مارادور است........نه تاپیک مقایسه این تفنگ با تفنگهای دیگر.....پس از مقایسه در این تاپیک بپرهیزید.....با تشکرKhansariha (8)