شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بیوگرافی کامل سلاح ژ 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح ها و تجهیزات نظامی (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: تسلیحات سنگین (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: بیوگرافی کامل سلاح ژ 3 (/showthread.php?tid=579)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: بیوگرافی کامل سلاح ژ 3 - Alirezagach - 2013-04-05 07:31 PM

[تصویر: 13651771485.jpg]

RE: بیوگرافی کامل سلاح ژ 3 - flower - 2013-04-12 05:26 PM

یادش بخیر تو میدون تیر باهاش که شلیک میکردی از دقتش لذت میبردی چون هرجا رو نشونه میگرفتم دقیقا همون جا میخورد
باهاش تو صخره ( فاصله صخره 150 متر ) میزدم از اون فاصله میشد فهمید داره سنگ صخره رو میکنه
واقعا دم آلمانیا گرم در ضمن شکل تپانچه ای ( همون که تو دست قرار میگیره و پشتماشه هست ) شکل و نماد پوتین هیتلر هست

RE: بیوگرافی کامل سلاح ژ 3 - AREF . H . V - 2013-08-14 07:20 AM

سلام به همه دوستان . باهاش شلیک کردم وقتی میگیریش دستت قدرتو احساس میکنی البته قدرت بدون دقت هیچه دقتشم عالیه . لگدی نداره . مشکلش داغ کردن و گیر کردنشه وگرنه سلاح بدی نیست . در مقایسه با کلانش ، ژ۳ یه بازندست .

RE: بیوگرافی کامل سلاح ژ 3 - BurstFire - 2013-08-14 07:51 AM

دوست عزیز ژ3 لگد نداره؟؟؟ تا حالا تیر زدی باهاش؟

RE: بیوگرافی کامل سلاح ژ 3 - baracuda - 2013-08-14 08:38 AM

ژ3 رو هرجور بگیری آخرش میزنه زیر فک و گونه آدم بیا و ببین میدون تیر که میرفتیم 50% بچه ها زیر چشمشون بادمجون سبز میکرد لگد داره اندازه...

RE: بیوگرافی کامل سلاح ژ 3 - Marksman - 2013-08-14 11:22 AM

(2013-08-14 07:20 AM)warrior نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان . باهاش شلیک کردم وقتی میگیریش دستت قدرتو احساس میکنی البته قدرت بدون دقت هیچه دقتشم عالیه . لگدی نداره . مشکلش داغ کردن و گیر کردنشه وگرنه سلاح بدی نیست . در مقایسه با کلانش ، ژ۳ یه بازندست .

دوست عزیز مطمئنی اینایی که گفتی درباره ژ3 هست؟
لگد نداشتن و در مقایسه با کلاش بازنده بودن ؟؟؟؟ شما با ژ3 فشنگ درست حسابی استاندارد بزن نه گیر می کنه نه داغ.لگدش به مراتب از کلاشنیکف بیشتره.ولی دقت بهتری داره.در کل برتری کلاش به ز3 فقط در ساده بودن ساختارشه.

RE: بیوگرافی کامل سلاح ژ 3 - esijoon - 2013-08-14 08:59 PM

(2013-08-14 11:22 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-14 07:20 AM)warrior نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز مطمئنی اینایی که گفتی درباره ژ3 هست؟
لگد نداشتن و در مقایسه با کلاش بازنده بودن ؟؟؟؟ شما با ژ3 فشنگ درست حسابی استاندارد بزن نه گیر می کنه نه داغ.لگدش به مراتب از کلاشنیکف بیشتره.ولی دقت بهتری داره.در کل برتری کلاش به ز3 فقط در ساده بودن ساختارشه.

دکتر جون گیر کردن ژ3 ربطی به فشنگ نداره...مشکل گیر ژ3 بر میگرده به نوع مسلح شدنش که با فشار مستقیم گاز باروت هست و گاز باروت مستقیم میخوره سر پیشانی جنگی و اونو کثیف میکنه....

این سلاح یه توان بالقوه برای تبدیل شدن به سلاح دوربین دار برای اهداف تا 900 متر رو داره....فقط کافیه حالت اتوماتش رو با قفل کردن آلات متحرکه خنثی کنیم که فقط دستی مسلح بشه و فشار گاز باروت هدر نره...

واقعا هیولایی هست برا خودش...

تو کالیبر 7*62 تنها سلاحی هست که به اندازه کالیبر 50 رو هدف اثر میزاره

RE: بیوگرافی کامل سلاح ژ 3 - AREF . H . V - 2013-08-14 10:56 PM

دوست عزیزیزمونم حرفم رو تایید کردند . رفیق گلم اگه حرفم رو قبول نداری میتونی پرس و جو کنی بعد متوجه میشی . در ضمن میتونی کلاش و ژ۳ رو مقایسه کنید و مطمئنم بازم کلانش برندست . من هم نمیگم ژ۳ خوب نیست به قول دوست بزرگوارمون esijoon اسلحه ی خوفناکیه ولی نه در برابر کلانشینکوف .
(2013-08-14 07:51 AM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ژ3 لگد نداره؟؟؟ تا حالا تیر زدی باهاش؟

& رفیق گلم من با یک دست سر پا باهاش شلیک کردم لگدی رو احساس نکردم Khansariha (399)
(2013-08-14 08:38 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ژ3 رو هرجور بگیری آخرش میزنه زیر فک و گونه آدم بیا و ببین میدون تیر که میرفتیم 50% بچه ها زیر چشمشون بادمجون سبز میکرد لگد داره اندازه...

& سلام دوست بزرگوار ببخشید ولی کسی که بلد نیست تیر اندازی کنه این بلا ها سرش میاد . اگه شل بازی در نیاری و درست حالت بگیری چرا باید زیر چشمت بادمجون سبز بشه Khansariha (76)

RE: بیوگرافی کامل سلاح ژ 3 - baracuda - 2013-08-14 11:15 PM

آخه کلاغ کیش کن هم شد تفنگ من با هردوشون تیراندازی کردم ولی از لحاظ برد.تخریب.دقت.ژ3 حرف اولو میزنه کلاش مزیتش به اینه که اسلحه ساده ایه و یک زن یا بچه هم میتونه باهاش شلیک کنه و کار کنه به خاطر اینه که فراگیر شده وگرنه ژ3 کجا و کلاش کجا
احتمالا اونی که شما باهاش یه دستی شلیک کردی ‏MP5بوده یا فشنگ مشقی بوده یا شاید شما آرنولد هستی قصد جسارت ندارم ولی اگه حتی یکبارم باهاش شلیک کرده باشی میدونی لگدش چجوریه والا از بین تفنگهای گلوله زنی که من امتحان کردم(کلاش.ژ3.‏MG42‏.برنو.‏M1‏.)لگد ژ3 ازهمشون سنگینتر بود
شما خودت داری میگی اگه شل بازی در نیاری و حالتت درست باشه اصلأ لگدش احساس نمیشه بعد یه دستی شل بازی نیست

RE: بیوگرافی کامل سلاح ژ 3 - AREF . H . V - 2013-08-14 11:47 PM

(2013-08-14 11:15 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه کلاغ کیش کن هم شد تفنگ من با هردوشون تیراندازی کردم ولی از لحاظ برد.تخریب.دقت.ژ3 حرف اولو میزنه کلاش مزیتش به اینه که اسلحه ساده ایه و یک زن یا بچه هم میتونه باهاش شلیک کنه و کار کنه به خاطر اینه که فراگیر شده وگرنه ژ3 کجا و کلاش کجا
احتمالا اونی که شما باهاش یه دستی شلیک کردی ‏MP5بوده یا فشنگ مشقی بوده یا شاید شما آرنولد هستی قصد جسارت ندارم ولی اگه حتی یکبارم باهاش شلیک کرده باشی میدونی لگدش چجوریه والا از بین تفنگهای گلوله زنی که من امتحان کردم(کلاش.ژ3.‏MG42‏.برنو.‏M1‏.)لگد ژ3 ازهمشون سنگینتر بود
شما خودت داری میگی اگه شل بازی در نیاری و حالتت درست باشه اصلأ لگدش احساس نمیشه بعد یه دستی شل بازی نیست

& دوست گرامی میخوای باور کن میخوای باور نکن . من نظر خودم رو دارم باهاشم شلیک کردم و جوری که شما میگید همه ی حرفای من دروغه این جسارت نیست ؟ & در پاسخ به اون دوستمون اینکه گفتم با یه دستی باهاش شلیک کردم یه مثال بود یعنی یه دستی لگدش زیاد تاثیر نداشت چرا برداشت غلط میکنید عزیزم ؟Khansariha (8)