شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مقایسه گامو با رنجر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مقایسه (/forumdisplay.php?fid=61)
+---- موضوع: مقایسه گامو با رنجر (/showthread.php?tid=56)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: مقایسه گامو با رنجر - BEHNAMMMM - 2016-09-05 03:29 PM

دوستان یه گامو بلک فیوژن ای جی تی میخوام بگیرم با دوربین و .... ولی هرجا رفتم کلا تومغازشون دو سه تا چینی بود با شادو 1000 کسی ادرسی یا جایی داره تو شهسوار و رامسر ک اینا پیدا بشن حداقل توشKhansariha (399)Khansariha (74)

RE: مقایسه گامو با رنجر - NONameD - 2016-09-06 05:01 PM

سلام دوستان من سرگردون تو همه تاپیک ها دارم میگردم و اینو به دوستانی که از لگد و بی دقتی رنجر مینالم میگم پس اگر تکراریه عضر خواهم...
بنده یه یه رنجر 1100TH گرفتم به تازگی هنوز هم وقت نداشتم تیون کنم پس صلاح نو و دست نخوردست و فنرش هم رام نشده...
اول راجع به دقت من کلیبر 0.22 یا همون 5.5 خودمون رو دارم تو15 تا 25 متر ساچمه رو ساچمه زدم (فواصل درست هستن متر کردم)
در مورد لگدش هم باید بگم که تقریبا مثل مگنوم بود و خیلی فرقی نداشت(اصلا با مکنوم مقایسه نمیکنم کیفیت صلاح رو که کاملا اشتباهه) به نظر بنده دوستان صلاح دست گرفتن رو خوب بلد نیستن و درست مهارش نمیکنن که میگن جفتک میندازه البته به استادا جسارت نشه من فقط قصد راهنمایی دارم... درست دست گرفتن یه رایفل رو یاد بگیرن دوستان خیلی به نفغشون هست هم تو دقت هم تو خسته نشدن...
و مبحث آخر که مربوط به همین تاپیکه... من ویسپر ایکس داشتم که پولم رو ریختم تو جوب و گول تبلیغات کاتالوگ گامو رو خوردم و خریدم. اول ماشه نابود شد بعد شدیدا دچار انحراف تیر شد و به حدی رسید که تیر یکی دو بار تو سایلنسر سرش گیر کرد و آخر هم سایلنسر رو ترکوند... تمام قطعات و چفت و بستها پلاستیکی و آشغال هستند و آروم آروم جدا کنده میشن و سایلنسری که تو کاتالوگ زده بود 50درصد صدارو میگیره بغدا فهمیدم کلا 10درصد رو میگیره خلاصه بعد از داشتن مگنوم که کلی مغتاد تیر زدن شده بودم با این حالم از هرچی تیراندازی بهم خورد... یه کلام گامو اسباب بازی بیش نبود و اما رنجر نمیگم عالیه عالی مگنوم بود که دیگه ندارم... رنجر 1100th خوب و قابل قبول هست و با تیون امیدوارم در حد اندازه های مگنوم بشه البته امیدوارم...

RE: مقایسه گامو با رنجر - hoseinm0324 - 2017-01-21 11:47 AM

سلام منم رنجر۱۱۰۰thخریدم به جز واشر پیستون که اگه عوض بشه عالی میشه هیچ مشکل خاصی رو توش ندیدم لگدش هم بعد از دو سه بسته ساچمه که بزنی کم میشه و نرم میشه حداقل قطعات فلزی داره ونسبت به شادو هزار که قطعات پلاستیکی داره بهتر من اولش قصد خرید شادو هزار داشتم ولی چون گپ فلزی گیر نیاوردم دیگه بیخیال شدم ولی اگه کسی گپ فلزی گیر اورد بخره که خوبه

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

RE: مقایسه گامو با رنجر - post - 2017-08-18 10:15 PM

سلام دوستان تصمیم دارم یه تفنگ ترک مدل استرونگ 4.5بگیرم کسی از دوستان این نمونه تفنگ رو داشته چه جور تفنگیه .با تشکر از دوستان

RE: مقایسه گامو با رنجر - tinger - 2017-08-21 09:47 PM

(2017-08-18 10:15 PM)post نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان تصمیم دارم یه تفنگ ترک مدل استرونگ 4.5بگیرم کسی از دوستان این نمونه تفنگ رو داشته چه جور تفنگیه .با تشکر از دوستان

تقریبا کپی شده از شادو هست از لحاظ ظاهری و با توجه به قیمتش که حدرد ۲۴۰ هست خوبه

RE: مقایسه گامو با رنجر - amn - 2021-06-22 11:15 PM

سلام
مقایسه گامو و هاتسان رنجر
هر کدام از این برند ها نقاط ضعف و قوت خود را دارند که من در این مقایسه یک سلاح پرفروش از گامو و یک سلاح پر فروش از رنجر رو باهم مقایسه میکنم ‌.
هاتسان رنجر اپاچی ۱۱۰۰ vs گامو شادو ۱۰۰۰ نسخه گپ پلاستیک
نمره ها از ۱۰ نمره است.
رنجر
قدرت : ۸
دقت : ۶
وزن : ۸
الیاژ گپ ( فولاد ) : ۱۰
کیفیت واشر و فنر : ۷
سازگاری با دوربین : ۳
مجموع امتیاز : ۴۲ از ۶۰

گامو
قدرت : ۴
دقت : ۸
وزن : ۹
الیاژ گپ ( سنتتیک ) : ۲
کیفیت واشر و فنر : ۸
سازگاری با دوربین : ۱۰
مجموع امتیاز : ۴۱ از ۶۰
پس در این مقایسه رنجر با اختلاف کمی برنده شد نمیشود تمام مدل های رنجر و گامو با هم مقایسه شوند چون برخی از مدل های گامو بهتر از رنجر ها و برخی مدل های رنجر بهتر از گامو ها هستند.
فعلا‌

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گامو شادو ۱۰۰۰ البته این عکس مال یه شادو گپ فلزیه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هاتسان رنجر اپاچی ۱۱۰۰ تی اچ