شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مقایسه گامو با رنجر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مقایسه (/forumdisplay.php?fid=61)
+---- موضوع: مقایسه گامو با رنجر (/showthread.php?tid=56)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: مقایسه گامو با رنجر - mrefati - 2013-11-24 12:28 AM

سلام دوستان نظرتون راجب gamo wisper x که الان قیمتش حود 600 تومنه چیه؟اولا نظرم هاتسان اسناپر 125 بود که کلا از ذهنم انداختمش بیرون.ولی واقعا ظاهر گول زننده و جذابی داره

RE: مقایسه گامو با رنجر - snap - 2014-03-06 09:33 AM

سلام دوستان پسر خاله من میخواد تفنگ بخره به نظر شما رنجر 80 بگیره یا شادو 1000 ؟ Khansariha (214)

RE: مقایسه گامو با رنجر - Tomcat14 - 2014-03-06 09:37 AM

دوست عزیز به تاپیک مشاوره مراجعه کنید:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادو بگیره خیلیییییی بهتره!Khansariha (8)

RE: مقایسه گامو با رنجر - sox - 2014-03-06 12:30 PM

سلام من 2 ساله شادو دارم ، پسر عمم همزمان با من رنجر خرید ، من راضی بودم و دارمش ولی اون الان دیانا 52 داره ، و اونو انداخته کنار. به نظر من شادو از لحاظ کیفیت بهتره و از لحاظ قدرت خیلی کم نمیاره (در حد خیلی جزئی) ولی اگه هاتسان کیفیت pcp های خودش رو توی فنری ها هم بتونه پیاده کنه فکر میکنم آینده خوبی در انتظار فنری هاش هم باشه.

RE: مقایسه گامو با رنجر - CAT - 2014-03-06 03:39 PM

سلام به همه دوستان و اساتید.آقا من از سال 83 تا الان یه شادو 1000 4/5 دارم.از نظر قدرت ارضا ام میکرد ولی از نظر دقت نه.پرتو پلا میزد.تا اینکه از 2-3 سال پیش ساچمه باراکودا رو کشف کردم.شاید باورش براتون سخت باشه ولی دقش آلی شد.همون موقع ها واسش یه دوربین سنتر پونت هم خریدم که کامل بشه.الان کلا باش حال میکنم.دقت و قدرت رو توام بهم داده.البته در حد خودش نه اینکه مثلا با آوانیکس مقایسش بکنیم.

RE: مقایسه گامو با رنجر - tinger - 2014-03-06 05:50 PM

تنهاعیب فنری های هاتسان واشرپیستون بی کیفیت وغیرکاربردیشه.والسلام وعلیکم و رحمة ا...

RE: مقایسه گامو با رنجر - royal - 2014-03-06 06:15 PM

جناب تینگر یعنی شما فقط واشر پیستون رو بد میدونید همین !!!!

پس کیفیب بد قطعات مخصوصا ماشه . لگد زیاد تفنگ در حد قاطر. طول بیش از اندازه فنر . مسلح کردن بسیار سخت . ایجاد شوک و خراب کردن دوربین

پس اینا چی هستن

RE: مقایسه گامو با رنجر - mayer - 2014-03-06 06:33 PM

سلام در مورد رنجر بحثهای بسیاری شده نظرات دوستانی که پییه رنجر به تنشون مالیده هم گفتند و لازم به باز گفتن نیست من خودم رنجر 1000 رو هنوز دارم نه دلم میاد به کسی دیگه بندازمش نه به کارم میاد با یه لگد به اندازه مگنوم و لوازم داخلی ضعیف من محصولات رنجر فنریها رو نسبت به گامو درسطح بسیار پایین میدونم این رو تجربه میگه نه نظر شخصی

RE: مقایسه گامو با رنجر - snap - 2014-03-06 10:37 PM

سلام با این اوصاف به پسر خاله میگم حتما شادو 1000 بگیره ممنون Khansariha (8)

RE: مقایسه گامو با رنجر - tinger - 2014-03-06 11:33 PM

(2014-03-06 06:15 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب تینگر یعنی شما فقط واشر پیستون رو بد میدونید همین !!!!

پس کیفیب بد قطعات مخصوصا ماشه . لگد زیاد تفنگ در حد قاطر. طول بیش از اندازه فنر . مسلح کردن بسیار سخت . ایجاد شوک و خراب کردن دوربین

پس اینا چی هستن
خب سیستم ماشه بدون نقصه فقط جنس ماشه خوب نیست که میشه ساخت. البته لگد زیاد در سری مکنوم ها هست که تازه اونم با تعویض واشر کمی لگد نرمترمیشه.دوربین خراب شدن وایجاد شوک ومسلح کردن سخت همه معلول فنر بلند هستند که با کوتاه کردن فنر یا گریس کاری فنر رفع میشه،شما یک سوم پول یه مگنوم رو میدی وباید یه هفتاد هشتادتومنی خرج کنی.من رنجر۱۳۵رو کاری کردم که دقت وقدرت خیلی بهتراز مگنوم شد لگدش هم در حد دیانا۳۵ شد.