شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مقایسه گامو با رنجر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مقایسه (/forumdisplay.php?fid=61)
+---- موضوع: مقایسه گامو با رنجر (/showthread.php?tid=56)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: مقایسه گامو با رنجر - rezakaraj - 2012-03-31 09:17 PM

درباره مشکلت بیشتر توضیح بده اگر میشه عکس هم بذار.من شادو1000 زیاد باز و بسته کردم وبا مکانیسم تا حدودی اشنا هستم.

RE: مقایسه گامو با رنجر - صدف - 2012-03-31 09:33 PM

آقارضا سلام.من فنرتفنگم ضعیف شده بود که اقدام به تعویض کردم بعدازتعویض باهرشلیک لوله به خودی خود از محل اتصال به قفل جلو سیلندخم میشه وحالت باز شدن میگیره وساچمه حدود5تا10سانت زیر هدف برخورد میکنه حالا اگه میشه برام بفرمایید عیب کجاس.ممنون.

RE: مقایسه گامو با رنجر - rezakaraj - 2012-03-31 10:04 PM

در محل اتصال یک استوانه متحرک وجود داره که لوله رو در سر جایش قفل میکنه و در پشت ان یک فنر وجود داره وقتی شما میخواهید تفنگ رو کوک بکنید با ضربه لوله ازاد میشه و میتونید تفنگ رو کوک کنید و سپس لوله رو در سرجاش قفل کنید به احتمال زیاد یا فنر پشت اون ضعیف شده یا اون استوانه ساییده شده.مشکل شادو 1000 پلاستیکی بودن گپ تفنگ است .

RE: مقایسه گامو با رنجر - foolad - 2012-04-02 11:09 AM

دوستان با عرض معذرت این مطالب چه ربطی به مقایسه گامو با رنجر داره؟
می تونید در بخش تعمیرات و یا حداقل در بخش محصولات گامو پیگیری کنید.

RE: مقایسه گامو با رنجر - sharingan - 2012-05-11 01:14 AM

بابا گامو رو با دیانا مقایسه کنید نه رنجر !!!
رنجر باید با تیرکمون دستی مقایسه بشهKhansariha (219)

RE: مقایسه گامو با رنجر - mihan - 2012-05-11 10:34 AM

حداقل با گامو می شه یه شکار تو 40 متری زد تازه بیشترم میشه ولی با رنجر تو 30 متری نمی تونی بزنی تجربه خودم هست که قبلا رنجر داشتم و گول تبلیغاتو خوردم قبل از این که این سایت راه بیفته

RE: مقایسه گامو با رنجر - mehrdadi - 2012-05-11 10:43 AM

اگر بنا به مقایسه باشد من چون هر دوشون رو داشتم بزارین با یه مثال مقایسه کنم . اگر تفنگ برا تیر اندازی و شکار باشد و ماشین برا سواری- اگر شما گامو بخرین مثل اینه که یه ریو خریدین اگر رنجر بگیرین مثل اینه که یه تراکتور بخرین . رنجر همه تبلیغاتشو گذاشته رو قدرت در حالی که اگه قدرت با فاکتورهای دیگه همراه نباشه یه نقطه ضعفه . تراکتور هم خیلی قدرت داره ولی نمیشه تو شهر سوارش شد و باهاش مسافرت رفت

RE: مقایسه گامو با رنجر - smartgun - 2012-05-22 04:35 PM

دوست عزیز من 1رنجر 125 و 135 رو باز کردم و تغییراتی روی اونا انجام دادم و ایراداتشو رفع کردم 1ساله داره کار میکنه و عالی شده

RE: مقایسه گامو با رنجر - THUNDER - 2012-05-24 10:12 AM

(2012-05-22 04:35 PM)smartgun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من 1رنجر 125 و 135 رو باز کردم و تغییراتی روی اونا انجام دادم و ایراداتشو رفع کردم 1ساله داره کار میکنه و عالی شده

خوب دوست عزیز این تغییراتتون را هم بگید تا ما هم بدونیم...اگر کار که شما کردید باعث افزایش دقت شده باشه پس باید به یـ 350 با نصف قیمت رسیده باشید...Khansariha (290)

RE: مقایسه گامو با رنجر - royal - 2012-05-24 01:35 PM

دوست عزیز که تغییرات روش انجام دادی لطف یه گروپ هم ازش بگیر ببینیم دقتش چجوریه این رنجر ها معروف به بی دقتی هستن Khansariha (214)