شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مقایسه گامو با رنجر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مقایسه (/forumdisplay.php?fid=61)
+---- موضوع: مقایسه گامو با رنجر (/showthread.php?tid=56)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: مقایسه گامو با رنجر - mrbala - 2012-02-21 12:34 AM

درسته. اولش شاید خوب باشه. ولی با کمی جستجو متوجه میشین که بعد از مدتی به شدت حاله صاحبش رو میگیره !!!! قدرت زیادی و افت قدرت و استحلاک زیاد از معایبه هاتسان هاست.

البت آقای هادی خان امیدوارم مبارکت باشه و حسابی برات کار کنه . !!!!!!! Khansariha (8)

Khansariha (256)

RE: مقایسه گامو با رنجر - Ali - 2012-02-21 12:37 AM

از من به دوستان نصیحت من رنجر داشتم:
-اصلا به ماشه و ضامن اعتماد نکنید!زور و فشار فنر بیشتر از تحمل ماشه و سیستم نگهدارند هست و گاهی ممکنه خودبخود شلیک کنه(بگیر نگیر داره اما خدائی نکرده یبار به سمت کسی بگیری شانس بد یهو ول کنه بدبخت میشی)
-فنرش چون خیلی بلنده و خواستن قویش کنند دقت از دست رفته لگد زیاد شده دوربین خراب کن شده فنرش میشکنه زودم افت پیدا میکنه برای همین دور رنجر نرید
-چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟یادمه وارد کننده این محصول یه زمانی میخاست از من بدلیل اینکه گفتم این محصول این مشکلات رو داره و کیفیت خوبی نداره شکایت کنه...یادش بخیر ولی خوب اون موقع ها خیلی تبلیغ میکردند رنجر قویترین اسلحه دنیا و رو دستش هیچی نیست...ما هم که میگفتیم بده میگفتند شما قرارداد داری با دیانا و گامو برای همین دروغ میگی(توهم توطئه)ولی ماه پشت ابر نموند!مشهدیا عشق رنجر بودند!روی اسلحه همچین میزدند ترک انگار شلوار جینه ترکیه هست!!!قیمتش رو کم کم داشتند به دیانا میرسوندند!ولی یه مدت بعد که سر و صدای ملت در اومد خودشون کم کم جمعش کردن...الان این دوستمون میگه"من یه رنجر 135 دارم تازه خیدمش خیلی هم ازش راضی هستم. هم پر قدرت و هم پر دقت."من تعجب میکنم ولی یه زمان کسی میگفت دقت رنجر بده و کیفیت خوبی نداره تهدید میشد به شکایت و حکم و زندان....

RE: مقایسه گامو با رنجر - royal - 2012-02-21 01:19 AM

دوست عزیز همین مشکل برای من تو سایت ایر گانز پیش اومد همین که گفتم رنجر با دیاناو وایرخو و گامو قابل مقایسه نیست منو از سایت اخراج کردن و گفتن که من با گامو و دیانا یه سر و سری دارم و الکی دارم رنجر رو خراب میکنم !!!!!!!!!!

واقع به نظر من نمیشه رنجر رو یا بادی بحساب اورد Khansariha (8)

RE: مقایسه گامو با رنجر - HECTOR - 2012-03-23 10:35 AM

من یه گامو واایپر مکس حدود 1 ماه پیش گرفتم حدود 2000 تیر باهاش زدم قدرتش رو حفظ کره قابلمه تفلون رو از دو طرف سوراخ میکنه به نظر من تفنگ پر قدرت و خوبیه دقتش هم خوبه چون تو فاصله 40 متری با دوربینش گنجشک هد شات کردم بعد یه سوال داشتم من از کجا باید برای تفنگ لیزر پیدا کنم و اگر هم هست بهم بگید تو جه رنج قیمتی هستن

RE: مقایسه گامو با رنجر - ARROW - 2012-03-23 11:27 AM

قابلمه تفلن خیلی نازک بود؟

RE: مقایسه گامو با رنجر - HECTOR - 2012-03-23 02:21 PM

نه بابا کلفت بود نگفتی کجا لیزر پیدا کنم؟

RE: مقایسه گامو با رنجر - Marksman - 2012-03-24 07:25 PM

چه نوع لیزری؟البته به این تاپیک مربوط نیست ولی معمولا تورج تو فردوسی همه انواعش رو داره.

RE: مقایسه گامو با رنجر - sany - 2012-03-30 09:14 AM

دوستان من 2-3 ماه پیش یه گامو CFX گرفتم تا حالا 1000 تا تیر زدم باهاش با دوربین بوشنل کلا راضی هستم از فاصله 50 -60 متری قوطی روغن خوردو (4 لیتری) رو 2 طرف سوراخ میکنه
1 ماه پیشم با دوستم رفتیم یه رنجر MOD 80 خریدیم حالا قراره بریم مقایسه عملی بعدا نتیجشو میزارم رو سایت شایدم با فیلم
یا حق

RE: مقایسه گامو با رنجر - sany - 2012-03-31 09:30 AM

اینم فیلم ترکوندن بطری با گامو CFX .22
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مقایسه گامو با رنجر - صدف - 2012-03-31 08:56 PM

سلام دوستان.من یه شادو1000دارم واززمانیکه فنرش رو عوض کردم باهرشلیک لوله ازضامن میشکنه وکسی نتونسته رفع عیب کنه به نظرشمادلیلش چی میتونه باشه؟