شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 50-diana 50 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 50-diana 50 (/showthread.php?tid=55)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - whitewolf - 2016-11-07 04:25 PM

سلام بر همه ممنون از نظراشون نه من این سلاحو نخریدم و نمیخرم چون آقا اصن ادم نمیتونه نگاش کنه از بس نابوده ولی یه دیانا 50 یکی داره میده 1500 خیلی اوکی هست و نو نو هست انگار همین الان خریداری شده

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - Marksman - 2016-11-07 06:00 PM

اگه برای کلکسیون می خوای بگیر چون این جور تفنگا قیمت ندارن.ولی اگه برای استفاده واقعی می خوای با همین قیمت چیزای بهتری می تونی بگیری.

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - garro - 2016-11-07 06:35 PM

سلام این تفنگ بدون شک دیانا 50 هست
من خودم عکسی که روش نوشته مدل 50 رو دیدم ولی این روی لولش نوشته.یارو اومده مگسک سوارش کنه به قولی اومده ابروش رو درست کنه زده چشمش رو هم کور کرده.این بنده خدا هم خرید و فروش میکنه همینطوری مث اینکه دستش اومده من قبلا یه دیانا 50 میخواستم ازش بگیرم که متاسفانه فروخت.اون تماما فابریک بود ولی قدمت این رو نداشت و فک کنم به قیمت 300 فروخته من دیر باهاش تماس گرفتم.توی آگهی های سایت رو به نو بود.به نظر من تفنگ قدیمی باید ظاهر قدیمی هم داشته باشه ولی سالم و فابریک باشه که این نیستKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - babrkohestan - 2017-10-08 04:29 PM

سلام
فنر اصلی دیانا50 میخواستم از کجا تهیه کنم, و آیا با تفنگ های جدید موجود در بازار فنر یکسان دارد که بشود جایگزین کرد فنرش را؟