شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 50-diana 50 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 50-diana 50 (/showthread.php?tid=55)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - garro - 2015-07-10 02:32 AM

دوستان لینک صحیح عکس ها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خاطر مشکل عکس ها عذر خواهی میکنم
موفق باشید

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - armrizaz - 2016-04-22 09:33 AM

باسلام خدمت دوستان
اگه کسی در زمینه بستن ماشه این تفنگ (دیانا50 ) اطلاعاتی داره لطفا بگه ممنون

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - whitewolf - 2016-11-05 02:00 AM

سلام بر همه یه دیانا 50 ب گفته ی فروشنده هست ولی مدل قنداق و چیزای دیگش کلا با دیانا 50 خودمون فرق داره چند تا عکس میزارم بهتر متوجه بشین میگه این تفنگه یه مدل دیگه از دیانا 50 هست

ممنون میشم راهنمایی کنینKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - ln 1 - 2016-11-05 02:30 PM

امکان داره قنداق تعویض شده.بعضی مدلها مثل این عکسهایی که گذاشتم ساخت 1950 هستن با ماشه مسابقه ای t01 .قنداق هم دو تکه است شبیه عکسی که شما گذاشتین

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - whitewolf - 2016-11-05 09:17 PM

داداش قیمت میده 250 ولی میگه قوطی کنسرو هم سوراخ نمیکنه

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - کوهنورد - 2016-11-06 01:33 AM

با سلام :
دوست عزیز این عکسی که شما گذاشتید بیشتر شبیه موجودات فرا زمینیه تا دیانا 50 !!!!خخخخخخخ
قنداقش که قطعا تعویض شده دسته کوکین که اصلا شبیه فابریکش نیست . شما اگر میتونید از زیر لوله عکسی بگذارید . در مدلهای اصلی ( یا شناخته شده در ایران ) در زیر لوله یک زایده یا جایی بود که دسته اهرم کوکین به اون گیر میکرد این رو حتما چک کنید .
این اهرم ساچمه گذاری هم خیلی زمخته بیچاره دیانا کی اینطوری کار میکرده ؟؟
ولی خداییش یک مدل چینی بود ، خیلی قدیم .... خیلی شبیه اونه ......................

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - garro - 2016-11-06 12:16 PM

این تفنگی که شما گذاشتین منم جویای احوالش شدم
دسته کوکینگش فابریکیه
ماشش t01 نیست و مثل ماشه چینی 62 بسیار ساده و پر استحلاکه ولی بهش میخوره اصلی باشه و یا حد اقل من ندیدم ازین ماشه ها هیج جا
قنداقشم قریب به یقین فابریک نیست
برای قدرتشم باید دید با چه فنر و واشری این قدرت رو داره
به هر حال کلکسیونی حساب میشه و نمیشه زیاد ازش انتظار داشت
بزرگترین عیبش اینه که برای چسباندن سایت نشانه گیری با سنگ آرم دیانا رو بردن.ولی تفنگ دیانا مدل 50 هست بدون هیچ شکی
قیمت هم بد نگفته و پول یه چینی ازت خواسته
اگه میتونی با معایبش کنار بیایی بگیرش به نظر من.من 350 خواستم ولی به خاطر مارکش منصرف شدم

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - whitewolf - 2016-11-06 11:08 PM

اینم عکسای بیشتر از این موجود فضایی خخخخخ

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - کوهنورد - 2016-11-07 01:58 AM

با سلام :
ناقلا خریدی گذاشتی کنار دستت ، حالا دوست داری ببینی چی خریدی ؟؟ !! خخخخخخخخخخ
اگر خریدید که مبارک باشه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ولی من بعید میدونم دیانا 50 باشه . البته نظر دوستان دیگه هم شرطه
من بالشخصه عاشق دیانا 50 هستم و خواهم بود ولی هنوز تر و تمیز و قابل خریدش رو پیدا نکردم . چیزی که منو به نوستالژی های دوران کودکی و نوجوانی نزدیک کنه ...........................
تشکر میکنم بابت عکسهای جدید ولی یکی از مشخصه های دیانا ، تقریبا در 90 درصد محصولاتش ریل دوربینه - مشخصه بعدی مگسک های معروفشه -ستون درجه هایی که سالهای سال روی خیلی از مدلهاش نصب میشد - ساخت و پرداخت بسیار زیبا و...........
با این همه بنظرم تفنگ تکی خریدید اگر حوصله اش رو دارید با ساخت یک قنداق شبیه مدل 50 و کمی رسیدگی ، عمر دوباره ای بهش میبخشید . از دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند خواهش میکنم نظر بدن تا این فرازمینی به سفینه اش برنگشته !!!!خخخخخ

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - Marksman - 2016-11-07 11:43 AM

بعیده دیانا باشه.یک دلیل خیلی مهم:
در تمام تفنگهای های دیانا از قدیم مدل تفنگ با کلمه Mode و یک شماره در عرض سیلندر نوشته شده.نه در طول و با کلمه Model.این ممکنه یکی از کپی های مود 50 باشه حالا یا ایتالیایی یا مجار.قنداق که مسلما مال خودش نیست.