شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 50-diana 50 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 50-diana 50 (/showthread.php?tid=55)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - mmdsniper - 2014-10-12 04:21 PM

سلام
دوستان این هم چند تا عکس از دیانا 50 برادرم که قول داده بودم اما با تاخیر Khansariha (226). (به خاطر کیفیت عکسها شرمنده)
البته تفنگ زاجکاری شده و قنداق هم رنگ خورده.
[تصویر: 2014_07_20_0057.jpg]
[تصویر: 2014_07_20_0063.jpg]
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - BARZOV - 2014-10-13 04:36 AM

به به چه پیچ بزرگ خوشگلی داره،چقدرم شبیه اسلحه ی جنگیه! Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - mmdsniper - 2014-10-13 11:37 AM

سلام
###به به چه پیچ بزرگ خوشگلی داره،چقدرم شبیه اسلحه ی جنگیه!###

راستش این پیچ رو هم خودمون براش درست کردیم تا از شکسته شدن بیشتر قنداق جلوگیری کنیم. قنداق از چند جا شکسته بود، به همین خاطر اول با چسب چوب خوب محکم کاریش کردیم و بعد از سنباده زدن و صافکاری رنگ قیر بهش زدیم که این شد نتیجش.
فقط یک مشکل باهاش داریم. وقتی واشر پیستونش رو عوض کردیم ساچمه یکدفعه افت پیدا میکنه به طوری که توی فاصله 10 متری دقیقه ولی در 20 متری 20 سانت پایینتر میزنه. فعلا هم به علت مشغله و نزدیک بودن عروسی داداشم فرصت نمیشه با واشر چرم امتحانش کنیم.
البته از دو نوع ساچمه هم بیشتر استفاده نکردیم، جی اس بی استراتون و نخجیر که هر دو نوک تیز هستند و با هر دو هم یک طور رفتار میکنه. البته فقط افت داره یعنی چپ و راست نمیزنه و خیلی دقیقه، انشاءالله اگه فرصت شد یه گروپ از 10 و 20 متری براتون میزارم.
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - tinger - 2014-10-13 12:17 PM

من پارسال همین موقع ها یه دیانا ۵۰ رو فروختم ۶۰۰تومن البته از دیانا۵۰ فوق خیلی خیلی تمیزتر بود بعدش پشیمون شدم که چرافروختمش!

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - garro - 2014-12-26 09:45 PM

سلام
دوستان من یه دیانا 50 گرفتم(بهم انداختن از سر خوش خیالیم که یارو رفیقمه)
اقا داغونه داغون.محل ساچمه گذاریش خیلی هوا میده و واشر سیلندرشم مرخصه.قدرتش نهایتا 2 ژول خخ(گریه)
بعد اینکه محل ساچمه گذاریش نه واشری داره و نه جا واسه واشر گذاشتن.خودم میخواستم ببرمش بدمش تراشکار ولی گفتم اول از شما کمک بخوام.دوستانی که این سلاح رو دارن من رو شرمنده میکنن اگه از اون استوانه جا ساچمه گذاری برام عکس بذارن که بی گدار به آب نزنم.راستی در موردواشر پیستون چه مدلی بهش میخوره؟پیشاپیش ممنون از راهنماییتون(به هیچکی اعتماد نکنین خخخخ تلخ)

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - garro - 2015-01-03 01:35 PM

کسی نیست جواب ما رو بدهههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - DAGGER - 2015-01-03 03:10 PM

(2014-12-26 09:45 PM)garro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان من یه دیانا 50 گرفتم(بهم انداختن از سر خوش خیالیم که یارو رفیقمه)
اقا داغونه داغون.محل ساچمه گذاریش خیلی هوا میده و واشر سیلندرشم مرخصه.قدرتش نهایتا 2 ژول خخ(گریه)
بعد اینکه محل ساچمه گذاریش نه واشری داره و نه جا واسه واشر گذاشتن.خودم میخواستم ببرمش بدمش تراشکار ولی گفتم اول از شما کمک بخوام.دوستانی که این سلاح رو دارن من رو شرمنده میکنن اگه از اون استوانه جا ساچمه گذاری برام عکس بذارن که بی گدار به آب نزنم.راستی در موردواشر پیستون چه مدلی بهش میخوره؟پیشاپیش ممنون از راهنماییتون(به هیچکی اعتماد نکنین خخخخ تلخ)

(2015-01-03 01:35 PM)garro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نیست جواب ما رو بدهههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز
diana 50 تفنگ خاصی هست خصوصآ محل ساچمه گزاریش که مد نظر شما ست این قطعه یه استوانه است که با گردش 90 درجه ای یبار در مسیر گزاشتن ساچمه و عمود بر محور تفنگ قرار میگیره تا عمل ساچمه گزاری انجام بشه و دوباره سرجاش و در مسیر عبور هوا قرار گرفته تا شلیک انجام بشه
متاسفانه اتصال فلز به فلز با تلرانس کم آب بندی میکنه و در صورت سایش و زنگ زدگی مشکل بوجود میاره
درست کردن اون قطعه که نقطه گلوگاهیDIANA 50 هست کار سختیه ولی ناممکن نیست در صورت نیاز میتونید با عکس و توضیح مشکل راهنمایی بگیرید
[تصویر: 14202851051.jpg]
[تصویر: 14202851052.jpg]
[تصویر: 14202851053.jpg]

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - garro - 2015-06-25 06:19 PM

سلام
من تونستم مشکل اتصال فلز به فلز رو برطرف کنم.یکم سمباده زدم و دو تا چرم چسبوندم رو سوراخ های این قطعه استوانه ای و بعد سوراخش کردم و یکم با تیغ تراشیدم.الان بعد 1000 شلیک از این نظر براش مشکلی پیش نیومده .الان من گیر ماششم .ماشه یه تفنگ چینی روش گذاشتن ازین یه تیکه ها خیلی اصطحکاکش بالاست .ماشه اصلیشم که احتمالا گیر نیاد.پیستونشم نمیدونم فابریکشه یا نه ولی از لحاظ درگیری با ماشه مثل تفنگ 62 چینی عمل میکنه.اساتید لطفا منو راهنمایی کنید چه نوع ماشه ای که اصطکاک کمتری ایجاد کنه و زیاد پیچیده نباشه(که در صورت امکان خودم بسازمش)یا به صورت آماده بخرم و نصب کنم رو بهم معرفی کنید.اگه نقشه ماشه ها باشه بسیار بسیار ممنون میشمKhansariha (8)Khansariha (8)
در ضمن قدرت تفنگ بعد از گذاشتن واشر چرمی به طور قابل ملاحظه ای افزاش پیدا کرد.خدا بخواد بعد از اتمام کار از تمام مراحل گزارش مصور خواهم داد

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - garro - 2015-07-09 02:23 PM

سلام
دوستان 50 سوارKhansariha (8)
دوستان این عکس های طریقه گذاشتن واشر
من اول یه طرح دیگه ای داشتم براش ولی تراشکار ناشی بود زد قطعه رو صاف کرد و بعدش من اینکارو کردم
اولش 2 سمت رو تراشیدم و براش از چرم محکم واشر بریدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدش چسب 123 ریختم کناره های سوراخش و چرم رو روش چسبوندم و یکم نگه داشتم و بهدش اضافه هاشو گرفتم.اینجاش باید دقت میکردم که یکم از خود قطعه گلو گاهی اضافه تر بیاد چون اگه اندازه خودش باشه بازم هوا میده و اگرم خیلی اضافه بیاد تو محفظش جا نمیشه یا اینکه بعد جا زدن خورده میشه
بعد از بریدن اضافات تقریبا سفت میرفت تو محفظش و چرخشش یکم زور میخواست ولی مدتی بعد درست میشه و یه خوبی دیگه هم که داشت موقع شلیک تکون نمیخوره خود به خود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الانم با واشری که اقا صادق زحمتشو برام کشیدن کاملا اب بندی شده و اصلا پرتی هوا نداره
قبلا با ساچمه آذرخش گروپ خوب میداد ولی متاسفانه نتونستم دیگه گیر بیارم
با نخجیر نوک تیز قبلا افتضاح میزد ولی الان خیلی بهتر شده
با ساچمه گامو مچ که اصلا معلوم نبود کجا میزنه حالا ساچمه ها دست دوستمه ازش بگیرم یه تستی میکنم
هر روزی که میگذره بیشتر عاشق این تفنگ میشم و در این یه مورد اصلا حس تنوع طلبی آزارم نمیده خخخخKhansariha (256)Khansariha (399)

RE: معرفی دیانا 50-diana 50 - garro - 2015-07-09 03:29 PM

اینم الان باز کردم که بعد کار هم یه عکس باشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

اینم الان باز کردم که بعد کار هم یه عکس باشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)