شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح بادی Stoeger - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات گازی و CO2 (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: معرفی سلاح بادی Stoeger (/showthread.php?tid=54)

صفحه ها: 1 2

معرفی سلاح بادی Stoeger - kami - 2011-01-17 12:12 AM

مشخصات فنی در لینک زیر موجود است و مدل X5 این سلاح در بین خانومها و نوجوانان به علت سبک بودن و قدرت پایین تر محبوبیت خاص خود را دارد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح بادی Stoeger - esmaeil1356 - 2011-01-17 10:25 AM

تفنگ بچهگونه اين ديگه چه صيغه ايه
دادا من همين الان دست پسرم ( 5 سالشه ) مگنوم 350 ميدم

RE: معرفی سلاح بادی Stoeger - kami - 2011-01-17 10:38 AM

(2011-01-17 10:25 AM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم که نوشتم بیشتر خانومها استفاده میکنند.

RE: معرفی سلاح بادی Stoeger - esmaeil1356 - 2011-01-17 01:31 PM

كامي جان
زن هم زناي قديم دادا بابا با برنو و ام 1 و ... حال ميكردن

RE: معرفی سلاح بادی Stoeger - Saeed-AT44-Long - 2011-01-17 01:47 PM

(2011-01-17 10:25 AM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسماعيل جان جدي كه نميگي !!!!!

منم شرايط شما رو دارم اگه بگم پسر كوچولوي من اشتياقش به تفنگ كمتر از من نيست بي ربط نگفتم ولي هميشه سعي ميكنم دور از چشم اون با اسلحه هام ور برم مي دوني كه تو اين سنين قدرت تقليد و يادگيري كودكان باور نكردني است بعضي وقتها كارايي ميكنه كه واقعا خودم مي مونم كه چه عكس العملي نشون بدم
اسماعيل جان ميدونم شوخي كردي و اينا رو محض تكرار به خودم ميگم يه موقع ناراحت نشي برادر
دوستان ببخشيد جاي مطلب يه خورده نامناسبه

RE: معرفی سلاح بادی Stoeger - esmaeil1356 - 2011-01-17 03:31 PM

سعيد جان
منكه يه تفنگ اسباب بازي طرح وينچستر با خشاب 8 تائي براش گرفتم ( ساچمه هاي لاستيكي شبيه رابيت مگنوم داره )
يه تيكه كاغذ ميزاره اونور اتاق باهاش نشونه گيري ميكنه و توخونه هم وقتي خودم هستم 350 رو ميدم دستش
ميره روي مبل ( البته بدون ساچمه ) باهاش بازي مينكه اصولا تفنگهارو ازش مخفي نميكنم براش عادي شده تا خودم
نيارم طرفش نميره

RE: معرفی سلاح بادی Stoeger - elmas - 2011-07-18 11:48 PM

Steoger مدل های متوعی داره مدل ایکس 50 خیلی قدرتیه تو سایتش یه عدد بالایی بارای سرعت ساچمش نوشته که تا تست نکنم نمیخوام اینجا بنویسم.
یه مدل ایکس 20 هم داره با صدا خفه کن . من تست کردم خیلی صداشو پائین میاره میشه گفت تا 75% صدا رو کاهش میده.

RE: معرفی سلاح بادی Stoeger - masud7 - 2011-10-08 05:15 PM

قيمتش چنده

RE: معرفی سلاح بادی Stoeger - Marksman - 2011-10-08 05:40 PM

آقا کسی تا حالا این تفنگها رو تو ایران دیده؟ من یه ویدیو ازش دیدم که کاپلو تستش می کرد بد نبود ظاهرا.صدای خیلی کمی هم داشت.Khansariha (48)

RE: معرفی سلاح بادی Stoeger - tinger - 2015-09-04 01:29 AM

تفنگ استویگر بسیار تفنگ باکیفیت و دقیق و خوش دستیه دوستانی که در نمایشگاه تهران سال 90حضور داشتن باید خاطرشون باشه که یه غرفه بود که چند مدل ازین استویگر آمریکایی رو به نمایش گذاشته بود ومن قصدخرید یه قبضه اش رو داشتم که متاسفانه مسوول غرفه گفت فعلا فقط برای نمایش داریم و فروشی نداریم.کاش میشد این تفنگ و سایر فنری یه و نیتروهای جدید به بازار داخلی ایران راه پیدا کنن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.