شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول روس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول روس (/showthread.php?tid=537)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

RE: تک لول روس - Mehdirj - 2022-06-08 10:37 PM

سلام خدمت اساتید حقیقتش من الان چند وقته اسلحه تک ترک دارم ک دیگ عمر خودشو کرده میخوام عوض کنم ولی نمیدونم تک روس بخرم یا نه واقعا تک روس محکمه از لحاظ چارپاره زدن کسی داره که یه حرف خیال راحت کن بزنه چند شب پیش پیش یه تعمیرکار اسلحه بودم گفت چند سانت بعد از خزانه تک روس لولش ضعیفه و باد میکنه نمیدونم والا گیج شدم.

RE: تک لول روس - amn - 2022-06-09 10:22 AM

سلام و درود
تک لول بایکال اگه اصلی باشه هیچ مشکلی براش پیش نمیاد....خیالتون راحت....اما در کل استفاده زیاد هم از چهارپاره برا ساچمه زنی خوب نیست.

RE: تک لول روس - Kalashnikov - 2022-06-10 06:40 PM

(2022-06-08 10:37 PM)Mehdirj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید حقیقتش من الان چند وقته اسلحه تک ترک دارم ک دیگ عمر خودشو کرده میخوام عوض کنم ولی نمیدونم تک روس بخرم یا نه واقعا تک روس محکمه از لحاظ چارپاره زدن کسی داره که یه حرف خیال راحت کن بزنه چند شب پیش پیش یه تعمیرکار اسلحه بودم گفت چند سانت بعد از خزانه تک روس لولش ضعیفه و باد میکنه نمیدونم والا گیج شدم.

با سلام و احترام ،

دوست گرامی ، شاید هزاران بار گفته ساچمه زن برای چارپاره که میفرمایید و تک گلوله نیست !

برای زدن تک گلوله باید اسلحه تک لول مخصوص خودشو گرفت که زمین تا آسمان قطعات و آلیاژ آن با دو لول یا تک لول ساچمه زنی فرق میکنه !

نمیدونم چرا هنوز دوستان رو زدن چارپاره به قول شما یا تک گلوله با اسلحه ساچمه زنی تاکید دارند ؟!

بهترین ساچمه زن دنیا رو هم بگیرید با این کار دچار فرسودگی و خطرات فراوان برای شما میشود ،

کسی که میخواهد تک گلوله و چارپاره به قول شما بزند باید برای ش.... به جای زدن چارپاره و تک گلوله فقط و فقط گلوله زن بگیرد ،

ممنونم.

RE: تک لول روس - craftsman - 2022-06-13 11:57 AM

در مورد تقلبی بودن بایکال عرض کنم در اینکه نوع تقلبیش تو بازار هست شک نکنید
پاکستان کارگاههایی دارن که تفنگهای گلوله زنی مثل موزر هم میسازن حتی لوله ش رو خانکشی میکنن فقطم پاکستان نیست مگه تفنگ کارگاهی ترکیه کم داریم تو بازار؟ پاکستان جوریه عین بازار آهنگرا کل خیابون دو طرف تفنگ سازیه
لوله و قطعات تفنگا رو مثل بیل و داس داغ میکنن میزنن تو آب مثلا فولاد آبدیده بشه و سختکاری بشه درحالیکه همون آب به راحتی میتونه ترکهای نامریی توی فلز ایجاد کنه و توی کار بترکه
این قسمت بد داستان اما یه طرف دیگه ش هم هست
اولا همون کارگاهیهای پاکستان از کارخونه ای ایران بهتره نخجیر رفیقم داشت هر شلیک یا بچه قنداقش میفتاد یا لوله ش باز میشد یا دوتایی شلیک میکرد و داستانهای جذاب دیگه که لحظات مفرحی برامون ایجاد میکرد
در بین همین دستسازهای پاکستان گاهی به نمونه هایی بر میخوریم که به راحتی تنه به تنه برندهای تاپ اروپا و امریکا میزنه
یادمون باشه جنس دستستاز لزوما بی کیفیت تر از کارخونه ای نیست
در مورد عکسی که دوستمون بالاتر فرستادن تفنگی که میگن تقلبیه و منگنه کوبی شده س اون کار رو صاحب تفنگ کرده و بهش زلم زیمبو وصل کرده عین پیکان جوانان که سی دی و عکسهای حمیرا و هایده به سر و کله ماشین وصل میکردن
تفنگش کارکرده س ولی در مورد تقلبی بودنش نمیتونم اظهار نظر کنم چون همینجوریشم روسها همچین تر و تمیز نمیسازن همون نمونه اصلی رو ببینید قنداقشو فقط عین خودروسازی مملکت ما بزن در رو ساختن

RE: تک لول روس - amn - 2022-06-14 11:53 PM

(2022-02-23 06:57 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
جاوید جان به تقلبی بودن تفنگ پایینی شک نکنید ؛ دقت کنید حتی در عبارت made in ussr حرف n برعکس نوشته شده.

RE: تک لول روس - Alishk - 2023-01-05 02:37 PM

سلام الان تک لول دست دوم رو چند میخرن؟

RE: تک لول روس - Fds - 2023-02-12 12:30 PM

سلام
بایکال تک ساخت روسیه چوک ثابت طول لول چند سانت هست؟و ساخت شوروی طول لول چند سانت هست؟