شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول روس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول روس (/showthread.php?tid=537)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

RE: تک لول روس - amn - 2022-02-01 05:55 PM

سلام دوستان.
یه سلام ویژه هم خدمت اقا محمد گلKhansariha (8).
هر چی گشتم یه عکس از تک لول روس پاکستانی گیر بیارم پیدا نکردم.
حالا همینجوری فرق هاش رو میگم.
اولین فرق میتونه در املای لوگو کارخانه باشه.

در مدل اصل نوشته Baikal و در مدل تقلبی نوشته bikal یا baical و... هر وقت در املا ی لوگو مشکلی بود بدونید تقلبیه‌.

در مدل اصل عبارت ساخت روسیه رو به دو صورت مینویسن.
Made in ussr که میشه ساخت شوروی و نشان‌دهنده مدل های قدیم است. Made in Russia که میشه ساخت روسیه و نشان‌دهنده مدل های جدید هست.

و در مدل های قدیمی ساخت شوروی نام سلاح izh18 است و در مدل های جدید mp18 هست.
یه چیز دیگه اینکه هیچوقت هیچوقت چنین کسی که داره توی جای غیر استاندارد اشغال ترین سلاح ها رو میسازه ( منظور پاکستانی ها ) که خدا بگم چکارشون کنه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با کسی که داره توی کارخونه و با بهترین کیفیت اسلحه میسازه برابری نمیکنه.
اصلا تقلبی رو ببینی داد میزنه که روس نیست.

اینم یه عکس زیبا از بایکال ام پی ۱۸ اصل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون پایینیه کالیبرش ۴۱۰ هست.
و میشه به شرکت سازنده ایمیل زد و از اصالت اسلحه مطمئن شد.
و توی نت کلمه baikal mp18 رو سرچ کنید و با دقت به عکس های اصل این سلاح نگاه کنید تا خوب بشناسیدش.

و سوال دوم تون ؛ اگه اصل باشه چارپاره که هیچ ؛ اسلاگ و مگنوم و سوپرمگنوم هم میشه باهاش زد.
خیلی لول قطوری داره و خیلی محکمه.
اما برای افزایش طول عمر سلاح از فشنگ های استاندارد استفاده کنید.
ببخشید پر حرفی کردم. موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: تک لول روس - fkh - 2022-02-01 08:19 PM

سلام دوستان.Khansariha (8)
صالح جان پدر خانمم یه تک لول روس داره بسیار تفنگ سبک و خوش دستی هست.زمانی که سلاح های بی جواز رو جواز میکردن به قیمت خیلی ناچیز خریده بود و داده بود واسه جواز.
یکی از دوستان تک لول روس قنداق سنتتیک اکبند هم واسه جواز داده بوده.
عموم هم همینطور یه تک روس خیلی تمیز داره.
تو ساختش این تفنگ هم ظرافت هم استحکام هر دو باهم رعایت شده.

صالح جان تو نت دنبال تک تقلبی روس بودم که به فروم جالبی در مورد سلاح های روس برخوردم.سایتش پاکستانی هست و حرف هاشون رو که با مترجم گوگل ترجمه کردم خیلی روان و مثل فارسی جمله بندی و قابل فهم بود.(برخی از سایت های خارجی زبان با مترجم گوگل نمیشه سر از کامنت ها و حرفاشون در اورد)

RE: تک لول روس - amn - 2022-02-01 09:48 PM

سلام اقا فریبرز.
برد رو همون عمو تون کردن ؛ الان که قیمتش سر به فلک کشیده Khansariha (226)
این اسلحه خیییییلی خوش دسته اصلا عالیه.

این سایت رو هم خوندم ؛ مثل سایت خودمون بود ؛ اما نسخه پاکستانی ش.
و یه چیز جالب در ترجمه گوگل هست که لوله ( barrel ) رو بشکه معنی میکنه. خخخخ.
ولی این پاکستان هم دیگه گندش رو در اورده با این اسلحه های اشغال کارگاهی ش.
حالا کاشکی دیگه نمیخواستن کپی شون کنن.Khansariha (367).
راستی اگه تونستید یه عکس از اون تک لول پدر خانم تون بزارید ما هم فیضی ببریم‌Khansariha (8).

موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: تک لول روس - Mehdirj - 2022-02-17 01:18 AM

سلام بله من دیروز فروشگاه سلاح بودم توی رشت تک روس بایکال داشت زیر کپ هم لیزر نوشته بود حک شده نبود. نمیدونم واقعا روس بودن یا نه ولی خشک بود صفر میگفت وارد کردیم کسی اطلاعی داره؟؟

RE: تک لول روس - amn - 2022-02-17 09:02 AM

سلام ؛ والا اگه لوگو کارخانه لیزری باشه زیاد مشکلی نیست ( تو مدل های پنج تیر شون لیزری شده ) اما عبارت made in Russia در تمام مدل ها حکی هست.

RE: تک لول روس - amn - 2022-02-23 06:57 PM

سلام دوستان عزیز
اون عکس های تفاوت تقلبی و اصل سلاح تک لول روسی رو گیر اوردم بالاخره.

در این عکس سلاح روسی اصل در بالا و پاکستانی تقبلی در پایین قرار دارد.
این هم یک عکس از اون طرف گپ

خب همینجور که دارید میبینید سلاح اصل با تقلبی زمین تا آسمون فرق داره اصلا با هم قابل مقایسه نیستن اگه دقت کنید عبارت made in ussr در هر دو حکی میباشد با این تفاوت که در مدل تقلبی کلمه in به صورت برعکس نوشته شده.
پس بازم تاکید میکنم اگه غلط املایی یا هر چیزی که با اصل سلاح در بخش نوشتار در تناقض باشه نشان دهنده تقلبی بودن سلاح هست.
به بچه قنداق هم دقت کنید در مدل اصل هیچ میخ و پینی روش نیست اما توی این تقلبی کلی مسخره بازی و میخ توش زدن.
کلا اصل داد میزنه اصله و تقلبی داد میزنه که تقلبیه.
یه کلیپ دیدم که گویا توی پاکستان دارن بساط این بنجل سازان رو جمع میکنن.
یه فیلم دیگه دیدم که یارو با قاشق پوکه فشنگ پر میکرد و تا سر تو شون باروت میریخت و اصلا اصولی کار نمیکرد.
انشاالله کار و کاسبی همه این بنجل سازان یک شبه جمع بشه که این همه اشغال تو بازار نیاد.

موفق و شاد باشید.
فعلا خداحافظ

RE: تک لول روس - Marksman - 2022-02-23 07:59 PM

ممنونKhansariha (8) عکس جالبیه
اما پاکستان خودش کلا یه کشور بنجل و بی در وپیکره بنابراین بعیده این بساط جعل و تقلب حالا حالاها تو پاکستان جمع بشه.

RE: تک لول روس - amn - 2022-02-23 08:09 PM

ممنونم مهدی جانKhansariha (8) ارادت
والا منم بعید میدونم این بساط بنجل سازان و بنجل فروشان جمع بشه.
این هم که گفتم از روی همون فیلم بود.
جالب اینجات توی فیلم اونا حق به جانب هم بودن و میگفتن تجارت ما اینجا خراب شده ؛ دقت کنید « تجاررررت » یعنی وقتی نگاه ش میکردم فقط به این جماعت لعنت میفرستادم.
یارو رو نشون میداد سر پا نشسته جلوش پوکه چینده و توشون تا سر باروت میریزه یکی کم یکی زیاد اخه این فشنگا معلوم نیست چند نفر رو بد بخت میکنن.
میخواید بسازید خب بسازید چرا تقلب میکنید.
اما خدا رو شکر بازم نمیتونن جوری بسازن که مو لا درزش نره.
بزار ببینم فیلمشو هنوز دارم ؛ توی بخش کلیپ ها اپلودش میکنم‌.
سلامت باشید ‌‌.
فعلا خداحافظ.

RE: تک لول روس - Mehdirj - 2022-02-24 09:29 PM

سلام ممنون از همگی که اطلاعات خوبی ارائه دادن مرسی عزیزانKhansariha (8)
(2016-02-06 04:08 PM)nacl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. بالاخره بعد از کلی پیگیری این تک لول بایکال قسمت ما شد :
تفنگ بسیار تمیز/ لول بدون هیچ خوردگی/ پران بسیار قوی
امیدوارم برا سال آینده پروانه شکار صادر بشه تا ازش لذت ببریم.

[تصویر: -۱۴۴۵۱۰.jpg]
[تصویر: -۱۴۵۵۰۴.jpg]
[تصویر: -۱۴۵۱۵۵.jpg]
[تصویر: -۱۴۴۹۰۲.jpg]

سلام اساتید این تفنگ واقعا اصل روسه؟

RE: تک لول روس - amn - 2022-02-25 09:25 AM

سلام دوست عزیز بله اصل هست.
لوگو کارخانه درسته که حک نشده ؛ ( جدیدا حک نمیشه ) اما غلط غملایی نداره.
عبارت made in Russia هم که حکی هست و همه چیز درسته.
و خیالتون راحت هیچ کشوری نمیتونه چنین کپی خوبی بزنه.