شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول روس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول روس (/showthread.php?tid=537)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

RE: تک لول روس - azimia - 2020-03-14 09:30 PM

(2020-03-14 07:54 PM)amirvishtasp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاقا نظر پدر هم اول آکار هست
نظر شما در مورد آکار چیه؟؟؟؟؟؟؟ با این تفاسیر تفنگ شکاری تک لول بایکال وجود خارجی نداره دیگه درسته>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[/align]
چرا تک لول بایکال هست خیلی بهتر از این ترک ها ست تونستی بخری تک لول روس بخر خیلی بهتره فقط باهاش چارپاره نزن اسلاگ هم نزن برات یه عمر کار میکنه من خودم یه دونشو دارم 8 ساله دارم اخ نگفته

RE: تک لول روس - arashkian - 2020-03-15 07:20 AM

(2020-03-14 07:54 PM)amirvishtasp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر شما در مورد آکار چیه؟؟؟؟؟؟؟ با این تفاسیر تفنگ شکاری تک لول بایکال وجود خارجی نداره دیگه درسته>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[/align]

Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر همه دوستان . دوست عزیز و جوان من . سلاح آکار تک ماشه است و مزیتهاش اینه که 1- چوکخور است و هر چوکی شما بخوای بر مبنای نوع و فاصله شکارت میتونی روش ببندی ( برای اسلاگ و چارپاره فقط چوک باز یعنی 5خط یا سیلندر باید ببندی . هرچی چوک تنگتر = فشار به لول بیشتر = خطر و ریسک بیشتر ) . 2- قطعات و لوازم یدکیش بیشتره و فطعاتش با سلاح شاهین مونتاژ ایران هم یکیه ... بعد از آکار و شاهین ( در کل آکار از شاهین بهتره و اگر شاهین گرفتی حتما تست تیر و پترن از دوتا لول بگیر ) بنظرم اسکار 309 هم از نظر کیفیت و هم از نظر دوماشه بودن و چوکخور بودن گزینه خوبیه ... و باز گزینه مطمئن و با کیفیت بعدی دولول تک ماشه کرال آرمز که چوکخور است و جوندار و باکیفیته و با اینکه تک ماشه است اما مطمئنه و شلیک دوتا لول با همدیگه نداره ( حداقل من ندیدم و نشنیدم ) . سلاح آکار و اسکار 309 و کرال آرمز هر سه سلاحهایی دقیق و با کیفیت هستن . کلا سلاح چوکخور بگیر برادر . پران باشه و البته حتما و حتما از هر سلاحی که میخری با فشنگ کارخانه ای یا دستپر خودتون پترن بگیر قبل از خرید که لولها پرت نزنه و سلاح رو از نظر داخل لول و بیرون لول و کپ و اتصالات و کلافها و زبانه ها و قنداق و لقی و شکستگی و تَرک ریز و درشت نداشتن : با دقت و وسواس زیاد بررسی کن ...چون کوچکترین ایراد سلاح رو بعد از خریدن " باید با هزینه خودت درستش کنی ..Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تک لول روس - haamidreza - 2020-03-15 10:28 AM

[/align]

دوستان توضیحات کامل رو دادن امیر خان
من خودم اکار دارم و راضی هستم
موقع خریدن اکار هم میگفتن اکار به درد نمیخوره و لول پایینش بد میزنه و کلی حرف و حدیث دیگه
ولی الان که قیمتش شده نزدیک بیست تومن عالی شده
شما به خیلی از حرفها توجه نکن
و
مهمتر از تفنگ پشت نشین تفنگه
اگه ادم تیرانداز باشه با هز تفنگی تیر ش رو به هدف مینشونه
اینکه میگم دو لول بهتره به خاطر چوک خور بودن و داشتن دو تا تیر و پس تیر هست که تو شکار خیلی کمکت میکنه
حالا شما هر دو لولی که میخوای بخر

RE: تک لول روس - arashkian - 2020-03-15 04:44 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)حمید جان " توی سلاح آکار ته کشیدن و پرت زدن و بد زدن نیست ( کلا سلاحهای برند و استاندارد ترکیه همگی خوب هستن ) اما در سلاح شاهین پرت زدن لولها متاسفانه وجود داره مثل نخجیر 2 ... مونتاژ ایرانه دیگه ... دقت در کار وجود نداره دیگه ... چون رقابتی وجود نداره ... کلا باید هر سلاحی رو تست تیر کنی و بدون تست تیر و پترن گیری از دوتا لول نباید بخری ... مگر خب سلاح خشک باشه و منطقا نشه تیر انداخت و از خشکی در بیاد سلاح ... وگرنه سلاحی که 100تا تیر انداخته با دوتا اضافه تر تیر انداختن چیزیش نمیشه که فروشنده نذاره . مگر فروشنده ایرادی توی کارش باشه . در ضمن اسکار 309 دوماشه و گوزن نشان است . چون دیدم فیک یا مدلهای دیگه رو به اسم 309 میفروشن ... Khansariha (8)Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (256)دولول و چوکخور بودن سلاح برای هر شکارچی مزیت محسوب میشه . چون حتی اگر فشنگ نزد هم فشنگ دیگری و توی لول دیگری حاضر و آماده برای شلیک است اما در پنج تیر و مخصوصا اتومات این چنین نیست ... در دستکش هم اگر پوکه یا فشنگ گیر کنه توی لول عملا سلاح از کار میافته و قابلیت شلیک نداره ... اما در دولول دوتا لول وجود داره .Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تک لول روس - amirvishtasp - 2020-03-15 05:49 PM

الان یعنی تک لول بایکال که اسلاگ بزنه وجود نداره
آقای کیان وزن آکار سوار چقد هست و اینکه تک ماشه هست یا خیر

RE: تک لول روس - arashkian - 2020-03-15 06:00 PM

(2020-03-15 05:49 PM)amirvishtasp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان یعنی تک لول بایکال که اسلاگ بزنه وجود نداره
آقای کیان وزن آکار سوار چقد هست و اینکه تک ماشه هست یا خیر

Khansariha (8)Khansariha (256) چون آقا حمید آکار دارن در مورد آکار ایشون باید نظر بدن . تشریف میارن و دقیقتر راهنمایی تون میکنن ... Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تک لول روس - amirvishtasp - 2020-03-15 06:30 PM

تک روس چی ؟؟؟؟؟ تک روسی که بشه اسلاگ و چهارپاره زد وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟ یا داره
آخه ما با اجزه عزیزان باغ فندقی داریم توی محلمون و خوک که قوربونش برم از فندق خوشش میاد برا همین امسال برنامه دارم واسشو میخوام با تک روس که بشه اسلاگ و چهارپاره زد به خدمت این مهمون نا عزیز برسمKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: تک لول روس - samani - 2020-03-15 08:06 PM

سلام دوست عزیز
گفتنی ها رو همه عزیزان گفتند
تک روس عالیه و کلا برا شخصی که بخواد بزنه به کوه و براش وزن مهم باشه خب مسلما تکلول انتخاب مناسبیه خصوصا اینکه استهلاک کمتری هم داره
ولی برا همین منظور که شما فرمودید و اینکه کلا ساچمه زنی خیلی برای شکار موردی شما در نظر دارید مناسب نیست بهتره که دولول داشته باشید اگه حیوون زخمی شد و خدا نکرده قصد حمله داشت فرصت شلیک دوباره داشته باشید
چوک خور هم بخرید با بستن چوک سیلندر به هر دو لول درصد موفقیت خودتون رو بالا میبرید

RE: تک لول روس - amirvishtasp - 2020-03-15 09:27 PM

استاد سامانی عززیز و بزرگواران دیگر . بنده باز هم جواب سوال خودم رو نگرفتم. آیا تک بایکال وجود داره که بشه اسلاگ زد یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزان با سلاح خفیف چی کشتن خوک ممکن هست یا خیر فقط میخوام بدونم میشه یانه

RE: تک لول روس - ماکان - 2020-03-16 12:00 AM

سلام،اکثر تفنگ های تک لول چوک ثابت هستن،تک بایکال به درد چهارپاره و اسلاگ از نظر فنی و ایمنی نمیخوره.
آکار تک ماشست،وزنش هم حدود 3200g